Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

selam canlarım önce tatildeydim, evime geldim internet bağlantım kesilmiş sizlerden hayli uzak kaldım valla hepinizi çokk tarifsiz özledim.sizde umarım beni özlemişinizdir 1 aya kalmaz tekrar internetim bağlanacak.ben uzun zamandır devam etmiyordum tatilde 2 kilo aldım yarın sandaloz ve sirkeme+beşi biyerde çayıma kaldığım yerden devam edicem.tatlı yemediğiniz sürece süt ve süt ürünleri yemenizde hiç bir sakınca yok.görüşmek dileğiyle hepinizi çok seviyorum by

Merhaba arkadaşlar;

Ben yeni üye değilim ama ilk kez yazıyorum. Bu sandaloz sakızını sabah yerine akşam yapsak olmaz mı ?

Birde hem tatlı yiyip hemde bu sakız sayesinde zayıflayan yokmu ?
Ben dayanamıyorum tatlı olmadan

Selam arkadaşlar,
1 kilo 400 gram verdim cuma akşamı başlamıştım oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

selam canlarım önce tatildeydim, evime geldim internet bağlantım kesilmiş sizlerden hayli uzak kaldım valla hepinizi çokk tarifsiz özledim.sizde umarım beni özlemişinizdir 1 aya kalmaz tekrar internetim bağlanacak.ben uzun zamandır devam etmiyordum tatilde 2 kilo aldım yarın sandaloz ve sirkeme+beşi biyerde çayıma kaldığım yerden devam edicem.tatlı yemediğiniz sürece süt ve süt ürünleri yemenizde hiç bir sakınca yok.görüşmek dileğiyle hepinizi çok seviyorum by

pelincan hoşgeldin canim. Tatli yasak ama light ürünlere ne diyorsun, örneğin kahvaltida light reçel yiyebilirmiyiz?
Yani tatlandirici olan ürünler kullunilabilirmi.

tatlı krizi tutan arkadaşlara bir tavsiye de benden.eğer 2-3adet kuru kayısı yerseniz tatlı kriziniz geçiyor.

yok canım bu sakız gibi değil sadece görünüşü damla sakızına benziyor aynı kaya tuzu görünümde bişey beyaz-sarı arası ister ondan kırıp 1misket büyüklüğünde ağzında çiğniyorsun ya da onu toz haline getirip 1 çay kaşığı içebilirsn

avrupada var mı bilmiyorum canım ama damla sakızı değil sandoloz alacaksın..

burda aktarlarda bulunuyorda orada bilemeyeceğim canım

selam kızlar dün gece nerdeyse ölüyordum:1no2: 2 gündür sandoloz sakızı içtim 2 gündür mide bulantısı ve baş dönmesiyle hastaneye kaldırıldım dr kum döktüğü söyledi 2 gündür sandoloz içtiğimi belirttim idrar tahlilinde çıktı ondan kaynaklanmış olabileceğini söyledi
benim gibi olanlar var mı böğle yan etkileri olabiliyormu acaba:çok üzgünüm: tekrar içmeyi deniycem ama korkuyorum açıksası beni bu konuda bilgilendiririseniz sevinirim hepinizi öpüyorum a.s.

arkadaşlar peki bu sandolos sakızı ve elme sirkeli formülü uygularken şekerden ve süt ürünlerinden uzak durmak mı gerekiyor? beşi bi yerde kullkanırken şeker almıyoruz bunda da mı böyle acaba

KIZLAR,HERKESE MERHABA. BAKIN İNTERNETTE GEZİNİRKEN NE BULDUM. BEN ALDIM YAPTIM VE YENİ DENEMEYE BAŞLADIM. SONUÇLARI YAZARIM.
BUNU HİÇ DENEYEN VAR MI?

alıntıdır!
(....Ben bunda 2 sene önce çok kilolu bir kişi iken(118kg) bir arkadaşımın tarifi ile 8 ay içerisinde 45 kg verdim fakat ozamanda zombilere benzedim şimdilerde 82 kg dayım ve sürekli aynı kilomu koruyabiliyorum..

çok ucuz ve kolay tariftir,en azından bende işe yaradığı için paylaşıyorum..

"""aktardan 4 ytl'lik Çiçek tozu+2 ytl'lik hibisküs+2 ytl'lik keten tohumu+2 ytl'lik sandoroz sakızı+1 kg nar ekşisi"""bu malzemelerin hepsini un gibi yapıp nar ekşisi ile beraber macun yapıp yemeklerden yarım saat önce 1 tatlı kaşığı (ilk 3 gün) sonrasında günde 1 defa tatlıkaşığı yenir,,,

kilo almamak için 3 günde bir 1 tatlı kaşığıyenebilir,,

hamile ve emziren hanımların kullanmaması gerekir çünkü müshil etkisi olan bitkiler bulunduğu için... şifa olması dileği ile....)

valla yeşil bir toz.aktardan isteyince veriyor.onlar biliyor.ben 1 kilo verdim 1 haftada. ama şu an adet dönemiolduğu için bilemiyom. belki daha fazla gitmiştir. sonra yazarım yine.

valla yeşil bir toz.aktardan isteyince veriyor.onlar biliyor.ben 1 kilo verdim 1 haftada. ama şu an adet dönemiolduğu için bilemiyom. belki daha fazla gitmiştir. sonra yazarım yine.

yeşil bir toz mu???sandaloz sakızı aynen limon tozu gibi bir şey tek şey tatsız tuzsuz .Yeşil olduğunu ilk kez duydum yoksa sizinki başka bitki ile karışık bir toz mu:?

yeşil bir toz mu???sandaloz sakızı aynen limon tozu gibi bir şey tek şey tatsız tuzsuz .Yeşil olduğunu ilk kez duydum yoksa sizinki başka bitki ile karışık bir toz mu:?

evet evet .sakın karıştırmaaa... biz başka bir tariften söz ediyoruz. 26. sayfada ben yazmıştım.
sandoloz limon tuzu gibi tabiki. ama ben pek fayda göremedim.
o yüzden o yazdığım karışıma başladım.

bunları tek tek alıp kendinmi hazırladın bişey daha soracam sandoroz la sandolaz aynımı

X