Esiniz veya sevgiliniz alkol kullaniyorsa bu sizi rahatsiz eder mi?

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.832
111
Evet kizlar esinizin alkol kullanmasi sizi rahatsiz eder mi?
Alkolik degil yanliz, sadece arada sirada bir iki bira icmesine birsey dermisiniz?

Bence hic icmeseler daha iyi..:1no2:

evet kesinlikle rahatsiz olurum icmemesine isterim benim yapima, görüs acima ters

bende sevdiğim adamda ne içki ne sigara ikisindede uzağız sevmiyoruz ortamlarındada bulunmamaya özen gösterioruz

özel günlerde beraber içeriz..ona meze ben olurum..arkadaşlarıyla içmekten zevk almaz..bunun dışında eşim içki kullanmaz..bence bunun bir sakıncası yok..

çok eder... babam bir zamanlar bu konuda anneme az eziyet etmedi. şimdi biraz duruldu ama huy işte can çekiyor çok kızıyorum içkiyi insanlar ağızında içsin sarhoşun derdi çekilmiyor alkolden nefret ediyorum neyse ki eşim içmiyor...

evet cok rahatsiz ederdi
ama ickisi sigarasi olmayan biri bu devirde nadir
zaten o yuzden hala yalnizim :)
ozellikle ickinin kokusundan bile nefret ederim ve hayatımda hic agzima koymadim

fazla olmadıgı takdirde yerine göre olması rahatsız etmez..
yerine göre arkdaş ortamında bende kullanıyorum çünküü

İçki içmesini ve sigara kullanmasını hiç istemiyorum.
Rahmetli kayınpederimi erkenden kaybetmemizin nedeni bu zaten.
Çok üzülüyorum.:çok üzgünüm:
Ama benim dememle bırakamaz ki.
Önce kendi inanmalı.
Şimdilik ortamı olunca içiyor. Sık değil.Bişey demiyorum.
Umarım mucize olurda içkidende sigaradanda nefret eder.

çok eder... babam bir zamanlar bu konuda anneme az eziyet etmedi. şimdi biraz duruldu ama huy işte can çekiyor çok kızıyorum içkiyi insanlar ağızında içsin sarhoşun derdi çekilmiyor alkolden nefret ediyorum neyse ki eşim içmiyor...

sana katılıyorum benimde annem yıllarca uğraştı babamla Kötü Kazen
o yüzden biriyle görüşmeye başladığım zaman ilk sorduğum içki içip içmediği artık beynimde yer etmiş elimde değil.hiç içmesin isterim neyseki erkek arkım içemiyo :dance: midesi almıyomuş jeyyar

hiç rahatsız etmez,ben de alkol almayı seven biriyim.
alkoliklik boyutunda olmadıkca seve seve birlikte içerim

:roflol: benim kocişim ne içki nede sigara içer :roflol: bütün kötü huylar bende :teytey: yerine göre alkol alırım kocişimde karışmaz zaten. sigarayıda malesef 15 senedir kullanıyorum :mymeka: ama arada oda benimle 1-2 kadeh içse fena olmaz :içelim:

özel günlerde içtiği sürece sorun olmaz,ne kadar içmesi gerektiğini de iyi bilir...fazla içmez.... yeri gelir bende eşime eşlik ederim....
her gün içmesine ise asla izin vermem...
sağlığı için fazlası zarar verir...

Beni rahatsız etmiyor çünkü arkadaşları ile birlikteyken içer.Zaten öyle çok fazla içen biride değil.Ben sevmediğim için yanlız başımamı içicem der ve birlikteykende içmez,aslında gece dışarı çıktığımızda bende isterim karşılıklı birer kadeh bişeyler içelim ama sevmiyorum hiç.

beni etmez çünkü zaten adamın içecegi varsa dışarıda gidip içip gelip sana yalanlar söyleyecekse evinde içsin bende ona eşlik edeyim ama gönül isterki hiç olmasın ama oluyorsada benim yanımda ve dozunda dışarda çünkü dozunu kaçırma riski fazla araba falan kullanma allah korusun paşapaşa evinde içsin

X