Cilt Bakımı Ürünleri Clinique Markanın Ürünlerini Kullanan Varmı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben kullanıyorum hem all about eyes'ı kullanıyorum. hemde güneşten koruyucu göz stickini aldım..memnunum ama mucize yaratmıyo...

all about eyes göz çevresi için güzel bir nemlendirici
göz dudak için güneşten koruycu stik gerçekten gzl tatilde hiç yanmadı gözlerim
superdefence spf25 nemlendirici çok iyi bir nemlendirici
antiblemish temizleme köpüğü ve 3 numaralı toniği beraber kullanıyordum bu ikisi cildimde çıkmayan sivilceleri çıkardı
ddmg nemlendirici de gzl hafif bir nemlendirici
termal maskesi var gözenek küçülttüğü (pore minimizer diye geçiyor) iddia ediliyor ama küçülttüğü fln yok
spot treatment jel ilk başta sivilcelerimi gerçekten söndürüyordu ama artık işe yaramıyor nedense

Gizzem bilgi için çok teşekkür edeirm süpersin ya güzel açıklamışsın ben göz kremi almayı düşünüyorum morluklar için önerin varmı acaba

cnm mrlukların neden olduguna baglı biraz genetikse malesef hiç bir krem geçirmiyor
kuruluktansa all about eyes iyi gelebilir ama genel olarak morlugu olup da all about eyesdan memnun kalan pek görmedim cnm.işte ancak kuruluktansa iyi gelebilir..
ben olay in göz jelini kullanmıştım.buzdolabına koyup akşamları sürüyordum.yorgunluga çok iyi geliyordu.ona da bakabilisin istersen.ama hiçbir krem jel geçirmiyor yüzde yüz malesefyerimseniben

ya arkadaşlar ben bi dermatoloğa danışdım cildime bakım vede göz altı morlukları için bana sadece şunu dedi krem felan adı söylemedi göz altı morlukları sadece geçici bol bol su iç dedi bana.
bide cildime bakım konusundada çok kaliteli ürünler kullanmalısın dedi yoksa olur olmaz cildine sürdüğün bazı ürünler cildini mahveder kışıklık olmayan cildin kırışmayada başlar sivilce çıkartır demişti şimdi korkuyom cildim kuru bi nemlendirici süremiyorum en kaliteli ürünü nasıl anlayabilirizki içerisinde okadar çok madde var ve biz bu maddelerin cilde nasıl bi sonuç vericeğini bilmiyoruz bazı kremleri kullandıça cilde tahribat yapıyo valla birşey uygulamıyorum ne yapıcam bilmiyorum cilde iyi bi nemlendirici nasıl bulucam artı bazı yerlerden araştırmaya kalksak millet ürün satılsın die onca palavralar satıyo şu kaliteli ürünler konusunda kafam baya bi takıldı

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Loreal in su bazlı nemlendiricisini kullanıyorum şuan çok memnun kaldım cildim sorunlu olmasına rağmen çok iyi geldi. normalde nemlendirici kaldırmayan cildim lorealin su bazlı nemlendiricisine iyi tepki verdi.

yaglı ciltler için serisini kullandım ama hiç memnun kalmadım birsürü para vermistim çöpe gitti ne yazıkki:KK43:(( ama güneş kreminden memnunum (40 spf ultra protection )

Clinique markanın cilt göz krem ürünlerini kullanan varmı kızlar

Clinique 3 lu setı var harıka bır ürün ben kullandım resmen yuzun pırıl pırıl oluyor ilk :1rolleyes:
şuanda vichy normaderm kullanıyorum set olarak hiç bir faydası yok pişman oldum clinigue almadığıma :çok üzgünüm:

ben de clinique den çok memnun kaldım.. yoğun nemlendiricisini kullandım ve ince kırışıklıklar, pigmentler, sivilce lekeleri falan geçti.. hem de ilk kullanımdan itibaren etkisi farkediliyor.. her cilt tipine göre faklı ürünleri var ama benim kullandığım süperdi. zaten çok küçük boyunu almıştım 15ml.lik. fazla para vermemiştim ve çok ta beğendim. devam etmeyi düşünüyorum..

bende alla about eyes, moisturi on call ve alla about lips kullanıyorum(bu gerçekten mucizevi bir krem) ayrıca 2numaralı toniğini ve yağlı ciltler için kil maskesinive temzileme jelinide kullanıyorum hepsinden de çok memnunum

clnqch1.jpg

w280.png

ben bu kremini kullanmaya devam ediyorum.. kesinlikle doğru bir tercihti benim için. diğer tüm ürünlerini de denicem.. özellikle makyaj ürünleri tam bana göre.. çünkü çok makyaj yapmayı sevmem. clinique makyaj ürünleri pastel tonlarda olduğu için doğal bir güzellik veriyor, ve bütün ürünleri dermotolojik, anti allerjik.. hiç korkmadan kullanın derim...

bi de "happy" adlı parfümünün çok güzel olduğu söyleniyor.. deneyen arkadaş varsa fikirlerini bekliyoruz.....

allığım, gözaltı kapatıcım, rimelim clinique. bir de 3step yüz temizleme ürünlerini kullanıyorum. cilt temizleme ürünleri iyi fakat gözaltı kapatıcısı krem formunda olmasına rağmen birikme yapıyor.. bi aralar da superbalanced make up fondötenini kullanmıştım, artık fondöten kullanmıyorum ama üstüne tanımam, tek kelimeyle mükemmel.

bende bu markayı kullanmak zorundayım kozmetik alerjim var çünkü ama ıspartada bulamıyorum yokmuş
haftaya antalyadan alcam artık fisfisfis
farları nası acep :uhm:

Ben clinque ürünlerinden 3 adımlı seti kullanıyorum. Ayrıca göz cevresi için all about eyes rich adlı kremi kullanıyorum. Çok da memnunum. Önce fiyatları biraz yüksek gelmişti. Ancak internette alışveriş yaparak ürünleri en uyguna getiriyorum. Örneğin 3 adımlı serinin nemlendiricisi Clinique Dramatically Different Lotion'ı piyasada 100 ytl'ye sormuştum. Gitti gidiyordan 59 ytl' ye aldım. Neredeyse %50 indirim oldu. Almak isteyenler için sanırım hala o fiyata satılıyor.Bunun gibi internet alışverişlerinden bir sürü seyi uyguna getiriyorum.

amaann sıvılcelı cıltler ıcın olan sabununu kullanmıstı hıc bı ıse yaramamıstı :S sıradan bı kukurtlü sabun 5 basar...

bende clinque göz çevresi kremi aldım ama emin deilim kullansammı 21 yaşındayım çok öyle kırışıklık falanda yok.

ben de all about eyes rich i kullandım çok memnunum kuru cilt tipinde olduğumdan sabah sürdüğüm krem uyuyana kadar nemlendiriyor

X