annemle başım dertte

elifgxuxlcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
39
0
annem galiba menepoza giriyor,okadar alınganki her dediğine heye anne tatmam desem bile alınıyo,ağlıyo ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım bilemiyorum...bana yardımcı olurmusunuz hanımlar,onu kırmak üzmek hayatta en son istiyeceğim şey,nasıl atlatabiliriz...

bu dönem bazı kadınlar için çok zor geçiyormuş canım
onu bir doktora gitmesi için ikna etsen
inan çok işe yarıyor bu dönemi rahat ve huzurla atlatıyor
acil şifalar a.s.

menopoz dönemi çoğu baynlar için geçekten problemli bir dönem..hem psikolojik hemde fiziksel açıdan gerçekten desteğe ihtiyaç duyulan bir dönem..sıkıntılarının,terlemelerinin,alınganlıklarının,ağlamalarını vs.vs çok olduğu bu dönemde ona uygun ilaçlarla rahat geçirmesi sağlanabilir..allah bütün bayanların yardımcısı olsun..bakalım bizler o dönemi nasıl geçireceğiz...

bu dönemde alttan alman gerek sanırım ama doktora gitmesi icin ikna etsen ii olur.hem psikolojik hem de saglık acısından bu önemli cünkü....

tatlım zor bi dönem bu hanımlar için.....
ama rahat geçirmesi için dr lar yardımcı ilaçlar veriyorlar ayrıca destek amaçlı bitkisel takviyeler var.. eczanede satılıyor... nettede araştırabilirsin...allah anneninde seninde yardımcınız olsun...inşallah kolay atlatır...

annem galiba menepoza giriyor,okadar alınganki her dediğine heye anne tatmam desem bile alınıyo,ağlıyo ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım bilemiyorum...bana yardımcı olurmusunuz hanımlar,onu kırmak üzmek hayatta en son istiyeceğim şey,nasıl atlatabiliriz...

seni anlayabiliyorum arkadaşım ama şunu da söylemek istedim. keşke annem 45 yaşında ölmeseydi de bende onun menapoz dönemlerini yaşayabilseydimsenağlama.

başın sağ olsun tatlım,üzüldüm şimdi.....diyecek şey bulamıyorum inan..ilerde evlatlarınla Allah sana uzun ömürler versin tatlım öpüyorum..

X