Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

günaydın canlarım bende aylardır kullanmıyordum. ayda 5 kilo garantili ben 1,5 ayda 7 kilo vermiştim. aylarcada verdiğim kiloları almamıştım taki 1ay öncesine kadar .şimdi yine kilolarla başım dertte. hafta sonu sandaloz sakızımı ve elma sirkemi aşıp başlıcam.beşi biyerde çayıda şart. ve bu kiloları verirkende hiç rejim yapmamıştım. nezaman internetim gitti,ve birde üstüne tatile gittik bu formülü devam ettirmedim.eskiden bu sayfada yazışırken hem ben hem arkadaşlarım çok kilo vermiştik. bir başlıyım sayfamız yine hareketlenir. öptüm hepinizi .pazartesi başlayalım hadi kızlar malzemelerinizi alıp gelin

ya ne güzeL kilolar vermişsiniz.çok kıskandım.bendede doğum sonrası kilolarım kaldı.oğluşum 9 aylık oldu hala tık yok.73 kiloyum.60 olam başka şey istemem fakat neden emzirenler içmiyor yaa.gıcık oldum okuyunca.bende zayıflamak istiyorum.geceelri yatmadan elma sirkesi ılık su karışımını içiyorum ama düzenli değil.bari onu aksatmayayım.gerçi sanırım yanlış kullanıyorum.yemeklerden evvelmş.bundan sonra öyle yapayım bari.

pelincan sirkeyi içerken bal koyacakmıyız ben bir ara kullandım bıraktım tekrar başlamayı düşünüyorum

günaydın canlarım bende aylardır kullanmıyordum. ayda 5 kilo garantili ben 1,5 ayda 7 kilo vermiştim. aylarcada verdiğim kiloları almamıştım taki 1ay öncesine kadar .şimdi yine kilolarla başım dertte. hafta sonu sandaloz sakızımı ve elma sirkemi aşıp başlıcam.beşi biyerde çayıda şart. ve bu kiloları verirkende hiç rejim yapmamıştım. nezaman internetim gitti,ve birde üstüne tatile gittik bu formülü devam ettirmedim.eskiden bu sayfada yazışırken hem ben hem arkadaşlarım çok kilo vermiştik. bir başlıyım sayfamız yine hareketlenir. öptüm hepinizi .pazartesi başlayalım hadi kızlar malzemelerinizi alıp gelin

bende bayadır kullanmıyordum hepbirlikte başlayalımmmm
ben 2 gündür alıştıra alıştıra başladım kaydirigubbakcemile2
verdiğim 9kilonun 2 sini geri aldım tatil düğün vs şamatada, 50 olamadım gitti ama umudumu kaybetmedim a.s. 6,5kilo vericem yerimseniben

ya ne güzeL kilolar vermişsiniz.çok kıskandım.bendede doğum sonrası kilolarım kaldı.oğluşum 9 aylık oldu hala tık yok.73 kiloyum.60 olam başka şey istemem fakat neden emzirenler içmiyor yaa.gıcık oldum okuyunca.bende zayıflamak istiyorum.geceelri yatmadan elma sirkesi ılık su karışımını içiyorum ama düzenli değil.bari onu aksatmayayım.gerçi sanırım yanlış kullanıyorum.yemeklerden evvelmş.bundan sonra öyle yapayım bari.

a.s.canım benim insan azmedince yapamayacağı aşamayacağı zorluk yok.önce bebeğini emzir nasıl olsa kilolar gider. ben kızımı 68 kiloyla doğurdum 2.5 sene emzirdim bu arada 78 kiloya çıktım ama kızımda maşallah güzel emdiği için hiç hastalanmadı kemik gelişimide çok güzel oldu şimdi 6 yaşında yaşıtlarına boyda fark atıyor.derken emzirme dönemim bitti 4 ayda 52 kiloya düştüm 2 sene bu güzel kilomu muhafaza ettim sonra 65 kiloya kadar çıktım şimdi 58 olsam yeterli 1.5 ayda 58 olmuştum fakat son aylarda hızla kilo aldım çok yedim. bence önemli olan bebeğinin rıskı. insan isteyince iyneden ipliğe dönebiliyor. bunun en güzel örneği benim. azmetti pazartesi başlıyorum gelişmeleri beraber takip edelim.emzikli halin bitsin sende bize katıl:nazar:

a.s.canım benim insan azmedince yapamayacağı aşamayacağı zorluk yok.önce bebeğini emzir nasıl olsa kilolar gider. ben kızımı 68 kiloyla doğurdum 2.5 sene emzirdim bu arada 78 kiloya çıktım ama kızımda maşallah güzel emdiği için hiç hastalanmadı kemik gelişimide çok güzel oldu şimdi 6 yaşında yaşıtlarına boyda fark atıyor.derken emzirme dönemim bitti 4 ayda 52 kiloya düştüm 2 sene bu güzel kilomu muhafaza ettim sonra 65 kiloya kadar çıktım şimdi 58 olsam yeterli 1.5 ayda 58 olmuştum fakat son aylarda hızla kilo aldım çok yedim. bence önemli olan bebeğinin rıskı. insan isteyince iyneden ipliğe dönebiliyor. bunun en güzel örneği benim. azmetti pazartesi başlıyorum gelişmeleri beraber takip edelim.emzikli halin bitsin sende bize katıl:nazar:
çok teşekkür ederim.tabiki bebeğim daha önemli.önce onu bi emzireyimde.size katılırım.ama takip edeceğim sizi.eşime almayı düşünüyorum bu sandaloz sakızından.acaba belli bi markası var mı?sandaloz sakısı deyip mi alacaz?nasıl bişey tarif eder misin biraz?

eşinede kullanabilirsin zaten bu formül yağ parçalayıp vucuttan atıyor.aktardan al. bazı aktarda 100 gr 5ytl bazısında 3.5çok ucuz yani bir misket büyüklüğünde çiğnesin tek şart tatlı kesinlikle yasak

pelincan sirkeyi içerken bal koyacakmıyız ben bir ara kullandım bıraktım tekrar başlamayı düşünüyorum

bal dahil yasak çaya şeker bile yasak. ve günde 5 bardak beşibiyerde çayı içilecek.pazartesiden itibaren başlayalım . bir ayda 100 gr tüketilecek. hepinize kolay gelsin.:nazar:

SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

S: Formül tam olarak nedir?
C: sandaloz sakızı + elma sirkeli su + beşibiryerde zayıflama çayı

S: Sandaloz sakızını nereden bulabilirim?
C: Aktardan bulabilirsiniz. Dikkat edin; sandalozlu karışım değil, sadece sandaloz sakızı alacaksınız.

S: Görünümü nasıl?
C: Limon tuzuna ve/ya yeemklere katılan tablet halinde olmayan damlasakızına benziyor.

S: Ne miktarda satın almalıyım?
C: İlk ay için 100 gr. yeterli.

S: Fiyatı nedir?
C: Kilosu 25-100 YTL arasında değişiyor. Bulunduğunuz ile ve semte bağlı olarak.

S: Toz halinde mi yoksa çiğneyerek mi yutuluyor?
C: Çiğneyerek kullanıyoruz. Çiğnendiğinde, ağızda toz halinde dağılıyor.

S: Bazı aktarlar havanda dövülerek kullanabileceğini söylüyorlar. Ne diyorsunuz?
C: Eğer çiğnemekte zorlanıyorsanız, bir havanda dövüp, suyla beraber yutabilirsiniz. Ama çiğnemek daha faydalı.

S: Ne miktarda kullanmalıyım?
C: Sabah ve akşam aç karnına olmak üzere, günde 2 kez birer bilye büyüklüğünde yeterli. Arkasından mutlaka sıcakla ılık arası elma sirkeli su
içiyoruz. Yemeğimizi yarım saat geçtikten sonra yiyoruz.

S: Elma sirkesini nasıl kullanıyoruz?
C: Bir bardak sıcakla ılık arası suya, bir yemek kaşığı elma sirkesi koyuyoruz.

S: Bu formülle zayıfladıktan sonra, verdiğimiz kiloyu nasıl koruyabiliriz?
C: 3 ay boyunca her gün funda yaprağı içerek.

S: Beşibiryerde çayını içerken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Bütün tatlılardan, hazır meyve sularından, kısaca şeker ve şeker ürünlerinden uzak durulması gerekiyor.
Şeker, çayın etkisini yok ediyor. Bu çayı, yağ parçalanmasını hızlandırdığı için mutlaka içmeliyiz.

S: Beşibiryerde çayını ne zaman içmeliyim?
C: Öğlen yemeğinden ve akşam yemeğinden önce, açlık hissetmeye başladığınızda için. Günde en fazla beş bardak tüketin.

s: Sandaloz sakızı mideme zarar verir mi?
C: Hayır, aksine mideyi rahatlatıyor. Ayrıca regl dönemi ağrılarının da azalmasına yardımcı oluyor.

S: Emzirenler kullanabiliyorlar mı?
C: Mutlaka doktora danışılmalı. süte geçebilir ve bebeğe zarar verebilir.

S: Bu formülün yanısıra diyet yapmak gerekiyor mu?
C: Uygun bir diyetle desteklenirse daha güzel sonuçlar alabilirsiniz.

S: Bağırsak tembelliği, gaz yapma gibi yan etkileri var mı?
C: Bünyeden bünyeye değişiyor.

Açıklama : Yukarıdaki maddeler; ağırlıklı olarak topik sahibi sevgili pelincan arkadaşımızın verdiği cevaplardan derlenmiştir.

arkadaşlar sorularınızın cevapları bunlar.yazan arkadaşıma çok teşekkür ederim:nazar:

anladım pelincan çok teşekkür ederim cevabım için.sizede kolay gelsin.kıakanarak izleyeceğim sizi...

zayıflamak artık dert değil.yeterki düzenli kullanalım. sandaloz sakızının resmini merak eden varsa ilk sayfadaki linke tıklasın

kızlar sizden bir ricam var bu sayfadaki arkadaşlarım birbirimize rep verelim.öptüm.

eskişehirlimisin.eşimde eskişehirli.eskişehirliler çokda beceriklidir:nazar:

maalesef canım eskişehirli değilim.eşimin işi dolayısıyla 15 aydır burdayız.aslen diyarbakırlıyım.evet dediğin gbi eskişehirliler çok becerikliler.bende bişeyler öğrenmeye çalışıyoum onlardan.

X