ayri yatmak.......

E

Elis

Ziyaretçi
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:arkadaslar benim size bi sorum var ...esiniz size ufak bi kizmasinda yada ufacik bi gerginlikte sebebi ne olursa olsun hani findik kabugunu doldurmayacak sebeb denirya ha iste oyle sebeblerden hic hemen yastigini yorganini alip koltukta yatarmi benim esim oyledirde..benim esim bazen benim bile farkinda olmadigim yada bazen ufak bi uyarmayla halolcak bi durumu o kadar buyutur ve bagirir kalbimi kirar birak kirmayi paramparca eder eee bende kendi kendime diyorum yaaa insan sevdiginin kalbini boyle ucuz seyler icin kirarmi degermi....ama boyle deyince senin yuzunden diyo kizdirma beni sende ,yani hersey benim yuzumden o herseyde hakli ,,son zamanlardada alip yastigini yorganini ayri yatma modasi cikardi..ne yapiyim ben bi akil verin yaaaa....hep icime atiyorum,biktim artik hani bi sarki varya 3 gun mutlu olduysam 3 omurluk agladim haa iste oyle benim hayatim....aslinda yaz yaz bitmez icmdekiler...bi akil verin ne yapiyim....a

Canim artik moda degisti onceden hanimlar yastigini yorganini alip yatagini ayirirdi simdi erkekler valla anlamiyorum...bizden nazlilar..

hayatta en sinir oldugum seylerden biri: erkeklerin kusmesi ve nazlanmasi.arkadasim durumuna iyi bir akil bulmak zor. sana mutluluklar dilerim.a.s.

canım bence tek çözüm yolu konuşmak o konuşmasa bile sen konuş neler hissettiğini anlat ben eşimin çoğu zaman aklından geçenleri anlarım ve ona anlatırım çünki erkekler düşüncelerini dışarı vuramıyorlar iki çocuğun var diyorsun ama kaç yıllık evlisin bilmiyorum tatlı dil yılanı bile değinden çıkarır zaman zaman böyle tatsız günler hepimiz yaşıyoruz ayrı yatmasına fırsat verme koltukta bile yatsa sende onun yanına kıvrıl yat yer dar olsa bile onsuz yatamadığını ona hissettir bu çok hoşuna gider evlilik böyle moda gibi her yıl yeni bir trend modayı tamamen takip edemesende evliliğine yakışanı seç ve uygula kendine iyi bak öpüyorum seni

:1closedeyes:senin esinle benimki kardes olabilirmi acaba?Sanki bizim hayatimizi yazmissin.Önceleri bizdede ayni seyler olurdu ,bide biz ailesiyle ayni evde yasiyoruz dusunebiliyomusun basit biseyden tartissak bile ayri yatar anneside anliyo tabi;kavga etmisiz.Daha sonralarida herseyde tehdit etmeye baslamisti bende seninle yatmam o zaman diye.Sanki ben bayiliyorum ona.Ayri evde olsak umrum bile olmaz(TABII YINE KIRICI BISEY AMA)Aylarca kus kalabilirim ben.neyse bi gun yine tartistik o calisma odasinda bende yatak odasinda, beni yine tehtid etti seninle ytmam diye(Tabi biliyo benim icin aile kavrami onemlidir küs olunsa bile ayni sofraya oturulur ayni yatakta yatilir benim icin onemli seyler,oda kendini bisey sanmaya basladi)Bende bavulumu aldim topladim esyalarimi oturdum bekliyorum noldu dedi bekliyorum dedim neyi dedi senin bu gece ayri yatmani dedim sen basini ayri bi yastiga koydugun an bende bu evden cikim gidiyorum sana yemin olsun dedim.Baktim yumusadi seninki gibi hep ayni seyler sen beni sinirlendiriyosun falan filan... o zaten kavgaya hep hazir.bende daha sonra acik acik konustum sen saniyosun ki senden ayri yapamam sensizde uyurum yasarim ama kucuk problemler boyle daha fazla buyuye ustune ustluk ben problemlerimi sadece seninle yasmak istiyorum annene babana gostermenin bi manasi yok bizde bi aileyiz izin verde sorunlarimizi kendimiz aslim dedim.Bana kizgin olabilirsin ama boyle yaparak beni kötü bi duruma dusurüyosun annene karsi dedim.Neyse o gunden beri boyle seyler yapmiyo :teytey:umarim sende bi cözüm bulursun.Esinin zayif onu vurabilecegin bi noktasini yakala bence sonra:teselli:

:1closedeyes:senin esinle benimki kardes olabilirmi acaba?Sanki bizim hayatimizi yazmissin.Önceleri bizdede ayni seyler olurdu ,bide biz ailesiyle ayni evde yasiyoruz dusunebiliyomusun basit biseyden tartissak bile ayri yatar anneside anliyo tabi;kavga etmisiz.Daha sonralarida herseyde tehdit etmeye baslamisti bende seninle yatmam o zaman diye.Sanki ben bayiliyorum ona.Ayri evde olsak umrum bile olmaz(TABII YINE KIRICI BISEY AMA)Aylarca kus kalabilirim ben.neyse bi gun yine tartistik o calisma odasinda bende yatak odasinda, beni yine tehtid etti seninle ytmam diye(Tabi biliyo benim icin aile kavrami onemlidir küs olunsa bile ayni sofraya oturulur ayni yatakta yatilir benim icin onemli seyler,oda kendini bisey sanmaya basladi)Bende bavulumu aldim topladim esyalarimi oturdum bekliyorum noldu dedi bekliyorum dedim neyi dedi senin bu gece ayri yatmani dedim sen basini ayri bi yastiga koydugun an bende bu evden cikim gidiyorum sana yemin olsun dedim.Baktim yumusadi seninki gibi hep ayni seyler sen beni sinirlendiriyosun falan filan... o zaten kavgaya hep hazir.bende daha sonra acik acik konustum sen saniyosun ki senden ayri yapamam sensizde uyurum yasarim ama kucuk problemler boyle daha fazla buyuye ustune ustluk ben problemlerimi sadece seninle yasmak istiyorum annene babana gostermenin bi manasi yok bizde bi aileyiz izin verde sorunlarimizi kendimiz aslim dedim.Bana kizgin olabilirsin ama boyle yaparak beni kötü bi duruma dusurüyosun annene karsi dedim.Neyse o gunden beri boyle seyler yapmiyo :teytey:umarim sende bi cözüm bulursun.Esinin zayif onu vurabilecegin bi noktasini yakala bence sonra:teselli:
arkadasim benim alkisliyorum. aynen öyle davranmali.a.s.a.s.a.s.

canım zor bi durum şimdi benimki böyle yapsa ne yaparım diye düşünüyorum ve sana öyle cevap vereceğim tatlm.yastığın alıp gittikten biraz zaman geçince ama uyumadan önce siniri biraz yatışınca yanına gider fazla sırnaşmadan bende onun yanına yatardım o hemen sorar niye geldiğimi bende sensiz yatmak istemiyorum yada konuşmanın gidişatına göre bi cevap verirdim sen nerdeysen ben ordayım gibi.canım aklıma gelen bu arkadaşım umarım yoluna girer gerçektende kimsenin evliliği dört dörtlük değil ama bazen alttan alarak idare ediliyor işte erkeklerle yaşamak zor allah hepize kolaylık versin.

arkadaslarim su an gozlerim dolu dolu yazdiklarinizi okuyorum ne kadar iyisiniz keske burda olsanizda dertlessek...biliyomusunuz hani esine kizinca morali bozulunca kadin gider bi arkadasina atar icindekileri aglar aglar rahatlar yine evine gelir...ne kadar guzel bisey bence benim etrafimda kimse yok ,duygu somurusu demezsiniz dime,yani duvarlarla konusurum hep cevap vermiyolar ama olsun ben konusuyorum yaaa...ama sizden allah razi olsun cok seviyorum sizi cok.....yanliz olmadigimi bilmek beni o kadar mutlu ettiki....cok tesekkur edrim....onerilerinizide yapicam tek tek...hepinize yuvanizda mutluluklar diliyorum cani gonulden:içelim::içelim:a.s.a.s.

ben biraz agrasifim genelde kizdimmi gozum bisiy gormezdi o anda

yataktayssak eger ben giderdim hep,sonra gelip beni alirdi

salondan filan..ama artik banada bi sakinlik geldi niye gidimm yatagimdan yaaa??

ama esim hayatta gitmez cok karsi bu ayri yatma olayina,bana cok kizmis

olsa bile sakinlesmeme beklerdi ve gotururdu odaya..

bunlar artik eskide kaldi,bebis geliyor yapistik kocisle birbirimize..

EŞİMLE 1 HAFTADIR KÜSÜM.ONUN YAPTIĞI BİR HATADAN DOLAYIDA KONUŞMUYORUM. KALDIRIN CAM TABAGI YERE ATIN YAPIŞTIRSAN BİLE İZLERİ KALCAKTIR.EŞİME SAKIN YANIMDA YATMA DEDİM.O YATAK ODASINDA BENDE KIZIMIN YANINDA YATIYORUM.ÇOKTA MEMNUNUM.BİR KURU GÜL DALI ALIP GELMEDİİ GELSE BELKİ YUMUŞUYACAĞIM.BARIŞMAK İÇİN HİÇ BİR ÇABASI YOK MAALESEF:KK43:

bilmiyorum hata nerde arkadasim,,az oncede hatali olmadigim halde yemin ederim size genede bu dorduncu defa ozurdiledim..ama fazla uzamasin cunku olan bana oluyo ona gore bise yok atlayip arabasina gidebiliyo yaben 4 duvar icinde agla agla gidecek biyerim yapacak biseyim yok ama ne dese beyenirsin biliyonmu al o ozuru bitarafina dedi bana...iste boyle...cocuklarim olmasa hic dusunmem ama onlarada aci cektirmek istemiyom ...biktim artik....

canım bu durmunuza gerçekten çok üzüldüm..erkeklerin bunu yapması çok kötü bir şey.inş konuşarak düzelebilir.sevgiler...

bidahaki sefere en ufak kırıcı sözünde siz aynısını yapın. bakalım hoşuna gidecekmi?
hep naz çeken siz olmayın.

çok önemli bi sorun olmadıkça yani yüzünü bile görmek istemiorum dicek bi sorun olmadıkça ayrı yatılmamalı die düşünüyorum.. erkeklerin bu nazlılığı beni çıldırtır ya zaten neyse.. bence aynı davranışı tekrar ederse siz de eer bu gece bu yataktan başka bi yerden yatarsan bi daha bu odaya girme filan gibi bişeyler dişin.. önce bu davranştan vzgeçsin, sonra iletişim kurmaya başlarsnz yavaş yavaş..

slm arkadasım ilk önce durumuna gercekten üzüldüm ama eşinle ayrı yattıgın icin degil.Eşin tarafından bu kadar haksızlıga ugradıgın icin.Öyleki artık yapmadıgın hatalar icin kendini sorgulamaya başlamışsın.Sana tavsiyem bu durum için üzülmek ten vazgec toparlan ve güçlü oldugunu onsuz da olabilicegini ayakta durabilicegini ona göster.
Çünkü eşin seni evin taşınmaz demirbaşı olarak göruyor ve ben ne yaparsam yapıyım o nasıl olsa gitmez beni bırakamaz zannediyor senin yapman gereken bunu aksini ona ispatlaman
bu yuzden bi bardak sudan fırtınalar kopartıyor sanırım birazda fazla şımartılmış ve birilerinden feyz almış
Beni kızdırıyorsun kelimeside arkasına saklandıgı sacma sapan bi bahaneden ileri degil emin ol
Sakın susup sinme emin ol daha cok üstüne gelicektir Hatalarını göster ona ama kavga yoluyla degil konusarak sacma sapan bahanelerin arkasına saklanmasına izin verme ve bu kadar kendini hırpalama
Dünyadaki tek erkek o degil ki herseyi kendi ekseni etrafında göruyor
yarın ne olabilecegini de hiç birimiz bilemeyiz Bunları kendisine hatırlatmanı ve güçlü olmanı tavsiye ederim arkadasım unutma bu da bi sürec gelicek ve gecicek herkesin hayatında kötu donemler olabilir ne kadar cabuk atlatırsan senin için o kadar iyidir.sevgilerimle canım kendine iyi bak

Ilk kavga ettimizde esim yastigini yorganini aldi oturma odasinda yaticagim dedi.Bende zaten sinirliydim gittim yorganini yastini aldim yatak odamiza getirdi "hayir küs bile olsak ayni yatakda yatacagiz" dedim kabul etti.
Artik kavga edince kovsamda gitmiyor bitanem

senin özrüne karşılık eşinin cevabı terbiyesizce olmuş canım sende kendini yıpratma herşey olacağına varır sen onun üstüne düştükçe o daha da kendini bir şey sanmış bir kaç gün sesşenme gerile gerile yat yatağında birazda anlasın kendi olmadan da yatacağını o zaman bence eşşek gini gelir yatar hiç umursama derim ben.........:1closedeyes::1closedeyes:

ozrunu al bi tarafına mı dedi??? :1shok::1shok::çok üzgünüm:
ya boyle es mi olur allah askina
evlilikte saygı esastır diye biliyorum ben, o ne demek oyle yaa, insan kac yillik karisina bu tarz kufurler soyler mi yaziklar olsun
ozur mozur dileme arkadasim, kendisi dilesin yaa bırak
ay cok sinir oldum
bu adamlar bi kadini nikahlarina almakla o kadini yeterince onere ettiklerini ve baska biseye de gerek olmadigini dusunuyorlar, kendileri padisah torunu cunku

bence iyi bi ders vermenin zamanı gelmis

biz de eşimle ciddi bir tartışma yaşadıysak ayrı yatabiliyoruz..o an bırakın onunla aynı yatağa girmeyi;aynı odada bulunmaya bile katlanamıyorum!:dilcikar:

arkadaslarim inanin yazdiklarinizi okudukca beni onemseyip dertlerime ortak oldugunuz icin cok mutlu oldum hepinizden allah razi olsun ne diyim iyiki varsinizda biraz olsun icim aciliyo allah eksikliginizi gostermesin...hepinize mutluluklar dilerim tekrardan tesekkurler...a.s.

X