Mis gibi kokulu çay içmek istiyorum

ozlemoztepe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
148
0
37
arkadaşlar çay içemede pek tiryaki diilim am aiçmek istediğimde de mis gibi kokmasını istiyorum hangi marka alamlıyım yada hangi çay ile karıştırıp kullanıosunuz cvplarınızı bekliom hadi paylasalım

ben de tiryaki değilim, BİM'den aldığım bergamut aromalı çayları çok seviyorum. Şu anda var mı bilmiyorum, ne zamandır almadım.

Bergamut aromalıya alıştım başka çay içemiyorum bende. Bimde bulabilirsin, DIA nınkide güzel..

bende lipton doğu karadeniz çayı alıyorum demliğe 3-5 karanfil atıyorum hem enerji veriyor hemde mis gibi kokuyor.tavsiye ederim.

Hayatim benim cayima her icen bayilir ve ne kullandigimi sorar.Cok basit Rize turist cayi ile erl grey cayini karistiriyorum.Biraz bulunmasi zor bir cay ama ararsan erl grey cayini bulabilirsin.Ufak metal bir kutuda oluyor.Denemeni tavsiye ederim.

Evet bende Bergamut ve Karali çay ı karıştırıyorum süper oluyor tavsiye ederim.Afiyet olsun

Doğuşun Siyah Paketini Ve Liptonun Ceylan çayini Kariştiriyorum Bende.tavsiye Ederim.harika Oluyor.

ben çaykur rize ile bergamut karıştırıyorum ayrıca porselen demlikte demliyorum inanın porselen de demlenen daha güzel oluyor ayrıca bimin bergamutlusunuda çok beğeniyorum

Canım ben tam bir çay triyakisiyim.sabah ve akşam birer demlik içenlerden.Bende aktarlarda satılan kurutulmuş bergamutu alıyorum ve kesme şeker büyüklüğnde bir tane çayın içine atıyorum.Bergamut aromalı çayları beğeniyorum ama çok çay tüketen biri olduğumdan,bir süre sonra tadı yavan geliyor.Hem doğal,hem sağlıklı olsun diye bergamutun kendisini ve yerli malı,yurdun malı olan Türk çaylarını tercih ediyorum.

Hayatim benim cayima her icen bayilir ve ne kullandigimi sorar.Cok basit Rize turist cayi ile erl grey cayini karistiriyorum.Biraz bulunmasi zor bir cay ama ararsan erl grey cayini bulabilirsin.Ufak metal bir kutuda oluyor.Denemeni tavsiye ederim.

tomurcuk yani kaydirigubbakcemile2

Ben 3 çeşit çayı karıştırırım..Yerli çay,iri yapraklı seylan çayı ve bergamut aromalı çay..Tavsiye ederim..:KK66:

bende lıptonun sarı poeştındekı cayı ve tomurcuk cayı karıstırıyorum cok gusel oluyo.
bergamut cayını yenı duydum bende mutlaka almalıyım

ben hani halk arasında kaçak çay dedikleri kara çay var ya onu göz kararı vede çokça koca bir paket normal karadeniz çayını ve küçük kuda satılan tomurcuk çayını karıştırıyorum genelde herkes beğeniyor...kayınvalidemden öğrenmiştim onlar karslı ve çayları hiç eksik olmaz.....ama tomurcuğu fazla kaçırma çok keskin kokmasın....

Ben 3 çeşit çayı karıştırırım..Yerli çay,iri yapraklı seylan çayı ve bergamut aromalı çay..Tavsiye ederim..:KK66:

bende aynen öyle hepsini harmanlıyorum.
çayın tadı ve kokusu çok güzel oluyor..
çaykurun (tomurcuk)bergamut kokulu çayının
kokusuna bayılıyorum.fiyatıda çok uygun.............

X