ankarada hangi özel hastane daha iyidir?

aysbar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
368
2
Doğum yapan arkadaşlar,
Ankara da hangi özel hastaneyi ve doktoru önerirsiniz?
Mesa, bayındır,HRS falan....

Canım ben dogum yapmadı,ama mesa hastanesinin çok iyi olduğunu söylüyorlar.Akay hastaneside çok iyi ama doktorlarını tanımam....

Aysbar ben kızımın doğumunda doktorumun tavsiyesiyle Güven i seçmiş ve çok memnun kalmıştım. Şimdi inşallah 2. doğumumu da Güven'de yaptırmak istiyorum ki doktorum yine aynı doktor..Sana da şiddetle tavsiye ederim

Bne doğum yapmadım ama görümcem Akay hastanesinde doğum yaptı. Çok memnun kaldı.

Kesinlikle mesayı öneririm canım..Özellikle kadın doğum ve doğum ünitesi harika..

Ben de uzun araştırmalar sonucu (hastanden çok doktor için) Başkent hastanesini tercih ettim. Doktorum Esra Kuşcu, kendisi hakkında çok güzel şeyler duydum, sadece 1 kez gittim ve şimdilik memnunum ama tabi ilerde ne olur bilemiyorum. Bu devirde normal doğum yaptıran doktor bulmak zor Esra hanım normal doğum taraftarı.

ben akay hastaesinde sezeryan doğum yaptım.doktorum özel ve akayla anlaşmalı.süper bi ilgi vardı.çok memnun kaldım ve doğum ekibi,çocuk doktoru ve hemşireler çok iyi.tavsiye ederim.diğer özel hastanelere göre de fiyat açısından daha uygun.

X