Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

pelincim ben 1 kilo verdim mutluyum :teytey:
bu sefer aldığım toz gibi ondan 1 tatlı kaşığı içiom az mı çok mu ki:bbo:

vee bu gün bir hafta oldu dün akşam tartıya çıktım 61 kg ile başladığım bu yolda dün itibarı ile 58,7 e düşmüşümmmmm :teytey::teytey:
Hamur işi, pilav,çikolata, dondurma yokşutarafagitti
bol su + sandoloz sakızı+sirkelisu+beşibiyerde :dance::dance::dance:

Hedef 54 kgg durmak yok yolaa devamm yaşasınn süprizzzzzsüprizzzzz:içelim:

kızlar ben bugün tartındım yağ oranımda hiç azalma yok 500 gr kas kemik dokusundan gitmiş.çok üzgünüm ben nerde yanlış yapıyorum acaba.üstelik her sabah düzenli 1 saat yürüyüş yapıyorum 3*30 mekik günde.yediklerime dikkat ediyorum tatlı yemiyorum.bi fikri olan varmı.

Selam Kızlarr...

Pelincan canımönceki sayfalarda sandalozoun tansiyonu düşürdüğnü okumuştum salı gününden beri düzenli içtim ama benim tansiyonumu çok düşürdü zaten normaldede düşüktür tansiyonum 3 gündür sandalozu kullanmıyorum iyiyim bana ne önerirsin canım yaa..... CADIARZU

benimde tansiyonum hep düşüktür.içerkende düşüyor ,bazen kepek ekmeğinin üzerine tuz ekip yiyorum iyi geliyor:nazar:

arkadaşlar selamlar.bende 7 gündür kullanıyorum.sadece sabahları alıyorum.beşi biyerde çayınıda hezaman içmiyorum.artık 62 görmüyorum tartıda kendimi.ve üstelik regli dönemindeyim.kendime şaşırıyorum.iştahımı öyle güzel kontrol edebiliyorumki bu harika bişey.hayır demeye başladım artık.azıcık bişey yiyorum ve hemen doyduğumu hissediyorum.bu hassas dönemimde böyleysem normal dönemimi mükemmel geçiricem demektir.şu reglim bitsinde sonucu bildiricem sizlere arkadaşlar..

eşim beni çok gıcık ediyor şuan tartıldı o 75 çıkıyor ben yemiş halim 77 çıkıyorum ama aç karnına 76 çıkıyorum ama o saat ögle yemeginden sonra akşama kadar bişey yemiyor akşam yemekde yemiyor bazen yerse meyve yiyor öglen yedigi yemekle sabah kadar duruyor ben bebegi emziriyorum şuan için bişey yok sütümde ALLAHA şükür yetiyor ama 5 i bi yerde çay içmiyorum

arkadaşlar perşembe 1 hafta olacak bu gün tartıda 1 kilo eksik çıktım inşallah kayıp kilodur su değildir

arkadaşım bence de ara ver. sporla göndermeye çalış bu kahrolası yağları. 5 i bir yerde içiyormuydun sen. ben kızımı emzirirken yeşil çay içiyordum. ebe bana 2 fincandan fazla içme demişti ki 5 i birye bence hiç faydalı gelmez bebişlere. ayriyetten bu sandalozun paket halinde satılan markalar var. onların açıklama kısmında hamileler ve emzirenler kullanamaz yazıyordu.araştırırken gözüme çarpmıştı. bir bak sende istersen.a.s.

5i bi yerde çayı içmiyordum zararlı olur diye evet bende okudum ama onun içinde başka şeylerde oldugu için olabilir hamile ve emzikli annelerin kullanmaması gerekir bu sadece bi toz o gün aktardan alınca aktar tanıdıgım emzirdigim için bebegi zayıflatabilir yag parçalayıcı özelligi oldugu için bide digerini sordum kına renginde olan sandolozu onun içinde sinameki var dedi ben onu hazırlamıyorum dedi alırsanızda aklınızda bulunsun

5i bi yerde çayı içmiyordum zararlı olur diye evet bende okudum ama onun içinde başka şeylerde oldugu için olabilir hamile ve emzikli annelerin kullanmaması gerekir bu sadece bi toz o gün aktardan alınca aktar tanıdıgım emzirdigim için bebegi zayıflatabilir yag parçalayıcı özelligi oldugu için bide digerini sordum kına renginde olan sandolozu onun içinde sinameki var dedi ben onu hazırlamıyorum dedi alırsanızda aklınızda bulunsun

yeşil olanından kullanmayın sadece isal yapıyor.özellikle bebek emziren anneler sakın yapmayın.a.s.

merhabalar arkadaslar bugun sırke ve sandaloza baslayalı 5.gunum ve inanılmaz bişey kilomda gram oynama yok fakat karnımda erime var sanki faydasını göreceğime inanıyorum arkadaslar.

arkadaşlar sanırım 2-3 güne kadar 59 ları göreceğim.artık gram gram inerim sonra.valla kendimi çok iyi hissediyorum.kendimi zayıflama fikrine de iyice alıştırdım.o yüzden yemek konusunda hiç zorlanmıyorum.iş yerinde millet dondurmalar.cipsler... vs .. yiyorlar.ben hayır yemiycem diyorum.normalde başı çekerim.ben çelerim milletin aklını.ama gerçekten çok rahatım.rejim yapmıyorum.canımın istediğini yiyorum.ama canım bişey istemiyo.bugün tartıda aç karnıma 60.200 çıktım.1 hafta tartılmıycaktım ama dayanamadım.yani hergün gramlar eksiliyo arkadaşlar.çok iyi hissediyorum kendimi.bi kaç kişiden de duymaya başladım.sanki biraz kilo vermiş gibisin diyorlar.bunu duymak harika bişey..

mkerakedenlere ben bu yöntemle bir buçuk ayda 7 kilo verdim. ve hala devam ediyorum.özel günlerimdeyim bir buçuk haftadırda kilo veremedim. ben bu halimdende memnunum ama 54 kilo olmayı kafama koydum. durmak yok mutlaka idealime ulaşıcam. çok mutluyum. yıllardır bu kiloya inememiştim. hemde aç kalmadan. hepinize kolay gelsin. hayırlı haberlerinizi bekliyorum

Merhaba arkadaşlar, bende dün tüm yazdıklarınızı okudum ve malzemeleri alıp başladım, beşibiyerde çayımıda içtim 2 bardak.
Dün sabah 60.6 çıkıyordum bugün sabah 60.3 çıktım şaşırdım valla bakalım yarın ne olacak, böyle vermeye devam edersem hepinize minnettar kalıcam, teşekkürler....

iyi akşamlar arkadaşlar bugun 7.gunum kılomda hala bir degısıklık yok ama karnımda erıme var sankı etkısını gorecegıme ınanıyorum ınsallah kılo verdıkçe sızlerıde haberdar edecegım:)))

kızlaaar motivaasyona ihtiyacımvar.çok demoralize olduuuum.umudumu kaybetmek istemiyorum.ama kilo veremeyince çok moralim bozuluyo..moralim bozulunca canım hiçbişey yapmak istemiyo........yardım lütfen.....:enbuyukkk:

arkadaşım.bozma moralini.unutma bu duraklama dönemleri hepimizin başına geliyor. iztersek başarırız. incecik fit kadınlar olup salına salına gezeriz. bu bizim elimizde bünyene yenik düşme. Kötü Kazen şimdi tekrar başla. hadi kalk ayağa be başla spor yapmaya yerinde tepin. ianaki spor yaptıkça insanın morali yerine geliyor.

şunuda vurgulamak isterim. 500gr kas ve kemik dokusunda kaybettim demişsin. 1 hafta sonra tekrar baktır yağ oranını. yine aynı şekilde kastan kaybetmişsen bence bu formulu bırak. herkeste iyi sonuç doğuracak diye bir şey söz konusu olamaz bence. her bünye farklıdır bana iyi gelen sana iyi gelmeyebilir ki bu formul banada iyi gelmedi ve bıraktım. tamamen bünye meselesi. boralini bozma spor ve diyete devam. a.s.:1hug:

slm kızlar ben gecen sene 80 kiloyken bugün 62 kiloyum bir senede tam 18 kg verdim halada devam ediyorum amacım 52 kg ve başaracağım çünki azimliğim kafama koyduğumu yapıyorum iradeliyim kendime inanıyorum insan yapmak istedikten sonra yapamayacağı hiçbir şey yoktur gerçekten inanç çok önemli bence herşey insanın kendi elinde hiçbir ilaç kullanmıyorum ne tıbbi nede bitkisel ha kullanmayında demiyorum eğer iradeniz zayıfsa kendinize güveniniz yoksa inanmıyorsanız başaracağınıza kullanabilirsiniz ben herşey yiyiyorum ama herşey kendimi hiçbir şekilde aman bunu yememeliyim demedim şimdiye kadar tek yaptığım şey kendimi doyurmamak yiyiyorum ama açım hep ve spor cok sık az az yiyiyorum saatte bi birşeyler atarım ağzıma kendimi bu şekilde alıştırdım şu an inanın hiç açlık hissetmiyorum hiçbirşey yemesem bile aç hissetmiyorum çünki mideyi küçülttüm şuan haftada 2 kg veriyorum düzenli olarak yani 52 kg olmama çok az kaldı demem o ki kendinizi hiçbir şekilde kısıtlamayın herşey yiyin ama belli ölçüde sürekli kendinizi aç hissedin akşam yatağa girince karnınız guruldasın ama siz duymayın sabaha incelerek kalkacağınızı düşünüp uyuyun buna inanın bu şekilde hiçbir sağlık problemiyle karşılaşmadım çünki zaten vicudumun istediği vitaminleri proteinleri karbonhidratları vs. yediklerimden alıyorum basenlerim kalçamın göbeğimin ihtiyacı olanını da tabağımda bırakıyorum sokakta o kadar çok aç kedi varki onlara yediriyorum hem hayvanları sevindiriyorum hem ince gördükçe kendimi seviyorum paylaşmak istedim

arkadaşım bende de çok açlık hissi oldu 1 hafta olacak neredeyse hayatımda hiç acıkmadığım kadar acıktığımı hissediyorum tatlicadiarzu:uhm: neden acep?

sabret tatlım vucudun seni sınıyor.pes etme acıktıkça beşi biyerde çayı iç. bol su iç.yenilme beyninin oyunlarına.bol bol meyve ye.açken sakın buzdolabına sarılma miden kazınınca önce kendini sakinleştir,evde bulunan sebze yemeğinden küçük bir porsiyon yiyerek ödüllendir kendini. çünkü benimde midem hep kazınır malesef.aslında sirkeli sudan sonra insanın canı bir süre yemek içmek istemiyor ama. demekki sende en az benimkadar iştahlısın.sabır canım sen bu işi başaracaksın.midene yenik düşmezsinsenna.s.:nazar:

X