Milupanın rezene çayı

neden ole soledıgını anlamıs degılım benım gıttıgım drda prof. ama rezene cayını onerdı bana gaz ıcın allah allah bı alem bu drlar hepsı farklı sey okuyorlar sankı
zaten bu cay gaz ıcın uretılmıs ve sen dıyorsun kı 4 aydan sonra kullanılmalı ee 4 aydan sonra gaz kalmıyokı zaten:teytey:

ben demiyorum canım ya doktor diyor bende doktorun dedıgını uyguluyorum :teselli:

arkadaşlar milupanın rezene çayını bebeklere ne kadar içiriyorsunuz ve biz ne kadar içiyoruz. Paketin üstünde özellikle günde en fazla 100 ml suya -buda yarım su bardağı yapıyor - 1 tatlı kaşığı yazarken bazı arkadaşlar bir su bardağına 2 tatlı kaşığı diyo. fazlası zararlı olmazmı. Amacım sütü arttırmak ve gaz tabi.Özellkle bebeğe ne kadar içireceğimi bilmek istiyorum.

canım 100ml suya 1 tatlı kaşığı gerekli fazlası zarar doktorumuz söööylediii
rezene çok rahatlatıyor hergün kullan

arkadaşlar bebekler için 30cc ye 1 tatlı kaşığı demişler yaa
bu günde 1 kere mi? yoksa 30ccden 3 kere yani 90 cc mi toplamda

ya benimde dr kullanma bitki çayı dedi kafam karıştı ya bzı drlar kaullnın diyor bazıları kulanmayın diyor napalım

humananın cayını bende kullanıyorum fakat cok fazla etkılı olmadı gıbı hala sutum yok bebegıme vazmıgecsem artık emzırme cabamdan

canım sakın vazgeçme.en azından 1 yaşına kadar.çünkü anne sütü besleyiciliğinin yanı sıra ağrı kesici ve sakinleştirici etkiye de sahip.ve tabi hastalıklardan koruyor.daha sık emzirirsen,
çeşitli gıdalarla beslenirsen ve bol sıvı alırsan ve tabi stres yapmazsan sütün artar..:1no2:

kaedeşimn bebegi var oda almış ama nezaman vericegini bilmio belli saatleri varmı lütfen cvp?

kaedeşimn bebegi var oda almış ama nezaman vericegini bilmio belli saatleri varmı lütfen cvp?

öğün aralarında verilmeli yani bir emzirme ile diğerinin arasında verilebilir demişti dr um

ben sabah akşam veriyorum beslenme aralarında

Son düzenleme:
Ben de doktoruma sormuştum rezene çayından verebilir miyim diye, kesinlikle tavsiye etmiyorum dedi. ilk 6 ay yalnızca anne sütü vereceksin, kendin ne içersen iç ama bebeğe asla dedi. Hele ki ilk 2 ay asla olmaz dedi. Gaz için en fazla Nurse Harveys şurup verdi. Gaz olayı olacak, bu doğal bir süreç, sen yediklerine dikkat et, rezeneyi kendin iç, bebek senin sütünden herşeyi alıyor gerektiği kadar dedi. Ben de napayım, sütüm artsın, emzireyim diye tırmalanıp duruyorum ortalıkta.....

ahh bu dr lar bende sordum hiçbi zararı yok verebilirsin dedi anlamıyorum valla hepsi ayrı telden çalıyo

ben lipton rezene cayını aldım bunda nanede var bebişede verdim bir zararı olurmu acaba.

merhaba benim oğlum şu an 45 günlük.. gaz problemi var oğlumun çaresizlikten ne yapacağımızı şaşırdık gaz sancısı çok kötü... oğlum sürekli ağlıordu ben de 30 ml suya 1 çay kaşığı milupanun rezene çayından koyup bebeğime kaşıkla içirdim... çok iyi geldi ne gaz sancımız kaldı ne uyku problemimiz... rezene yi verince bebeğim çok güzel uyuyor ve ağlamıyor... başlarda versem mi vermesemmi die çok düşündüm
ama bebeğim çok ağlayınca ve uyumayınca dayanamayıp verdim... işe yaradığını görünce nerdeyse sevinçten ağlayacaktım... sabah saat11 gibi 20 ml tok karnına kaşıkla içiriyorum kalan 10 ml gece yatmadan önce içiriorum... rezene kullanılan damlaların içinde de var çok araştırdım bazı doktorlar ver bazıları verme dedi ... doğru miktarda verince sıkıntı olmuyor... günlük 120 ml üzerine çıkılmaması şart..

bende baktım oyle ama doktorun da bır bıldıgı vardır elbet prof. olmus ,ınsan ne verecegını sasırıyor bole olunca,ben vermıyorum sımdılık 4.aydan sonra verebılecegımı soyledı,bende o zaman verıcem

merhaba benim oğluşumda 2.ayını doldurdu ama çok ciddi uyku sorunu var özellikle gündüzleri tüm günün toplamında 2 belki 3 saat uyuyor bir de üstüne gaz sıkıntımız var gaz için doktorumuz bifiform önerdi birde vitol kullanıyorum ama uyku için ne yapacağımı bilmiyorum en sonunda rezene ver dediler ama dokunurmu ölçüsü nasıl olmalı bilemedim gazada iyi gelir mi?bilen var mı?

merhaba benim oğluşumda 2.ayını doldurdu ama çok ciddi uyku sorunu var özellikle gündüzleri tüm günün toplamında 2 belki 3 saat uyuyor bir de üstüne gaz sıkıntımız var gaz için doktorumuz bifiform önerdi birde vitol kullanıyorum ama uyku için ne yapacağımı bilmiyorum en sonunda rezene ver dediler ama dokunurmu ölçüsü nasıl olmalı bilemedim gazada iyi gelir mi?bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar 10 günlük bebeğe kaç cc kaç kaşık rezene veriyorsunuz. Bide kaç öğün arasına buluyorsunuz?

X