Çocuk Hastalıkları Çocuğu süt içmeyen anneler bir önerim var

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

UgurBocegim 29 09 05 09

Hayat paylaştıkça güzeldir
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
255
1
Evet çocuğu pek süt tüketmeyen anneler bir önerim var Oğlum 21 ayık ve çok fazla süt tüketmiyordu Ben de sırf süt tüketmesi için şu pipetli sütlerden aldım ve pipetlei çmeyi öğrettim İnanın bardakla tükettiğinden daha fazla süt içiriyorum Üstelikde kendisi içiyor Çok mutluyum Tavsiye ederim sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Benim kızımda 22 aylık. Onada süt içiremiyorum. Ancak bilgisayar başında içiyor. Yarın ilk işim tavsiyene uyup alışverişe gitmek olacak. Eğer bu şekil içerse benden çok dua alacaksın. Şimdiden Allah razı olsun diyim ben peşin peşin.

Bir çocuğun süt içmemesi bana ilginç geliyor, çünkü 2 çocuğumda felaket süt içerlerdi. Evim müsait olsa eve inek almayı bile düşünmüştüm :roflol: Fakat arkadaşlarım bu konudan çok şikayetçiler. Önerinizi onlara ileteceğim.

kesinlikle katılıyorum bende 22aylık kızıma 1aydır süt içirebiliyorum oda anca pipetle bardaktan suyu içer ama sütü içmiyodu şükür ki pipetler imdada yetişti :dance:

merhab arkadaşlar benim kızımda 27 aylık bizde yaklaşık 4 aydan beri pipetle içiriyorum sütü pipetsiz içmiyor çok şükür pipet sayesinde süt içmeye başladı

arkadaşım pipet ne diye sormuşsun hani marketlerde kçük kutuların kenarına takılmış pilastik hortum gibi parça varya oların adı pipet

ya bur pipet neymis aklimda olsunda ilerde banada lazim olur arkdaslar nedir bur pipet ?

kamış canım bildiğimiz küçük kutu sütlerin arkasındaki hani

benimde kızım 21 aylık ama pipetde denedim değişik meyveli sütler de denedim olmuyo bir türlü içmiyor zaten geneldede iştahsız bir çocuk ama söz konusu ayran olunca uzaktan saldırıyor anası kılıklı
napıym bende ayran içiriyorum sütüde mamalarına kullanarak günde iki bardak vermeye çalışıyorum

kızım birbuçuk yaşında ve ne yoğurt yiyor nede ayran içiyor...yemek bile düzgün yemiyor.. bu yüzden memeden kestim bilmem doğru mu yaptım. sütte içiremiyorum sütü görünce iyyy..diyor bende artık üzerine gitmiyorum nasıl sevdireceğim sütü bilmiyorum.. herşeyi denedim bardak pipet biberon aklıma gelen herşeyi denedim.. gece uykusunda bile içmiyor

Son düzenleme:
benim oğlumda içmiyor.ağzına değdimi öğürmeye başlıyor.kuscakmış gibi oluyor.

bende meyveli süt yapıp veriyorum.özellikle muzlu süte bayılıyor.ancak bu şekilde tüketiyor.zaten emziriyorumda (19' unda 17 aylık olcak)

pipet güzel fikirmiş ama bizimki daha bardaktan bişeyleri içmeyi dahi bilmiyor.belki severde içer.denemk lazım...

benim 14 aylık bücür de içmiyor sütü.mamadan da sıkıldı..pipeti kullanabilirmi bilmiyorum.ayrıca sadece meyva yemek istiyor. ne yapacağım bilmiyoum:KK59::KK59:

X