epidural dogum ücretleri

Merhaba Canim Bende Gümüşhaneliyim
Seyhani Beye Mi Gidiyosun?
çok Iyi Bi Doktor Olduğunu Söyleye Bilirim
Ama şimdiye Kadar Hiç Duymadim Devlet Hastanesinde Epidurali
Ama Herhalde Doktora Ek ücret Veriyosun Geliyo Doğuma Zaten Parasiz Adim Atmazlar
Zaten Zorunlu Değil Normal Doğuma Girmesi,ama Para Verince Değişiyo Işte
Bende şuan Trabzondayim Doğumuma 45 Gün Var Benim Doktorumda Doğum Hastanesinde özeline Gidiyorum Merak Ettim Yapiliyosa Devlet Hastanesinde Epidural Bende Yaptirayim Ayy Inşallah Yapiyodur Benim Doktorrr

Merhaba Canim Bende Gümüşhaneliyim
Seyhani Beye Mi Gidiyosun?
çok Iyi Bi Doktor Olduğunu Söyleye Bilirim
Ama şimdiye Kadar Hiç Duymadim Devlet Hastanesinde Epidurali
Ama Herhalde Doktora Ek ücret Veriyosun Geliyo Doğuma Zaten Parasiz Adim Atmazlar
Zaten Zorunlu Değil Normal Doğuma Girmesi,ama Para Verince Değişiyo Işte
Bende şuan Trabzondayim Doğumuma 45 Gün Var Benim Doktorumda Doğum Hastanesinde özeline Gidiyorum Merak Ettim Yapiliyosa Devlet Hastanesinde Epidural Bende Yaptirayim Ayy Inşallah Yapiyodur Benim Doktorrr

merhaba canım;gümüşhaneli değilim ama tayin nedeniyle bu yıl burdayız.seyhani beye gidiyorum evet çok iyi uzman bir doktor sahiden.valla konuştuk doktorla aksilik olmazsa yapçak.dogumda bulundugundan para alcak tahminim .inşallah sizin ordada vardır ...

geçmiş olsun cnm bebeğinde hayırlı olsun, spinal yönteminin yan etkilerini yaşadınmı, baş ağrısı çok oluyormuş sende bu tür şeyler oldumu tavsiye edebilirmisin.a.s.

canım çok rahattı herhangi bir yan etki yaşamadım ameliyathaneden çıkarken biraz midem bulandı azıcık çıkardım okadar baş ağrısı falan olmadı

canım çok rahattı herhangi bir yan etki yaşamadım ameliyathaneden çıkarken biraz midem bulandı azıcık çıkardım okadar baş ağrısı falan olmadı

banada doktorum spinal olursan çok baş ağrın olur demişti, demekki bünyeden bünyeye değişiyor, ben epidural yaptırmayı düşünüyorum baş ağrısı riskini göz ardı edemiyorum ,tekrar geçmiş olsun bebeğini sağlıcakla büyüt inşallah yerimseniben

cnm bişi daha sorucam hangi hastanede doğum yaptın , fiyatı ne kadardı ve memnun kaldınmı tşka.s.

arkadaşlar sizin yazdığınız fiyatlar genel anestezi deilde epidurallı sezeryan fiyatları.bide bunun epidurallı normal doğumu var?onun fiyatlarını bilen varmı devlet hastanesi yapıyormu?

ben de 5 ay önce epidural normal doğum yaptım o sıralar gittiğim özel hastanede kampanya wardı normal doğum ücretsizdi epidural farkını da 250 lira aldılar özel odadaydım ben yatak ücreti falan filan 400 e çıktı bize doğum gfayette memnun kaldım tekrar doğum yapsam aynı hastaneye giderim mutlakaa.s

ben de 5 ay önce epidural normal doğum yaptım o sıralar gittiğim özel hastanede kampanya wardı normal doğum ücretsizdi epidural farkını da 250 lira aldılar özel odadaydım ben yatak ücreti falan filan 400 e çıktı bize doğum gfayette memnun kaldım tekrar doğum yapsam aynı hastaneye giderim mutlakaa.s

canım hastanenin adı ne baya bi uygunmuş.hemde memnun kalmışın.süpper.benimde kafamda bir kaçtane hastane var ama henüz karar veremedim.

banada doktorum spinal olursan çok baş ağrın olur demişti, demekki bünyeden bünyeye değişiyor, ben epidural yaptırmayı düşünüyorum baş ağrısı riskini göz ardı edemiyorum ,tekrar geçmiş olsun bebeğini sağlıcakla büyüt inşallah yerimseniben

canım ben epidural normal doğum yaptım çok rahattı doğumum.ama doğum sonrası resmen yerlerde süründüm 1 hafta bel ağrım çok oldu geceleri bazen tutuluyordum koluma girip yürütüyorlardı.Bende baş ağrısı hiç olmadı dediğin gibi bünyeden bünyeye değişiyor.epiduralle sezeryan olan tanıdıklar var onlarda hiç yan etki falan olmamış.belki epidurali yapan kişiden de kaynaklanıyor olabilir.Anestezi uzmanına dikkat etmek gerekiyor canım bundan dolayı felç kalanlar bile varmış nadir olsa da.Sonuçta omirilikle alakalı birşey.

Ben erzurumda özel bi hastanede doğum yaptım.400 normal doğum için 300 epidural için aldılar.1gece hastanede yattım.

canım ben epidural normal doğum yaptım çok rahattı doğumum.ama doğum sonrası resmen yerlerde süründüm 1 hafta bel ağrım çok oldu geceleri bazen tutuluyordum koluma girip yürütüyorlardı.Bende baş ağrısı hiç olmadı dediğin gibi bünyeden bünyeye değişiyor.epiduralle sezeryan olan tanıdıklar var onlarda hiç yan etki falan olmamış.belki epidurali yapan kişiden de kaynaklanıyor olabilir.Anestezi uzmanına dikkat etmek gerekiyor canım bundan dolayı felç kalanlar bile varmış nadir olsa da.Sonuçta omirilikle alakalı birşey.
nerden duydun öyle bişey olmaz diye biliyorum çünki omur iliğe deyil onun edrafındaki sıvısın edrafındaki sıvısına yapılıyrmuş

X