buğday ten için allık

selinli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
185
0
kızlar yüzümde hiç renk yok buğday tenli derler ya işte öyle bişey. ne esmer ne beyaz tenliyim anlıcağınız. allık almak istiyorum arıyorum bakıyorum kk yıda okudum ama bitürlü hangi markayı almam gerektiğine karar veremedim.deneyimli makyaj kullanıcılardan yardım istiyorum:1rolleyes: hangi marka ve ne renk allık kullanayım kaliteli olsun ama çokta pahalı olmasın:uhm: şimdiden tşk ederim.

canım bende buğday tenliyim,allık kullanmadığım zaman solgun duruyorum.ben maybelline in 57 numaralı allığını tavsiye ederim şeftali tonunda gayet güzel.ben kullanıyorum.

allığın adı ne tam olarak? netten baktımda maybelline Expert Wear Blush allık olarak buldum bitane. ısmarlıcamd.a bide renk olarak ne diye geçiyo? bu sitede rose brown peach pink gold Sierra Sand secenekleri var.yardımların için tşk ederim cnm

koyu pembe, gül kurusu ve kahve gibi renkler iyi gidiyor
ben de açık buğdayım =)

bende senin ten rengindeyim simdi bourjois allık aldım seftali rengi daha gelmidi bakalım nasıl olcak :))

bende bugun maybeline 57 numara allığı aldım maviselin tavsiyesiyle. oda şeftali rengi gayet doğal duruyo.memnun kaldım.ama bi yandanda içim kahverenginde kaldı bide ondan alıcam bakalım hangisi daha güzel olcak

pembe ve şeftali tonları hoş durur ama toprak tonlarından uzak dur bence. ben de buğday tenliyim kahverengi tonları boğuo..

Merhaba canım bende buğday tenliyim, allıksız dışarıya çıkamam, çok soluk görünüyorum. Genelde kendime turuncu ve pembe tonlarını yakıştırıyorum. Kahverengi ve altın tonları daha esmer ve solgun gösteriyor. Max factor ve avonun allıklarını kullanıyorum. Max factor' dan daha memnun kaldım.
Birde Mac'in krem allığını almıştım, kırmızı-pembe tonlarında, o da hoş duruyor ama sürmesi çok pratik değil. Ben dağıtırken biraz zorlanıyorum.
Şimdi bourjois'den pembe tonlarında allık sipariş verdim. Bakalım o nasıl duracak?

Canım ben de buğday tenliyim. C.Dior shimmer pudra aldım açıktan koyuya doğru olan bu senenin ürünü onu allık olarak kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Ama pomponlu olanlardan alıcaksan C.Dior 2 numara ve YSL şeftali rengine bak.

Avon'un önümüzdeki ay satışı başlayacak allığından aldım ben. Satış temsilcisi olduğumdan bu aydan alabiliyorum. Kesinlikle çok kalıcı. İlk kez avon allık kullandım ama memnun kaldım. İki renkli olarak şeffaf kutuda satılacak. aklınızda olsun. Üstelik çok ucuza satılıyor ve uzunca bir süre gider.

Ben bourjous pembe tonlarında sipariş vermiştim, geldi. Açıkcası memnun kaldım. Belki 10 çeşit allığım olmasına rağmen hep onu sürüyorum. Küçük, biraz sert ama hem sürdüğünde çok doğal duruyor, hem dayanıklı hemde küçük olmasına rağmen çok uzun süre bitmiyormuş. Fiyatıda uygun.

:icecream:cnm allıgı denemeden sıparıs fılan etme bence.sacının rengıne gozunen rengıne gore degısır makyaj renklerı.goz kalemı rımel kadar kolay degıldır yanı.ben de bourjouısları begenıyorum.cok dogal duruyorlar.bence bugday tenlyım ıcınd e altın tonları olan seftalı kullanıyorum.allık makyajın temel tası bence.sadece pudra allık rımel surup makyajını tamamlayabılırsın.o yuzden denemeden alma derım ben.

Avon'un önümüzdeki ay satışı başlayacak allığından aldım ben. Satış temsilcisi olduğumdan bu aydan alabiliyorum. Kesinlikle çok kalıcı. İlk kez avon allık kullandım ama memnun kaldım. İki renkli olarak şeffaf kutuda satılacak. aklınızda olsun. Üstelik çok ucuza satılıyor ve uzunca bir süre gider.

ben de bugday tenlıyım ve avondan aldıgım allıgı kullanıorm adı tam olarak ney onu merak ettım aynı allık mı ben de cok memnnum...a.s.

Avon True Colour ROSE LUSTRE Allığını almıştım güzel doğal bana göre deneyin derim

canım ben de buğday tenliyim max factor satin blush mulberry-221 rengini kullanıyorum şeftali-pembe arası bir renk herkes çok beğeniyor ve yakıştırıyor tavsiye ederim benden görüp alan bir çok arkadaşım oldu

ama mutlaka dene yüzünde alışveriş merkezlerinde deniyolar zaten ben bu allığı alırken ilk tekin acar dan almıştım oradaki kız hem benim tenime hem de her makyaj tonuna çok uygun olduğunu söylemişti gerçekten de öyle hangi ton makyaj yaparsam yapayım allığım çok güzel duruyor

makyaj2il.jpg

Kizlar bu kizin alligi hangi renk zemuszemus

seftali tonu dediginiz bu mu oluyo acaba?

Bu photoshopta yapılmış fakat uçuk bi şeftali tonlarına benziyor ama emin değilim tabiki -tatlicadiarzu-

X