bebeğimin cinsiyeti arapsaçı

reyhan21

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
394
4
sevgili arkadaşlarım;
22 haftalık hamileyim.bu 3. hamileliğim daha önceki hamileliklerimde bebeklerimin cinsiyeti çok erken haftalarda netlik kazanmıştı,ancak bu hamileliğimde 4 ayrı hekime gitmeme rağmen 2 dr erkek 2 dr kız yorumunu yaptı şaşırıp kaldık aranızda bu durumu yaşayan varsa paylaşabilirmi lütfenfisfisfis]

:) ben kızımın cinsiyetini dogurdugum gun ögrenebildim 9 ay boyunca göstermedi bu tarz seyleri kız cocukları yapar genellikle doktorlarda böyle söyler.ayrıntılı ultrasonda bebişin cinsiyeti artık 2 aylıken anlasılıyor ama gende emin olmak icin söylemeyip beklemeyi tercih ediyorlar 5 aya kadar bekle cnm o zaman daha iyi anlasılır bide 4 boyutlu da baktır bizim en son bakan doktorumuz 4 boyutlu da anlamıstı.daha öncede 4 boyutlu cekilmiştim ama önemsememiştim.

kız olabilir bazen kordonu pipisi sanabiliolar yada pipiyi kordon ayy benimde şimdi kafam karıştı sen bence ii bi prof.a git:)

kız olabilir bazen kordonu pipisi sanabiliolar yada pipiyi kordon ayy benimde şimdi kafam karıştı sen bence ii bi prof.a git:)

aynen katılıyorum fasulye seklinde durdukları için poposu dönükse parmagınıda pipisi sanabilirler

canım hayırlı ve sağlıklı olsunda cinsiyetini geç öğren boşver rabbim hayırlı ve kolay bir doğum nasip etsin amiiiin

canım sen yine iyisin ben son aya kadar kız bekledim ama hangi dr gittiysem büyük ultr ve neler neler hepsi kız dedi kız kıyafetleri aldım adını koyduk sonra 9 ay bir tekme ve gollll erkek oglumun cinsiyetini hastanede hiç görmedim eger erkek oldugunu ögrenmemiş olsaydım daha önce kesin ve kesin karıştı derdim

arkadaşlar doktorların pipiye falan bakmasına gerek yok aslında cinsiyeti anlamak için. leğen kemiklerinin arasındaki açıklıktan bile anlıyolar kız mı erkek mi olduğunu

Bizim arkadaşa doğana kadar kız dendi.Kadın doğurdu oğlun oldu denilince inanmamış.Karışmıştır demiş :)

Dikkat etmek lazım böyle şeylere.

3 arkadasım yasadı bu durumu annem hep kızlar cınsel organını saklarmıs erkekse hemen gosterırmıs oyle bişey varmıs annem üçüne de kızınızz olacakkkkk dedı durdu 3 arkadasımın da kızı oldu :))

X