Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

pelincan sen şimdi başlayalı tam 3 hafta oldu ve 4 kilo verdin demi.yanlış takip etmiyosam.bide sudan mı kaybediyoz yağdanmı onu nası anlıcaz:)

doğru takip.bu yöntemle istesende su kaybın olmaz çünkü bol bolda su içmek gerekiyor .bu yöntem yağ parçalamaya yönelik.sen başlamadan önce santimlen.ben santimlenmedim ama bende leğen kemiğimin üzerlerinde elle tutulur yağlanma vardı .şimdi tutuyorum yarıdan çok parçalanmış.üstelik son 4 gündürde deli gibi yemek yemeğe başladım beşi biyerde çayım bittiği için.iştahım yerine geldi malesef.yarın alıp tekrar beşi biyerde çayımı içicem. TATLI kesinlikle yasaka.s.

selam pelincan ben bundan 2 ay önce kadar sadece 5i bir yerde çay içiyordum hiç kilo veremedğim gibi sürekli hasta gezdim doktora sorduğumda bünyeni zayıf düşürmüş olabilir dedi nette araştırdığımdada böyle sonuçlar gördüm ve içmeyi bıraktım, şimdi sandoloz sakızı almayı düşünüyorum sizlerin yazdıklarını okuyunca bayağı faydası oluyor gibi bunu yanında ek bir diyet yapıyormusunuz ben 5i bir yerde çay içmek istemiyorum ne kadar kendimi zorluyarak içtiysem kokusunu alınca bile midem ayağa kalkıyor.

ben de beşi yerde içemiyorum onun yerine bergamot aromalı yeşilçay içiyorum. bakalım nolcak

ben sandaloza başlayalı bugün 11. günüm.başladığımda kilom 73,5 tu.bugün tartıldım.sonucu söleyim mi:))) 10 günde tam 2,5 kilo vermişim 71 olmuşum.pelincan sana nasıl teşekkür etsem bilmiyorum.ama sanırım içten bir "ALLAH RAZI OLSUN" yeterlidir...

doktorlar 5i biryerde çayı demli olarak içecekseniz 2 bardak açık içecekseniz 3 bardaktan fazla içmeyin diyorlar aman sağlığımızdan olmayalım

arkadaslar merhaba kılo cızelgemı degıstıremedım ama ben bu sabah ıtıbarıyle 53.8 kıloyum:))))) benım durma kılom 53 emınım 53 te takılıcammm ama olsunnn 5 kıloya yakın neredeyse hıc zorlanmadan verdım gunlerı saymadım ama 10 gunden az oldu sanırım. diyet yapmıorum ama az yıyıorum ozellıkle aksamları yalnız salata ve corba. burdan öncelıkle pelin'e sonra butun yazan ve gaz veren arkadaslarıma tesekkurler:)daha vermem gereken 5 kılom var durmak yokkkk!

canım sen diyet yapmıyorum diyosunda tatlı ve hamur işi yemesem zaten eririm bu diyete girmez mi ama ginede çok merak ediyorum senin formülü

canım benim hamur işi yemiyorum ama açta kalmıyorum.öğünlerde kewpek ekmeğimi yiyorum.özellikle bu günlerde çok iştahlıyım.tostumuda yiyorum ama kepekli ekmekle yapıyorum böyle dengeliyorum.çokkk bol su tüketiyorum.

bende yeni bir çay tarifi ögrendim sizinle paylaşmak istedim.3 lt. suya 2 elme 2 limon 1 tatlı kaşıgı karanfil 1rulo tarçın 1 tatlı kasıgı çekilmemiş kara biber kaynatılıp yemeklerden önce 1 bardak içiyoruz.henüz denemedim ama hemen başlıycam sonuçları yazarım inş.

sandaloz sakızını kullanıyorum daha öncede dediğim gibi kilo vermedim diye yazmıştım.Bugun tartıldığımda 1 kg vermişim:)))Çok yakın bir arkadaşım 75 kilodan 68 kiloya yirmialtı günde düşmüş.bende hayret içinde kaldım sorduğumda ise her sabah 6-7 adet kahve çekirdeğini çiğnediğini ve bunu her iki saatte bir yaptığını söyledi.yani 2 satte bir 7 kahve çekirdeği...Hayret ettim..İnanasımda gelmedi(.kahve acıkma hissini yok ediyormuş)Ama yalan konuşacak biri değil şimdi bende buna başlayacağım.yararı olmasada zararı yok diye düşünüyorum.Bakalım birde bunu deneyelim

arkadaşlar netten bir yazı okudum. sandaloz sakızını sıcak suda bekletip kullanmak gerekiyormuş diyor. pelincan,cığım. senin bu konuda bir bilgin var mı ?

merhaba arkadaşlar dayanamadım ve tartıldım evet kilo vermişim ama ilk günlerdeki gibi değil tabi.
şu an 82.kiloyum
bu dördüncü haftam ve yaklaşık 8 kilo gitti
kendimi hafiflemiş hissediyorum

ACABA ÖĞRENELİBİRLİMİYİM DİYETİN KAÇ KALORİLİKTİ YANİ NELER YEDİN NE TÜR SPORLAR YAPTIN BİRAZ BİLGİ VERİRMİSİN HANGİ ÇAYLARI İÇTİN? BEN DE SENİN BAŞLANGIÇ KİLONDA SAYILIRIM ARTIK KİLO VERMEK İSTİYORUMMM AMA ÇAYI ŞEKERSİZ İÇEMİYORUM BU SANDOLOZ SAKIZINA BAŞLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA EN AZINDAN ÇAYI YARIM KESME ŞEKERLE İÇSEM OLMAZMI? BİTKİ ÇAYLARINA ŞEKER KOYMUYORUM LİMONLA İÇİYORUM...:bbo:

belli başlı kuralları olan bir diyet yapmadım açıkçası
tatlı hiç yemedim.hamurişi hiç yemedim.beşibiryerde çayı içemedim mideme dokundu biraz .yeşil çay içtim.kepek ekmeği yedim gerektiğinde.
akşamları abur cubur çok yerdim akşam 8 den sonra hiç bir şey yemedim.
çorba içtim.sebze yedim ama ufak porsiyonlarda.
bol meyva tukettım hiç aç kalmadım.iştahımda kesilmişti zaten.
süt hiç içmedim.yoğurt yedim.
akşamda koşu bandında 1 saat hızlı tempo yürüdüm.ha unutmadan önceden çok sıkılıyordum koşu bandında ama şimdi panele kitabımı koyuyorum kitap okuyorum.çok zevkli oluyor 1 saat nasıl geçiyor bilmiyorum.

sormak istedin bir şey varsa sor canım
aklıma ne gelirse yazdım karışık oldu biraz

unutmadan bo lbol da su içtim. a.s.

sağol canım.
ama sandoloz sakızı+sirkem
sıkı bir diyet
her gün 1 saat spor
bitki çayları

tabi birde bu sefer süper azimliydim.
6 kg falan bekliyordum 1 ayda ama bu rakam beni dahada azimlendirdi

sağol canımcım
sabah-akşam
aç karnına 1 misket büyüklüğünde sandolozu ağzında parçalayarak yut (ben oyle yapıyorum)
üstüne ılık-sıcak arası bir bardak suya 1 yemek kaşığı elma sirkesi koyup iç
yarım saat sonra kahvaltını-akşam yemeğini ye
tatlı yasak
ekmek azalt yersen kepek ekmeği olsun.
porsiyonları azalt.
hamur işi yok.
bol bol bol su

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar netten bir yazı okudum. sandaloz sakızını sıcak suda bekletip kullanmak gerekiyormuş diyor. pelincan,cığım. senin bu konuda bir bilgin var mı ?

bende böyle okudum fakat.bu tarifi aldığım arkadaşım çiğneyerek demişti. ve o arkadaşımın yaptığının aynısını yaptım ve yazdım.çünkü arkadaşım bu yöntemle 2.5 ayda 12 kilo verdi.bende 1 ay olmak üzere bu yöntemle 5 kilo rejimsiz verdim.tabi talı ve hamur işi yemeden.kepekli ekmeğimi mutlaka yedim ve yemeklerden doyana kadar afiyetle yedim.hiç zorlanmada yağlarımın büyük kısmı eridi gittia.s.:nazar:

günaydın kızlar tam 5 gündür kulanıyodum
ama 2 akşam kullanmadım bide ufak bi çikolata kacamagı yapdım
1 kilo vermişim

kızlar benim moralim çok bozuk

bu gün 1 hafta oldu ve sadece 600 gr vermişim. ama hiç bir ekstra yemedim içmedim, ve sandoloz sirkeyi düzenrli kullandığım halde böyle oldu ama yılmıcam devam edicem.. elimdeki bitene kadar.

selam canlarım.çok sevinçliyim. bu gün itibariyle 58 kiloya düştüm.biri çizelgemi değiştirebilirmi

paylaşımın için teşekkürler pelincancım bende ilk beş günde 1 kilo verdim inşallah arkası gelir . canım sende çok güzel kilo vermişin, kilolarımız aynı inşallah çıpçıtır olucaz hepimiz.

arkadaşlar ben daha sandaloz sakızı elime ulaşmadığından başlayamadım ama geçen gün elma sirkesi aldım bi deneyim dedim ama iğrenç geldi tadı içemem sanırım ben onu içine limon sıksam bi zararı olur mu acaba :çok üzgünüm: limon sanmıyorum pek zararlı olacağını ama gene de sorayım dedim limonla denedim yapınca tadı daha bi içilebilir oluyor ne dersiniz:uhm:

limon sıkmanda bir sakınca olacağını sanmıyorum:nazar:

elmalı sirkeli suyu ben de içemiyorum ya çook kötüüülaelaelaelaelae
bunu güzelleştirmenın bi yolu yok mu 1 yemek kaşığı olması şart mı 1 bardak suya :bbo:

ben de içemedim ama içine limon sıkınca içebiliyorum siz de deneyin bence yerimseniben

gecen yaz bende spora gittim ve 5 ayda sadece 4 kg verebildim.ama buna başladıktan 10 gün sonra 2,5 kg vermiştim bile.ama bi kaç gündür bazı kaçamaklar yaptım.azcık çikolata azcık cips felan:)kardeşimin yüzünden hep.şehir dışında okuyo o üniversite öğrencisi.o gelince düzeni,m bolzuldu hep.yani o abur cubur yiyo bende azcık azcık derken:)ama yok bu seferaşırıya kaçmadım ve kendime dedim sen napıyoun yine:)ve kendime geldim yemiyom artık.

X