Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

Pelincan hanım kilonzu bende merak ettim acaba verebiliyormusunuz.Sizin anlatımınızla başladım bana kuvet verdiniz şimdiden saolun.BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.

a.s.sevgili Nurcandan ve Pelincan sizler buraya lütfearada sırada da olsada birşeyler yazın çok motive oluyorum ben .Nurcandan sen ne yaptın nasıl gidiyor kilo verme .ya belki bana kızıyorsunuz ama ben acaip motive oluyorum.çokmu bencilim sizce bayramda ufak tefek kaçamaklarım oldu ama kilo almadım tabiki veremedimde .sizlerinde nasıldı bayramları canlarım benim okumak hoşuma gidiyor umarım sizlerde benimle aynı duyguları paylaşıyorsunuzdur. hepinizi öpüyoruma.s.

arkadaşlar ben dün başladım fakat cam yiyormuş gibi oldum bu sakızı dövüp yutsam olurmu?HERKEZİN KURBAN BAYRAMI KUTLU OLSUN. Şimdien başarılar.

seninde geçmiş bayramın kutlu olsun. bende boluluyum.sandaloz sakızı cam gibi olsada mutlaka çiğne pesetme elbirliğiyle bu sayfada tüm kiloluları zayıflatıcazz:nazar:

merhaba geçmiş bayramınızı kutlarım.bayram boyunca ailemin yanındaydım sizlerle ilgilenemedim kusura bakmayın. şu anki kilom 60.bayramdan önce 59 kg idim .malum annemin baklavası ve kavurması beni kilo almaya zorladı bu sabah itibariyle yeniden başladım yinede beklediğim kadar kilo almamışım sevindim. bütün ailem cildimdeki değişimi farketti övünmek gibi olmasın beyaztenli güzel bi cilde sahibim sanırım sirkenin etkisiyle(sizde farketmişinizdir kendinizdeki değişimi)cildim hem parlak hemde bebek cildi gibi yumuşacık pürüzsüz oldu.hemde yağlarım güzel bi şekilde yandığı için kilom 60 ama daha sıkı zinde bi vucudum var. hepinizi öpüyorum lütfen devamedin ve yaşadığınız değişiklikleri bizimle paylaşın

Herkesin kurban bayramını kutlarım .Biraz geçoldu ama şehirdışındaydım.
gelelim kilolara ben kilo aldım pazartesi başlıyacam inşallah .a.s.

Herkese sevgiler kızlar. Bende Bayramda kaçırdım :) Ama pes etmeden yoluma devam ediyorum.Sizlerde kaçırdıysanız sakın moralinizi bozmayın. Kimse ile yarışmıyoruz! Hele kendi bedenimizle hiç yarışmıyoruz! Sadece ona artık doğru koordinatları yüklüyoruz ve hepiniz biliyorsunuz ki '' yükleme '' işi zaman alır :)))))))) Ben diyorum ki artık kaç kilo verdin? kaç kilo vermiş? kaç kilo veririz diye sorular sorup birbirimizin moralini bozmayalım.Beyinlerimizi buna odaklamayalım. İnanın daha çok ve hızlı kilo vereceğiz o zaman..Ben böyle düşünüyorum. Herkese tekrar sevgiler.Vazgeçmeyen!

Pelincancım desteğin için çok saol ama ben bolulu değilim iş nedeniyle buradayız 6 yıl olacak önceleri alışamamıştım ama şimdi çok seviyorum.Ne olsa denemeye hazırım beşibir yerde çayı almadım ama mate içiyorum

ben gittim aldım sandoloz sakızını ama ne sakız kullanamadım yukarıda arkadaş demiş ya cam yiyor gibiyim diye aynen öyle sonrada toprak yiyor gibi oldum yok bana göre olmadı en güzeli saglıklı zayıflama desteklerle elma sirkesii çok faydalı kesinlikle daha hızlı kilo verdiğim dönemlerde sabah ve gece yatarken olmak üzere elma sirkesini içip üzerinede iki bardak suyumu içiyordum
tavsiye ederimm

Gunaydın arkadaşlar ben yeniden başladım herkeze kolay gelsin şimdi baskule çıktım 75 geldim bayramda 3kilo almışım . Ben 5biryerde içemedim ama yeşilçay içiyorum tadı içimi güzel herkeze kolaygelsin .:kahve:

ya kızlar bugün canım hiç bir şey yapmak istemiyor kendimi iyi hissetmiyorum.kilolarımda bunun tuzu biberi oluyor.yarın nasıl olurum bilmiyorum bugün yeniden başladım.5 bir yerde çayınıda akşam içeceğim.

ya kızlar bugün canım hiç bir şey yapmak istemiyor kendimi iyi hissetmiyorum.kilolarımda bunun tuzu biberi oluyor.yarın nasıl olurum bilmiyorum bugün yeniden başladım.5 bir yerde çayınıda akşam içeceğim.

a.s.kuşum neyin var sıkma canını. kilo dediğin nedirki bi alınır bi verilir.yeterki sağlığın huzurun yerinde olsun.çok öptüm seni sakın bırakma:nazar:

canlarım hayat kısa kilo dert etmemiz gereken en son olumsuzluk.bu kilolar verilsede verilemesede hayat güzel nefes aldığımız her ana çok şükür. (yinede bırakmayın haa)

Cannisannnnnnnnnn Cannisannnnnnnnnnnnnn bırakma lütfen kendini canım. Hepimizin umudunun azaldığı dönemler oluyor.Bir kaç kiloya yenilme. Kalk ayağa lütfen.Seni hepimizi seviyoruz ve bak buradayız işte!

İyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız inş. iisinizdir ben yine aynıyın kilolu ve halsiz yazdıklarınızı okuyarak teselli oluyorum zayıflayan arkadaşlar haaaaaaaaaaa gayret devam

:dance: hareketli olmak çok güzel ama bide hareket edeilsem

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaşlar, ben bugün sandaloz sakızını aldım aktar bana yanında kitre denilen bir toz verdi.Ben kitre yi ilk defa duyuyorum dedim.O da bana sandaloz sakızıyla birlikte kullanırsan daha etkili oluyor,müşteriler ikisini beraber istiyorlar dedi.Ben de aldım.sandaloz sakızının tadına baktım.Hiç tadı tuzu yok cam çiğniyormuş gibi oluyor.Ama kitre nin bakmadım.Onu da sandaloz dan hemen sonra yarım çay bardağı suya koyup iç dedi yoksa boğazına yapışırmış.Ben lateral stepper ede başladım.inşallah vereceğiz kiloları.kaydirigubbakcemile5

1bucuk haftadır kullanıyorum sandolozu.. ama bende tık yok vallaha:S bi de göbeğim önünden pörtledi ne hikmetse ayva gibi:KK70:

kitre nin tadına baktım arkadaşlar.tavsiye etmem.yarım çay bardağı suya yarım çay kaşığı kitre koydum kıvamı koyu jel kıvamında oldu.zannederim bu mide de şişerek yer kaplıyor.çünkü suyun içinde şişti ve koyulaştı.almak isteyenlere belki ön bilgi olur....

arkadaşlar bende bunu dün okudum hemen gidip aldım aktardan bu sabah başladım umarım veririm aslında gözle görülür bir kilo yok 60 dayım ama o kadar göstermiyorum eğer verirsem sizede bildiririm ya kadınların nedir bu çekisi ben bilmem ya ama yılmak yok bu olmazsa başka şey deniyeceğiz artık

arkadaşlar ben geldim kaldığım yerden aynen yeniden başlıyorum.hepinizi çok seviyorum teşekkür ediyorum ilginize gelişmeleri hep birlikte paylaşalım hepinizi öpüyorum

Cannisan lütfen moralini bozmadan devam et canım.Sen önemli ve değerlisin lütfen bunu unutma.

X