çatlak oluşmaması için ne kullanıyorsunuz???

gxuxl_endam06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2008
141
0
]merhaba arkadaşlar, siteye yeni üye oldum, nerde ne var keşfetmeye çalışıyorum fırsat buldukça:1rolleyes: ben de 18.8.2008 de inş. bebişimi bekliyorum. size birşey soracağım, çatlak oluşmaması için ne kullanıyorsunuz?

]merhaba arkadaşlar, siteye yeni üye oldum, nerde ne var keşfetmeye çalışıyorum fırsat buldukça:1rolleyes: ben de 18.8.2008 de inş. bebişimi bekliyorum. size birşey soracağım, çatlak oluşmaması için ne kullanıyorsunuz?

Gülendam canım hoşgeldin a.s.
bebişin Hayırlı ve sağlıklı bir şekilde inşallah doğar 18. nde, kız mı erkek mi?3
ben Lierac kullanıyorum, en iyisiymiş, internetten araştırabilirsin. biraz pahalı, eczanelerdede satılıyor, internet üzerindende satılıyor, fiyata serbest Piyasa uygulanıyor, bir eczane 50 ytl e satıyorsa diğeri 60 a satabilir dikkat
tekrar hoşgeldin aramıza

badem yağı ve bebe yağı kullandım
karnımda hiç çatlak yok
aynı eskisi gibi
ikici aydan sonra her gece sürdüm.
tavsiye ederim....

canlarım ben 3. ayadan beri sadece badem yağı kullanıyorum henüz çatlağım yok inşallah olmaz.

ben badem yağı kullandım önce, göbeğim kıllanınca bıraktım
sonra bebe yağı kullandım , 1,5 aydırda lierac kullanıyorum... bakalım ama çatlayacağı varsa çatlarmış :kızgın:

ben sadece bebe yağı ve doktorumun onerdiği sebamed f+s krem kullanıyorum daha çatlak olmadı şükürler olsun...

bende başlarda bebe yağı kullanıyordum.şimdi de babe nin çatlak önleyici kremini kullanıyorumm.sabah akşam sürüyorumm şu anda çatlağım yok:)

Gülendam canım hoşgeldin a.s.
bebişin Hayırlı ve sağlıklı bir şekilde inşallah doğar 18. nde, kız mı erkek mi?3
ben Lierac kullanıyorum, en iyisiymiş, internetten araştırabilirsin. biraz pahalı, eczanelerdede satılıyor, internet üzerindende satılıyor, fiyata serbest Piyasa uygulanıyor, bir eczane 50 ytl e satıyorsa diğeri 60 a satabilir dikkat
tekrar hoşgeldin aramıza

teşekkur ederim canım, hoşbulduk:) bebişim kız inşallah. :dance: çatlak oluşmaması için kakao yağını duymuştum. bir de özellikle şu markayı al dediler, hemen aldım ama sonra da bazılarında kıllanma yaptığını öğrendim. haliyle cesaret edip de kullanamadım. şimdi Herbalife'ın bir nemlendirici kremini kullanıyorum. ama yeni başladım diyebilirim. çok şükür şimdiye kadar çatlak falan olmadı. inşallah olmaz da. inşallah geç kalmamışımdır kullanmaya başlamakta.:uhm: bahsettiğin kremi de hemen araştıracağım, teşekkur ederim canıma.s.

badem yağı kullanan kimselerde hiç çatlak olduğunu duymadım
bence pahalı şeylere hiç gerek yok
ilk başlardan aksatmadan sürerseniz
bişey olmaz...

aventin çatlak kremini kullanıyorum aynı zamanda da badem yağı takviyesi yapıyorum annemde kaldığım zamanlarda da yiğenimin sebamed pişik kremini sürüyorum:roflol: önemli olan nemlenmesi ama tabiikii çatlayacağı varsa çatlarmış kızlar annelerinize bakın ırsi olaßiliyor.:nazar:

Şu ana kadar çatlağım yok umarım da olmaz:nazar:

gülendam aramıza hoşgeldin cnm,bebişin hayırlı olsun,sağlıkla al kucağına.
ben de avonun zeytinyağı içerikli bir yağını kullanıyorum.benim çok zayıflayıp şişmanlamaktan zaten çatlaklarım vardı daha önceden ama hamilelikle ilgili yeni bir çatlağım yok şükür.
bu arada ağuststa doğum yapacak anneler bölümünde herşeyi konuşuyoruz cnm ayrı başlık açmana gerek yok,gel katıl aramıza :))

gülendam aramıza hoşgeldin cnm,bebişin hayırlı olsun,sağlıkla al kucağına.
ben de avonun zeytinyağı içerikli bir yağını kullanıyorum.benim çok zayıflayıp şişmanlamaktan zaten çatlaklarım vardı daha önceden ama hamilelikle ilgili yeni bir çatlağım yok şükür.
bu arada ağuststa doğum yapacak anneler bölümünde herşeyi konuşuyoruz cnm ayrı başlık açmana gerek yok,gel katıl aramıza :))

amin inşallah canım, teşekkur ederim :1rolleyes: bir itirafta bulunayım, ayrı başlık actığımın farkında değilim, ayrı başlık açmadan nasıl yazacağımı da henüz bilmiyorum sırnaşık şey

teşekkur ederim canım, hoşbulduk:) bebişim kız inşallah. :dance: çatlak oluşmaması için kakao yağını duymuştum. bir de özellikle şu markayı al dediler, hemen aldım ama sonra da bazılarında kıllanma yaptığını öğrendim. haliyle cesaret edip de kullanamadım. şimdi Herbalife'ın bir nemlendirici kremini kullanıyorum. ama yeni başladım diyebilirim. çok şükür şimdiye kadar çatlak falan olmadı. inşallah olmaz da. inşallah geç kalmamışımdır kullanmaya başlamakta.:uhm: bahsettiğin kremi de hemen araştıracağım, teşekkur ederim canıma.s.

kızıma arkadaş desene, Allah sağlıkla büyümesini nasip etsin
lierac jel, ben bunu kullanıyorum, ya çatlayacağı varsa yine çatlarmış ama önlemeye yardımcı oluyormuş bu ürünler , ister bebe yağı ister herhangi ürün, çatlağımız olmasın diliyorum
ama yinede çatlarsa olsun, bir evlat içn herşeye değer, varsın çatlasın .)

Mustela çatlak kremi kullanıyorum, 65 ytl di yalnış hatırlamıyorsam,ama yumuşacık yapıyor benden söylemesi...

kızıma arkadaş desene, Allah sağlıkla büyümesini nasip etsin
lierac jel, ben bunu kullanıyorum, ya çatlayacağı varsa yine çatlarmış ama önlemeye yardımcı oluyormuş bu ürünler , ister bebe yağı ister herhangi ürün, çatlağımız olmasın diliyorum
ama yinede çatlarsa olsun, bir evlat içn herşeye değer, varsın çatlasın .)

çok şekersin:1hug: evet, ırsi olarak yatkınlığın cok etkisi var. tabi evlat için herşeye değer ama çatlamasa daha güzel olur sanki sırnaşık şey

Canim Ben Badem Yağida Kullandim Doktorumun Tavsiye Ettiği Bazi Kremleride Kullandim Losyonlarda Kullandim Ama Hiç Biri Fayda Etmedi 5,5 Kilo Almama Ragmen Baya çatlağim Var.. Doktorumun Söylediğine Göre Ne Kullaniran Kullan çatlayacagi Varsa çatlar Kullandigin Kremler Biraz Daha Az çatlamasini Sağlar. Bende Artik O Pahali Kremleri Almiyorum Losyonla Yumuşatmaya çalişiyorum Nasilsa çatladim....

gülendamcım ağustosta doğum yapacak anneler başlıklı bölüme girersen orada hepimiz yazışıyoruz cnm :) tekrar hoşgeldin..

çok şekersin:1hug: evet, ırsi olarak yatkınlığın cok etkisi var. tabi evlat için herşeye değer ama çatlamasa daha güzel olur sanki sırnaşık şey

ya tbii çatlamasa dah iyi olur, ona gayret ediyorum,
ama çatlak olursa , ne yapalım, hazırlayalım şimdiden kendimizi, inşallah çatlamaz, çatlarsada ona bakar, ne kutsal varlıklar olduğumuzu düşünürüz kendimizş yine iyi hissederiz .:) :dance:sengözlerimebaksanab

bende bonal çatlak kremi kullanıyorum. bazen de vazelin sürüyorum.inanın vazelin sürünce iki gün falan yumuşacık kalıyor.kalçamda , karnımda çatlak yok ama gögöüslerim çatladı önceleri oraya sürmüyordum ama tabi yapıcak bişey yok artık gerisini kurtarmaya çalışıyorum.herkese sevgiler :)

X