Doğuma Hazırlık erkek bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Serencam83

ÖMRÜMÜN SERENCAMI
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2007
2.173
1.026
40
kızlar kız bebek için insanın aklına birsürü isim geliyor ama ben güzel oğlan ismi pek bulamadım daha doğrusu buldum ama kararsızım bildiğiniz ve anlamı güzel hangi isimler var aklınızda paylaşırsanız çok sevinirim:1hug::enbuyukkk:

hangi isimleri buldunuz?benim de oğluşum olacak fakat hiç bir fikrim yok daha.hiç bir isim sıcaak gelmiyor.ne zor bişey şu isim konusu.

:sm_confused:
hangi isimleri buldunuz?benim de oğluşum olacak fakat hiç bir fikrim yok daha.hiç bir isim sıcaak gelmiyor.ne zor bişey şu isim konusu.

banada öyle hiç bir isim sıcak gelmiyo ama 2 isim koymayı düşünüyoruz biri alışılmış biri modern olsun diye ben bahadır ismini çok seviyorum eşimde tarık olsun istiyor ama sanki ben oğluma bu isimlerle seslenemiycekmişim gibi geliyo sanki hepsi koca adam ismi gibi töbe töbe:)) birde Eymen ismi var sahabe ismi ama oda bana sanki birazz kaba gibi geldi internetten bakıyorum isimlere ama hep aynı isimler kız olsa bir sürü değişik güzel isim var bir kaç tane isim buldum belki sen beğenirsin
enginsu:açık deniz
gencer:genç yiğit
mirza:hükümdar soyundan gelen
buğrahan
ebrar:hayır sahibi
tarık:sabah yıldızı(kuranda bir sure)
bera:fazilet,meziyet sahibi
berker
berat:kurtuluş
baha
bilge kağan
gökalp:mavi gözlü yiğit
çağrı
baran
cihan mert................gibi

valla benim oğlumun adı asrın şu anda gene hamileyim oğlum olsa yamaç yada kayra koyarım kız olursada asya saglıkla kalın

bu günlerin en populer ismi eymen.anlamına netten bakabilirsin.anlamıda güzel

bende hıç bulamamıştım hıç bır ısmı yakıştıramıyordum çaganı duşundum fakat en çok hoşuma gıden çınar efe koydum

Oğlum Dünyaya Erken Gelmeseydi Ismini Alpbaran Verecektim Nasip Olmadi Anlami: Yiğitler Yiğidi Ulu Yüce

:sm_confused:

banada öyle hiç bir isim sıcak gelmiyo ama 2 isim koymayı düşünüyoruz biri alışılmış biri modern olsun diye ben bahadır ismini çok seviyorum eşimde tarık olsun istiyor ama sanki ben oğluma bu isimlerle seslenemiycekmişim gibi geliyo sanki hepsi koca adam ismi gibi töbe töbe:)) birde Eymen ismi var sahabe ismi ama oda bana sanki birazz kaba gibi geldi internetten bakıyorum isimlere ama hep aynı isimler kız olsa bir sürü değişik güzel isim var bir kaç tane isim buldum belki sen beğenirsin

tarık:sabah yıldızı(kuranda bir sure)

canım benim eşimde TARIK ismini çok beğeniyor. Önce ben beğenmedim ama yanına 2. bir isim koymayı düüşünüyorum tabii erkek olursa adı tarık mert yada tarık emir olacak büyük ihtimalle tarık mert söylenişi şimdi hoşumuza gidiyor.

Benim Oğluşumda Ismiyle Geliyo Kismetse Daha Hamile Kalmadan Oğlumuz Olursa Arda Koyalim Dedik öylede Kaldi

Benimde oğlum olacak inşallah ismini utkan koymayı düşünüyorum ensar ismini de sizlere önerebilirim bana kalırsa iki isimde güzel

benim 4yaşindaki oğulum var adı Mert Can çok akıllı ve anlaişli tam isime göre,bir ay sonra bi oğulu daha olacak oda Efe Can olacak,çunkü çok haraketli,belli yaramaz olacağını

X