Bölgesel İncelme Gıdıdaki Yağlanma İçin Cözüm Önerileri ??

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

hill_bill

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
51
4
SELAM ARKADAŞLAR benim sorunum gıdımın yağlanması ya sanırım çok tatlı yemekten oldu :KK43: son sıralar çok tatlı yiyodm ve gün geçtikçe gıdımın yağlandığını farkettim yemeyi kestim we gıdım yağlandı önden bakınca sorun yok ama yandan bakınca belli oluyo eski halimi istiyorum :KK43: LÜTFEN GIDI YAĞLANMASI İÇİN EGZERSİZ YADA SIKILAŞTIRICI KREM VB... şeyleri önerebilecek arkadaşlarım warsa yardımcı olabilirmisiniz yalnız yanlış anlamayın yağlanmadan basediyorum sarkma kırışıklık falan değil. mesela NIVEA My Silhouette ile 3 cm incelebiliniyormuş bel bölgesinde uygulanabildiğine göre gıdıdada kullanılabilinirmi acaba sonuçta belde bölgesel arkadaşlar nolr cevap yazn :KK43:

sakız çiğnemek gıdıyı götürüyor diye duymuştum ama ne kadar doğru orasını bilmiyorum :sm_confused:

hehehehh yok cnm bn vazgeçtim denemiyceemmmm :KK70:geçen gün msj yolladım nivea bodye telefonumu aramışlar cevaplandrmak için ama ulaşamamşlar özelden aramşlar sanırım bende dersteydm galibe neyse yaf:KK43:

Bendede aynı dert var. 44 kg'ım, yinede gıdığım var.

Ne kadar doğru bilemeyeceğim ama arkadaşımın babaannesinin kendisinde işe yaradığını iddia ettiği taktiği, elinin tersi ile hergün hafif hafif gıdığına vurması. Ben de yeni başladım yapmaya, kendimi dövüp duruyorum :-)

geçen tvde izlemiştim cemil ipekçi her gün 20 dk kayısı yagıyla gıdıgını ve boynunu ovuyomuş adam 60 yasında ama masallahı var :)

Kizlar Buzun SIKILASTIRMA özeligi varya acaba gidikta uygulansa masajla yok olurmu..?

soğuk suyun sıkılaştırma özelliği varmış masajla beraber olunca buzun da vardır sanırsam

yüz ve boyun bölgesini toparlamak için kremler mevcut belki işe yarayabilir..neredeyse her markanın var...en basitinden ilk aklıma gelen ürün loreal revitalift
ha bu arada aynı sorun bende de var...ve bahsettiğim ürünü kullanmıyorum sadece seçenek çoğaltmak için yazdım

ayrıca gıdının liposuction yöntemiyle yani ordaki yağların emilerek alındığını da duymuştum...

Son düzenleme:
kızlar GOLD SHAPE FACE SLİMMİNG LOTİON kullanan var mı :uhm:
bu kremde yüz içinmiş,gıdı yanak için falan,yağları eritiomuş diye duydum okudum,

X