Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlar topik ilk açıldığı günnlerde ben de gidip aldım aktardan
tembelliğimden arada bir yaptım 2 gün yaptıysam 3 gün yapmadım
şölekii o kısa sürelerde bile kilo veremesemda
midemin rahatladığını hissettim
bir haftadır iş yerinden arkadaşımda bu formülü uyguluyor
oda çok menun
görümcemde kullandığı dönem çok rahat ettiğini sölemişti
ben ce faydası var
bide düzenli yapsam çok sevinicemm

Sevgili Cannisan ve cannisan gibi sonucu hemen görmek isteyen diğer arkadaşlar, bakın ben yıllardır diyet yapan biriyim.Kafama koyduğumda defalarca 21 kg verdim :) Şunu söylemeye çalışıyorum sizlere bu geçen yıllar içinde 1 hatta 1.5 ay gram veremediğim diyetler,sandaloz sakızı gibi alternatif seçimler uyguladığım anlarım oldu.Lütfen direnin ! Vücut bir yerden sonra direnmekten vazgeçiyor.Buna lütfen inanın. Onun kazanmasına izin vermeyin kızlar.Şöyle düşünün, kış aylarındayız.Bütün yağlarımızı saklayabileceğimiz bol kazaklarımız,hırkalarımız var şuan..Ama ya 3-5 ay sonra? İncecik giysilerin zamanı yine gelecek.O zaman o yağlar hepimizi nasıl üzüyor lütfen bunu düşünün..Bu kadar kolay pes etmeyin ne olursunuz. Az daha sabır..Sonucu hep birlikte göreceğiz inanın.

kızlar benim anladım ki kilolar benden ayrılmak istemiyorlar normal diyetim 2 hafta oldu sirkeyle sandalozlu sakız diyetime de bugün tam 1 hafta oldu vallaha banamısın demiyorlar bayrama kadar devam edeceğim daha doğrusu direnebildiğim kadar direneceğim bugün çok karamsarlaştım umarım tez zamanda eski hevesim yerinde gelir bu arada nurcandan aşkım seni tebrik ediyorum bizlere verdiğin güzel bililer için seni kocaman öpüyorummmmmmmmmm.

canımcım bende senin gibi tam 2 hafta sandaloz sakızı ve sirkeli su içtim hiç bi işe yaramadı :1no2: sonra iice hırslandım ve bütün bildiklerimi uygulamaya başladım.. şimdi tam 4 gündür hiç ekmek yemiorum şekerli bişi tüketmiorum ve sandaloz sakızını sirkeli suyu tüketiyorum sonra bi bardak limonlu sıcak su içiorum sonrada yeşil çayımı içiorum ve sporumu yapıorum hiç üşenme canım sonunda mutlu olucan bak bana güven az bişide yemek yiyorum ve 1 saat sonra türk kahvesini içiorum ama şekersizz...bu sabah tartıldım ve 1 kilo vermişim ne mutlu bana yaaa kaydirigubbakcemile5 hemde tok karnına 1 kilo vermiş çıktım belkide açken daha az çıkacak canımcım dediklerimi yap faydasını görcen garanti hiç karamsar olmaa kaydirigubbakcemile5

pelincan seni merak ettim nerelerdesin

a.s.kuşum bende hep girmek istedim vaktim olmadı ancak mesajlarımı kontroledebildim.8.sınıfa giden oğlum belini incitmiş onunla ilgilendim halada iileşmedi
bu arada bende 60 kiloyum bir ayda tam 5 kilo verdim.lütfen beşi biyerde çayınıda ihmaletmeyin hemde hiç rejim yapmadım tatlıyı ve ekmeği kestim okadar.:içelim:

Kızlar ben 5'i bir yerde çayını hiç içmedim.Onun yerine bol bol yeşil çay içiyorum.Ama madem öyle! 5'i bir yerde çayınıda ekliyorum derhal :) Hepinize kolay gelsinnnnnnnnn

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim daha azimli bir şekilde devam edeceğime inanabilirsiniz.pes etmeyeceğim. Pelincan çok geçmiş olsun aşkım.Nurcandan sende benim gibi hipotroid hastasısın seninde sandaloz sakızı ve elma sirkesini içtikten sonra 15-20 dakika ateş basması ve terleme gibi şikayetlerin oluyormu bana sana zahhmet bir bilgi verirsen çok sevinirim hepinizi kocaman öpüyorumm.

benim öyle sorunlarım olmuyor canım.Tiroid değerlerine bir baktır derim..Sevgiler.

bol bol yesıl cay ıcmek cok zararlı bunyeye butun doktorların dedıgı bısey var hersyın fazlası zarar bıtkısel olabılır fakan etkısı olan bişeyın tepkısde vardır unutmayalım ltfen ayrıca sandalozu gunde 2 defa ıcımek ıdeal bnce cunku vucuda yabancı madde gırıyo vucududa yormamk lzm bn baslamk ıstıyorum ama tatlı sorun yanı ikisı bı arada daha fazla kılo yaomasındn korkuyorm okdar.. /B]

nurcandan sen haklısın galiba benim çarpıntım da fazlalaştı.bugün öğleden sonra doktora gideceğim.bakalım değerlerimde değişme olmuşmu.sandaloz sakıza 2 gün ara vereyim.kan verene kadar kullanmayacağım.gelişmelerden sizi haberdar ederim hepinizi öpüyorum

Arkadaşlar son durumu rapor ediyorum :) Yaklaşık 15 günde 6.900 Kg verdim.Lütfen moralinizi bozmadan devam edin.Bende arada reçel,kurabiye vb kaçırdım..Ama kendime kızmadan formüle devam ettim.Tabi ki birazda aç kaldım ama bence bu sonuç için değerdi..Sevgiler.

nurcandan tebrik ederim darısıda bana inşallah bende şu sıkıntıları bi atlatayım inşallah çok heyecanlı ya öpüyorum.

cok gzul ya darısı basıma ne guzl 7 kılo uff 7kılo versem daha ne ısterımkı ben helal olsun walla nedım!!!

Arkadaşlar lütfen şunu unutmayalım.Hiçbir diyet acı çekmeden yapılamıyor.Yani mutlaka ve mutlaka gıdamızdan yeterli ve dengeli bir şekilde kesmemiz de gerekiyor.Yoksa yiyelim ama zayıflayalım diye bir şey yok.Hangi alternatif seçimi vb uygularsak uygulayalım. Yıllardır diyet yapan biri olarak yinelemek isterim ki aslında kilo vermek '' beyinde'' bitiyor...Kafaya koydunuz mu zayıflıyorsunuz.Fakat şu bir gerçek ki sandaloz sakızım+elma sirkeli suyum+yeşil çayım+Türk Kahvem..G e r ç e k B i r M u c i z e !!!!!!!!!!! Evet ! Beynimde şişmanlığıma veda etmiştim ama neredeyse hiç açlık hissi duymadan bunların sayesinde kilo verdim.Hemde çok zor kilo veren biri olarak(Hipotiroid hastasıyım) Haydi.Ha gayret kızlar...

kızlarcım valla ben bu sabahta 1 kg eksik çıktım doğruymuş yani vermişim ben kilo kaydirigubbakcemile2

şunuda eklemek isterim sandaloz sakızını aldığımız aktarın kendi oğluda 22 kilo vermiş bununla tabi yediklerine de dikkat etmiş a.s.

bunu ben de denicem bayramdan sonra.. hedefim öncelikli olarak 5 kilo.. ama uzun süre diyet ve sipor yaptıgım için vucudum direniyo artık:KK43: ayda 1 kilo bile zor veriyordum spor yaparken.. üstelik bi giriyodum spor salonuna 3bucuk saat boyunca spor yapıyodum canım cıkıyodu.. sizce 5kiloyu vereblirmyim:KK43: cok zor veriyorum ben yaa:KK43:

X