bebişiniz olsun mu istiyorsunuz? buyrun;

K

kerman

Ziyaretçi
Hazreti Zekeriyanın Duası

Hz. Zekeriya Hz. Meryemi sinagogta koruyan baş haham yani bizim dilimizle peygamberdi. ama ne yazıkki çocuğu yoktu olmamıştı. ve bütün rüşvetçi kıötü niyetli hahamlar dalga geçiyordu nasıl peygamber olabilirsin soyunu sürdürecek bir çocuğun bile yok.
artık zekeriya yorgundur evine kimse gelmemektedir çünkü adı bereketsiz diye yayılmıştır
sonra bir gece kendini dağlara vurur. sabaha kadar sağanak yağmur altında dua eder haykırır ALLAHA
ALLAHIM SEN HESAPSIZ VERENSİN BANA BİR EVLAT VER
ALLAHIM SEN HESAPSIZ VERENSİN BANA BİR EVLAT VER
VE ERTESİ GÜN SİNAGOGTA VAHİY GELİR VE ONA 80 YAŞLARINDA OLMASINA RAĞMEN YAHYA ADINDA BİR ÇOCUK İHSAN EDİLİR VE BEBEK 3 4 AY İÇİNDE BÜYÜR DÜNYAYA GELİR. KARISI KISIR OLMASINA RAĞMEN.

hiç bir şey imkansız değildir sadece istediklerimiz var ve istemediklerimiz.
güneş bile vakti gelince doğar vaktini beklemek lazım

ALLAH HEPİMİZE BU BEKLEYİŞTE SABIR VERSİN. AMİN

amin arkadaşım bol bol dua ediyorum zaten allah isteyen herkese versin.Bu arada ben de yeni katıldım.

HAYAT MUCİZELERLE DOLU....
RABBİM BİZİDE MUCİZELERİYLE AYDINLATSIN İNŞALLAH...

Allah çok büyük o dilerse herşey olur
Allah bizede nasip etsin

selam arkadaşlar beni yeni aranıza katıldım.ben yaklaşık 9 aylık evliyim ve galiba şuanda hamileyim.Hergün Rabbime dua ediyorum tüm isteyenlerin gönlüne göre hayırlı evlatlar ver diye. inşallah dualarımız kabul olur

çok güzel evet bir zamanı var allah hayırlı sağlıklı evlat vermeyi nasip eder inşallah

ne güzel yazmışşsın canım ALLAH senden razı olsun inankı okurken öyle duygulandımkı herseyın vaktı ve zamanı vardır yeterkı sabretmesını bılelım ve dedığın gıbı yuce mevlam bıze bu bekleyıste sabır versın
AMİN..

çok etkilendim canım yaa gercekten dogru hatda hz. meryemin nasıl cocugu olmuştu hiçbir cinsel temas olmadan hamile kalmıştı düşünsenize... Ben filmini izlemiştim yalnız hz. zekeriya'nın cocugu yoktu olmamıştı o filmde tabii filmin devamı mı var bilmiyorum demek cocugu oldu ayy ne güzel çok mutlu oldum :)

İnanıyorumki rabbim zamanı gelince bize bebeklerimizi müjdeliycek.yeterki bir ol demesi yeterli.
ALLAH'ın bilgisi ve izni olmaksızın ne bir meyve tomurcuğundan çıkabilir ne bir dişi hamile kalabilir ne de hamile olan yavrusunu dünyaya getirebilir.

cok guzel ya iyi geldisenağlama su saatte ..........vaktini bekliyorum allahim vaktini bekliyoruz............

ben araniza bügün katildim amin insallah allahim hepimize nasip etsin.1.5 yillik evliyim hic 7 aydir korunmuyorum ama hicde doktora gitmedim

arkadaşlar varmı sitede bilmiyorum. böyle bir başlık açsak ilginç hikayeler diye bebişlerle ilgili.
ve herkes bildiği güzel şeyleri anlatsa hem bizede moral olur. ne dersiniz.

evet çok iyi olur derim ben buna ihtiyacımız var herşyin
Allahtan olduguna inanalım ve bunu kafamıza yerleştirelim.O zaman şöyle düşünürüz biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allaha kalmış deriz inşallah..
Bu arada 15 gün gecti adet olmadım ve bugun test yaptım ilk defa eşimin yanında yaptım testi belki bu sefer ugurlu gelir diye ama negatif :KK43: eşimde ilk defa gördü testi felan inceliyo :))) 9 ay oldu evleneli bakalım kısmet.... Mevlam neyler neylerse güzel eyler...

ALLAH herkese nasip etsinnn

site24xv1.gif

X