Aşılama Bu Ay Aşilama Yaptiracaklar Buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

_ASLI_

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2007
597
10
Slm arkadaşlar bugün aşılama yaptırmak için iğnelere başladım. Yaşadıklarımızı paylaşalım.

hadi ilk mesaj benden canım hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda müjdeli haberini verirsin bizleree

cnm benimde ilacım 29 mayısda bitecek ve adetimle aşılamay başlayacaz ama haziran başı oalcka bneimki ben uymuyorum başlığa

Slm arkadaşlar bugün aşılama yaptırmak için iğnelere başladım. Yaşadıklarımızı paylaşalım.

canım hayırlısı olsun..ınsallah hamıle kalırsın bıran once..a.s.
bu arada asılamada acı felan duyuluyormu nasıl oluyor?:eek:

canım hayırlısı olsun..ınsallah hamıle kalırsın bıran once..a.s.
bu arada asılamada acı felan duyuluyormu nasıl oluyor?:eek:

ben cvp verem soruna birkere yaptırım hiç bir acı yok normal muayne gibi

bende bu ay aşılama için başladım tedaviye haziranın ilk haftası olur sanırım benim aşılamada bişey çıkmazsa hakkımızda hayırlısı....:1hug:

Arkadaşlar aşılamada iğneler adetin kaçıncı günü vurulmaya başlıyor acaba :uhm: Belki önümüzdeki ay bende yaptıracağım da :asigim:

Arkadaşlar aşılamada iğneler adetin kaçıncı günü vurulmaya başlıyor acaba :uhm: Belki önümüzdeki ay bende yaptıracağım da :asigim:

bu ay 3.günümde başladım ama diğer aylarımda 5.günde vurulmuştum herhalde 3-5 gün arası canım

bu ay 3.günümde başladım ama diğer aylarımda 5.günde vurulmuştum herhalde 3-5 gün arası canım

Teşekkürler canım a.s. Umarım bu ay aşılaman tutar ve bebişine kavuşursun :emir_bebek: Allah hepimizin kucaklarını doldursun,boş bırakmasın işşallahhhh a.s

slm kızlar.bugun 2.aşılamam icin ilk adımı attık.ilki nisandaydı.hepimizin hakkında hayırlısı olsuna.s.

olsun canım bizde seninle yaşadıklarımızı paylaşırız. inş. hepimiz iyi sonuc alırız.

sağol cnm ben birkez yaptrıdm ama klomenle oldu ve bana göre o aşılamda iyi gitmeyen şeyler oldu ...bu ikinci oalcak işte bu iğenli olacak ama hangi iğneyi kullanacağız bilmiyorum çarşamba günü ssk ya gidip rapor çıkartacam ..bu dok.ssk dok.heyt raporu ile alacağız..sen iğenlimi olacaksın cnm ismi nedir.

aslı cım hayırlı olsun asılamayla tutturan cok Allahın izniyle insallah seninki de tutara.s.
beni eski gebelik chatten hatırlarsan nurayahmet ben:1rolleyes:
opuyorum canım

nerelerdesin kız sen hiç görünmüyordun. saol canım benim bana dua etmeyi unutma,

bende bu ay aşılama için başladım tedaviye haziranın ilk haftası olur sanırım benim aşılamada bişey çıkmazsa hakkımızda hayırlısı....:1hug:

inş. tutar vuslatcım banada moral olur. dediğin gibi hakkımızda hayırlısı sonucu yaz buraya olur mu?

aslıcım hayırlı olsun canımmm.. inşallah tutarrr...allah herkese versin herkese nasip etsin

canlarım bende 13 mayısta ilk aşılamam oldu.klomen+çatlatıcı+aşılama benim böyle ilerledi.günde 1 klomenle 6 yumurtam olştu aşılama günü en büyükleri 2 atne 17mm likti pazartesi çatlatıcı yapıldı salı aşılama oldum.sonucu bekliyorum.aşılamaya tpolam 160 ytl tuttu

inş. tutar vuslatcım banada moral olur. dediğin gibi hakkımızda hayırlısı sonucu yaz buraya olur mu?

inşallah canım ya hem sana moral hemde kendime çok büyük bir hediye vermiş olurum inşallah dualarıma başladım bile ALLAH ım kabul etsin tüm dualarımızı... amin...

canlarım bende 13 mayısta ilk aşılamam oldu.klomen+çatlatıcı+aşılama benim böyle ilerledi.günde 1 klomenle 6 yumurtam olştu aşılama günü en büyükleri 2 atne 17mm likti pazartesi çatlatıcı yapıldı salı aşılama oldum.sonucu bekliyorum.aşılamaya tpolam 160 ytl tuttu

maşşalah canım yaa tek klomenle 6 yumurta çok iyi. bende klomen bi işe yaramamıştı inş, iğneler işe yarar. iyi haberlerini bekliyoruz.

X