ayri yatmak.......

sanin özürüne bu sekilde cvp vererek gercekten buyuk eseklik etmis ama uzulme inan hepimiz evliliklerimizde boyle seyler yasiyoruz erkekler kizgin olunca ne dediklerini bilmiyorlar bazen.Kadinlarda daha kirilgan tabi dediklerini aylarca hatta yillarca unutmayiz icimize oturur.Hatta her firsatini yakaladigimizdada sokuveririz lafi sende boyle demistin diye sonra yine bi kavga.Bak arkadasim seni cok iyi anliyorum senden ayri yatmasindan cok onun bu tavri seni kirip incitiyor.Sende onunla olgilenme özürdiledikce bi taraflari kalkiyor.O arabasini alip gidiyosa sende bin bi otobuse taksiye artik ne olursa git bi yerlere o eve dondukten sonra git eve bisey sorarsada cvp bile verme.Valla biz gecenlerde kavga ettik esimin bi tarafinda bile olmaz o durumlarda onceden aglardim sizlardim hasta ederdim kendimi.Simdide aglayip sizliyorum ama daha fazla sinirimden.cumartesiydi o genelde ogleye kadar calisir bende temizlik yaparim isten gelincede alisverise gideriz.bende bi alisveris listesi yaptim bunlari al diye bastim gittim alisveris merkezine arkadasimla bulustum gezdik tozduk kafami dagittim boylece insan daha az dusunuyo sorunlari.Eve dondum nerdeydin diye soruyo isim vardi dedim girdim yatak odasina birazda o sinir olsun.sonra yavas yavas yumusadi.Sende boyle seyler yap.Cocuklarinda varmis al cocuklari git bi yerlere merak etsin biraz bakalim.:içelim:

canım ben de sendenim...benim eşimde de bu huy var,ilk başlarda ben de diğer arkadaşların sana tavsiye ettiği gibi ben de kalkıp yanına gidiyodum,sırnaşıyodum,ben senden ayrı yatamam falan diyodum,küçücük yer de olsa yanına sıkışmaya çalışıyodum çünkü ben annemden babamdan asla öyle bi şey görmedim...çok ağır hastalık olmadıkça asla ayrı yatmazlar ve annem buna çok önem verir,beni de hep uyarırdı sakın kocandan ayrı yatma diye...
neyse işte ben binbir türlü cilve yaparım beyefendi bazen lütfeder gelir bazen de daha fazla sinirlenir iyice inada bindirir gelmezdi...
şimdi ben de alıştım,çok da umrumda diyorum gerine gerine yatıyorum...çünkü adam alışmış,ne yapayım yalvarayım mı?yalvarsam da faydası olmaz,çocuk gibi saçma sapan hareketler bence...:kızgın:
benimki anasından babasından öyle görmüş galiba ,çünkü 2 kaynım var onlar da öyle...kavga etmeye gerek yok,canları nerde isterse orda yatıyorlar :eek:klava:
benim ki mesela geçen sene bütün yaz salonda yattı,hava çok sıcaktı ya,klima var diye bütün yaz salondaydı...ben de bi kaç yattım baktım rahat edemiyorum gene geçtim kendi yatağıma,ne yapayım yani...şimdi de hamileliğimi bahane ediyo,çok deli yatıyomuş da karnıma vurmaktan korkuyomuş...amaaan alışmış bu böyle gider...ben artık hiç sallamıyorum...ama inşallah seninki düzelir,benimkinin oluşu böyle demek ki :içelim:

suleecim canım yazık sana yaaa :teselli: seninki çok nazlı belli böyle kendini bii.... sanan erkekler yokmu gıcık oluyom sanki bulunmadık hint kumaşı oda arktık pazarda bile satıılyo ama sende bu kadar alttan almasan,bak sen egildikce o üstüne çıkmaya çalışıyo.
bence sende birz diş göster ama sınırını bil ,ayrımı yatmak istiyo bıark giitsin hiç umursama odüşünsün nası olsa erkek çok daynamaz gelir ama sen umursamıyomuş gibi yap sen yap bence nazı heee onda söyle deki fazla naz aşık usandırır padişahın oğluda olsa:eek:klava:
aslında kızınca ben ayrırım yatamı ama sonra beni rüyamda korkuturlar yine kaçar gelirim gece gece kocişimin yanını:eek:

bnm esim de en ufak olayları büyütür uzatır ama asla ayrı yatmak gibi bi durum söz konusu olamaz. hatta ben bazen kızarım kalkarım arkanı dön uyu ama ayrı yatma sakın der.sen de esinle konus hatta konusmadan önce sende git arkasından yat yanına sensiz uyuyamıorum de :))

cok buyuk kavgalarimiz oldu ama hic ayri yatmadik....
ben yataktan gitmek isterim ama esim birakmaz kanepeye gitsem orayada gelir
3 gundur aramiz fena limoniydi ama beraber yattik

ah bu erkekler varya...benim eşimde çok nazlıdır hemen küser. ben nişanlandıktan sonra hep söyledim kendine kavgada olsa küslükte olsa ne yatağa nede sofraya küsülmez diye.evlenince ilk zamanlar küsünce yatağa gelmiyor gece tv izliyordu bigün ayrı yatmıştı baktım alışacak böyle uyarmaya başladım konuştum ne olursa olsun yatağa gelip yatacaksın masaya gelip yemeğini benle yiyeceksin diye, ve aynı şeyi ben yapsam nasıl olur ayrı yatsam senden diyede söyledim. ve bazen gece tv izliyor genelde de bana küsken çok yapar ben gece uyanıp bakıyorum gelmediyse gidip çağırıyorum yatağa gelmiyormusun ben yatamıyorum diyorum.sende çağır yatamıyorum de yatağa sende yat yanına arkadaşım.

kesinlikle karşıyım bu harekete...eşler tartışabilir,küsebilir ama yatak ayırmakla cezalandırılamaz..olmaz öyle şey...

valla kendi bilir.sonra yataga tıpış tıpış gelecek olan o degilmi.umrumda olmaz.oh ne güzel yatakta ferah ferah yatarım sırnaşık şeysırnaşık şey

senağlama önce insanın kalbini kırıyolar ...tan yere sonra hiçbişi olmamış gibi rahat rahat uyuyorlar yani benimkiii.ben sinirden kendimi yerken bide baktımm horluyooo sinirden çıldırdım aldım yastığı piikeyii yattım salondda uyanmış geldiii.çekişitiryo beni yatağa gel diyee .hiç işim olmaz .ben umursamaz olmasına sinirlendiğim için onunla yatmak istemedim.eşin ne için böyle yapmış bilmem.ama biraz ilgi istiyoo olabilir :1hug:

Benim eşimde çok nazlıdır ve kaprislidir en ufak kavgada o da ayırır yatağını eğer beni çok kızdırırsa hiç umrum olmaz giderim uyurum ama çok ufak bir sebeptense gider bende yanına yatarım :)) uyuz ne olcak ,bir yere gidince de arar keşke yanımda olsan diye ben anlamıyorum zaten bunları yanında olunca yatak ayırır uzakta da yanımda olsan der... hep anaları böyle kaprisli yetiştirmiş anlamadım asıl kaprisli olmöası gereken kızlar değilmidir ya ???

bu bence çok çok büyük bir sorun.böyle çocukça davranışlar ilişkiyi yıpratır,mahfeder.erkekler bunun farkına varamıyorlar.önceden erkekler bayanlara yalvarırdı şimdi tam tersi oldu erkekler kendini haşa ilah sanmaya başladılar.bence bir daha böyle birşey olursa biraz sert konuş ve ne kadar incindiğini anlat.biraz empati kurmasını neler hissettiğini anlamasını sağla.
ve üzme kendini ltf...bunların hepsi geçer gider yeter ki güçlü ol dimdik dur...

Valla Benim Eşimde öyleydi Ben Annemden Babamdan Görmezdim öyle Hiç Evlendim Kocam Aliyor Yastiği Hemen Odaya Bunu 2 Kere Yapti Birincisinde Kavga Büyüktü Bende Istemedim Zaten Ama Ikincisinde Ufak Bi Sorundu Ertesi Sabah Barişmaya çalişti Bariştik Tabi Ama Akşamina Yatağini Gene Odaya Yaptim Bundan Sonra Senin Isteğine Göre Olmucak Keyfine Göre Haraket Edemezsin Burda Yatiyosun Artik Dedim Almadim Yatağa O Da Son Oldu Bi Daha Küs Bile Olsak Ayni Yatakta Yatiyoruz

benim eşimde hayatta beni bırakmaz.bu yatağa küs girilmez.küs yatılmaz der.nereye gitsem gelir.eşim seninki gibi olsaydı inadına gittiği yere giderdim zor ama evlilik böyle ne demek ayrı yatmak

canım gerçekten çok zor bir durum olsa gerek konuşmayı denesen mutlu olduğunuz gün omzuna yaslan ve dertleşmeyi dene belki o zaman anlar hatasını ben nişanlımla şimdi herşeyi konuşuorum ilerde şöyle ol böyle ol die geçen gün dedimki ne olursa olsun o yatağa ayrı girmyeceğimize söz ver dedim Allah gönlüne göre versin

problem karşısında yatağını yastığını alıp gidiyorsa ve bu tutumu sizi incitiyorsa
eşinizle sakin bir zamanınızda konuşun bu konuyu,
neden böyle yaptığını sorun,
mutlaka bir düşüncesi vardır eyleme döktüğüne göre,
sorun varsa karşılıklı konuşup yüzleşmek gerekir,
kaçmakla sorunlar çözülmez,
evlendiğine göre bu kapasite de olmalı..
üzmesin sizi izin vermeyin..

biliyomusun benim eşimde seninki gibi aynı yani. hep küser gider başka odaya. hemde arkamdan gelip özür dilemedin diye başka bir kavga çıkarır. ama yapıcak bişey yok. bazılarının huyu böyle.

Safiye sultana katılıyorum ilk önce hislerini otur paylaş ki bu sadece yapmış olman için yapacağın birşey erkek kısmı biz bayanlar kadar konuşarak uzlaşmayı başaramıyorlar :roflol: nede olsa
sonrada sen de o nerede yatıyorsa yanına kıvrıl yat hayrola gibi bi tavır sergilerse benim yanım senin yanın de bu şekilde bi mail okumuştum adam eşine yazmıştı zamanla çözülür zaten haydi kolay gele canım:enbuyukkk:

Annem hep bana ne olursa olsun;
bir sofraya küsme, iki yatağa küsme derdi.
Onun bu sözü hep aklımdadır. Tartışma yaşasak bile ne eşim ne ben
hiç ayrı yataklarda yatmayız. Bence çokta doğru, sanki ayrı yatılınca
iyice araya soğukluk girer gibi gelir bana.

10 yılım bitti .. evliliğimde.... 11 yıla girdik.. henüz her ne olursa olsun ayrı yatmadık.....

benim eşimde ne olursa olsun ne sebebpten olursa olsun ayrı yatmaya karşı sorunları halledip yataga sorunsuz girecegiz der

X