Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

:emir_bebek:sevgili nurcandan çok güzel bir yazı yazmışsın sanırım hepimizin bu sitede bir araya getiren ortak noktamız kilolarımız ben kendi adıma internette sürekli kilo vermeyle ilgili birşeyler keşfetmek yada nerde ne yakalarım diye fırsat buldukça araştırıken keşfettim kk ve son hafta da sizleri aslında senin hikayene benzer birçoğumuzun hikayesi ama sen çok azimli kararlısın ben geçen hafta cuma sizleri keşfettim sevgili pelincan da burda teşekkür etmek isterim ve sana nurcandan sizlerin sayesinde umarım bu kilolarımdan kurtulacağım.sizler beni çok güzel motive ediyorsunuz sizleri seviyorum sevgiyle kucaklıyorum.

herkese merhaba,
aranıza yeni katıldım sayılır.yaklaşık 2 aydır yorumları okuyorum ama hiç yazmamıştım.sakızımı alalı 10 gün oldu ama başlamamıştım.yarın tartılıp başlıyorum.gelişmeleri paylaşırım.şu an açım ama nurdancanın yazısını okuduktan sonra yememeye kararlıyım.(benimde nurdancan gibi gece kalkma huyum var üstelik nutelladan başka bişey yemiyorum maalesef).neyse yarın ilk haberleri veririm.iyi geceler.

nurcanacım basınız saolsn ALLAH sızlere uzun omurler versın...ya ama ya bn soru sormustum dun gece sadalozu aldım fakat baslamak ıcın cvp bekeldım pelinden:KK43: sımdı bn baslıcam fakat tatlıya fecı zaafım var yanı yersem kılo mu yapar puf nokta bumu yani?hıc mı yemek lzm

Pinar08 tatlım, ben hep en güzel öğrenmenin '' denemek' olduğuna inanmışımdır canım. Bil bakalım 2 gün önce ne yaptım? Tatlı yedim ! Ve gram veremedim o gün..Yani tatlı yememek lazım canım anladığım kadarıyla..Yeme şunu lütfen! Bugüne kadar yediğimiz tatlılara say...Ama ben bu işe kendimce bir çözüm buldum.Tv de reklamı var ya sütlaç aromalı bir sakız çıktı :) Ondan al derim. Ben aldım.Tatlı krizim geldi mi atıyorum ağzıma bir tane.İnan aynı sütlaç yemiş gibi oluyorsun.Sende bu yöntemi deneyebilirsin canım belki..Hadi bak zayıflıyoruz hep birlikte.Tut ellerimizden yürüyelim !

Nurcandan başınız sağolsun Allah size uzun ve sağlıklı bir ömür versin.Bende Bodrumluyum daha önce belirtmiştim.Siz neresinde yaşıyorsunuz?Doğma büyüme oralımısınız?

merhaba arkadaşlar, bende sandaloz almaya karar verdim istanbul beyoğlunda oturuyorum en yakın nerede bulabilirim. aynı zamanda cabbagov mu ne onu da alıcam sipariş vermek üzereyim inşallah bi faydası olur 54 kilo iken 80 e çıktım çıldırmak üzereyim malesef şişko bir gelin oldum artık aklım başıma geldi çocuk yapmadan zayıflama gerek hepimize kolay gelsin

nurcandan sanki vucudunda biraz farkediyorum ama baskülde fazla bir oynama yok 12 gündür sabah kahvaltıyı hafif yapıyorum ama öğlen ve akşam hiç yağ yok hiç şeker hiç ekmek yok meyve ve haşlama yarma nohut ve fasülye artı 1.5- 2 litre su cumartesiden berideek olarak senin sirkeli su ve sandaloz sakız yapıyorum 1-2 defa kaçamak oldu ama küçük tü sadece 67 den 66 indimsence normalmi bana biraz az geldi gibi

arkadaşlar ekstradan başka yapacağım bir şey varmı unuttuğum bir şey mi var acaba beni uyarırsanız şimdiden teşekkürler

hekese selam bende kiloma kafayı tamış durumdayım boyum 1 65 kilom 66.:çok üzgünüm: 2 buçuk yaşında oglum var şimdi bi çocuk daha düşünüyorum ama kilo vermeden asla 10 gündür internette geziniyorum 2 gün oldu elma sirkesine başladım sabah akşam içiyorum amacokacimcoook tatlıya dayanamıyorum sandoloz sakızını hiç duymamıştım forumda okudugum kadarıyla kilo verenler olmuş tabiiki yemegede dikkat ederek yarın yagmur yagmazsa ilk işim aktara gidip sandoloz sakızı almak olucak inşallah bende kilo veririm ve buraya yazarım :Saruboceq:herkese saglıklı zayıflamalar:enbuyukkk:

kızlar bende hamileyim ama gebelijten sonra hemen deneyecem acaba emzirenker yapabilirmi....

Kızlar...
Bakın şunu hep aklımızda tutalım canlarım benim..Hepimiz farklıyız öyle değil mi? Yoksa Dünyadaki tümmmmm insanların ikiz kadar aynı olması gerekirdi..Bu zayıflama işinide lütfen öyle düşünelim.Hepimizin metabolizması,metabolizma hızı,yaşı,kemik yapısı,genetik özellikleri,hastalıkları vb farklı....Yani hepimizin aynı zamanda aynı kiloyu vermesi çok uzak bir ihtimal! Üstelik en önemlisi vermek istediğimiz kiloları bir haftada,onbeş günde,bir ayda almadık.(Genel olarak diyorum..) Yıllar içinde aldık.Dolayısıyla bir haftada hepsini birden veremeyiz.Bu mümkün değil canlarım..Lütfen sabırlı olalım hepimiz.Burada en önemli olan şey sabret ve inat etmek.Onlar bizden ayrılmamak için inat ediyorsa! Bizde onları vermek için inat edelim ! Asla umutsuz olmayın! Hepimiz birbirimize yardım ederek vereceğiz bu kiloları.
Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için :)

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ben bugün çok önemli bir şey saptadım! Daha öncede yazmıştım ama kimseden ses çıkmadı. Bakın...Sandaloz Sakızı+Elma Sirkeli sıcakla ılık arası su veeeeeeeeeeeeeeeeeee Sade Türk Kahvesi ! Lütfen birde bu şekilde deneyin arkadaşlarım.Lütfennnnnnnnnnnnnnn. Ben bu üçlü ile daha kolay ve açlık hissi olmadan kilo verdiğimi görüyorum! Bu üçü biraraya gelince vücutta nasıl bir kimyasal tepkime gerçekleştiriyor bilmiyorum ! Ama bir şeyler yapıyor!!!!!!!!! Lütfen bunu deneyin.Sonuçlarıda burada paylaşın.Lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.Lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnn. Bendemi böyle oluyor(çok motive olduğum için) yoksa sizlerdedemi böyle bir sonuç verecek hep birlikte görelim. Ama bence üçü sebebiyle oluyor daha çok .Deneyinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ya arkadaşlar nie kimse bana cvp vermedi diorum bu 5i bi yerdeyi sirkeli sudan hemen sonramı içecez şutarafagitti

Su perisi evet 5'i bir yerdeyi(ben yeşil çay içiyorum) sandaloz sakızını çiğner çiğnemez içeceksin.Ben öyle yapıyorum.

üye olmadan önce takip etmiştim bu konuyu,ama tansiyon düşüklüğü yapıo falan denmişti.walla benim bünye zaten çürüktür,o yüzden tırsıyorum böyle şeylerden,fx kullanıyorum gerçi ama onu da korka korka..
varmı böyle acayip bi yan etkisi bunun?

kızlar benim anladım ki kilolar benden ayrılmak istemiyorlar normal diyetim 2 hafta oldu sirkeyle sandalozlu sakız diyetime de bugün tam 1 hafta oldu vallaha banamısın demiyorlar bayrama kadar devam edeceğim daha doğrusu direnebildiğim kadar direneceğim bugün çok karamsarlaştım umarım tez zamanda eski hevesim yerinde gelir bu arada nurcandan aşkım seni tebrik ediyorum bizlere verdiğin güzel bililer için seni kocaman öpüyorummmmmmmmmm.

X