Dr.dan Geldim Bebk Gelişmemiş Dedi Moralim çok Bozuk :(

baska bişey demedi mi?belki de normale döncek ilerde..geç düşmüştür rahme falan?baslarda bana da demişti doktorum çok küçük haftasına göre diye..düşük olur büyük ihtimal dedi.ama yanıldı...yani sana baska ne dedi?

:a015:MORALİM ÇOK BOZUK ŞİMDİ DR.DAN GELDİM. 7.HAFTA İDİK AMA DR.5 HAFT GÖRÜNÜYOR DEDİ ÇOK KÜÇÜK BEBEK GELİŞMEMİŞ DEDİ... AĞLIYORUM ÇOK ÜZGÜNÜM:a015:

cnm hiç üzülme dicem biliyorum üzüleceksin ister istemez ama bizim akrabamızada ayı şekilde bebek gelişmiyor dediler onun için iğne yaptılar bisürü testler akciğeri gelişmedi dediler her doktora gittiğinde ama şimdi 2,5 yaşında sapasağlam oğlu var gayette normal bir bebek artık allahın takdiri inş. seninkide öle olcaktır:teselli:

cnm ya ağlama belki döllenmen geç oldu onlar son adet gününü baz alıyolar benm yumrtlamam 20.günde olmuştu düşün onlar 14.gün sayıyolar hep üzlme bn de bebeğimi kaybettm dua et sağlkla büyüsün

bence başka doktora daha git hemen yarın hiç üzülme Allah hayırlısını versin doktor da bi insan sonuçta bakalım başkaları ne diyecek

:a015:MORALİM ÇOK BOZUK ŞİMDİ DR.DAN GELDİM. 7.HAFTA İDİK AMA DR.5 HAFT GÖRÜNÜYOR DEDİ ÇOK KÜÇÜK BEBEK GELİŞMEMİŞ DEDİ... AĞLIYORUM ÇOK ÜZGÜNÜM:a015:

canım ya üzülme moralını yuksek tutmaya calıs allah yardımcın olsun bıran once gelısır inş.benım yengemınde bebegı gelısmedı cokta kılo aldı ama bebısı 7 aylık 1kılo300 gr.dogdu şimdi cok saglıklı allah sukur..inş sende bebişini kucagına alırsınnn

canım dur bakalım hemen nıye canını sıkıyosun bır hafta daha bekle bıdaha git doktora bakalım canını sıkma allah büyükür inşalllah bebişin sımsıkı tutunacakdır annesine kalbini ferah tut

istiridyeyim_incimsin arkadaşım üzülme sıkma canını her işte bir hayır vardır,aynı durum benimde başıma geldi ilk bebeğimde senin gibi inanmadım başka dr gittim özele yani oda beni oyaladı sonra ne oldu düşük yaptım, 2. bebeğimde 7 haftalık gittiğimde kalb atışı olmadığı için 8. haftada kürtaj oldum, aynı benimki gibi sendede 5 haftalıktan sonra büyüme duruyor sanki, ben yeni kürtaj olduğum için bekliyorum 15 günü doldurunca bütün testlerim ve tahlillerim yapılacak nedeni araştırılacak, umarım arkadaşım rabbim sanada banada sağlıklı bebişler nasip eder.:teselli:

istiridyeyim_incimsin arkadaşım üzülme sıkma canını her işte bir hayır vardır,aynı durum benimde başıma geldi ilk bebeğimde senin gibi inanmadım başka dr gittim özele yani oda beni oyaladı sonra ne oldu düşük yaptım, 2. bebeğimde 7 haftalık gittiğimde kalb atışı olmadığı için 8. haftada kürtaj oldum, aynı benimki gibi sendede 5 haftalıktan sonra büyüme duruyor sanki, ben yeni kürtaj olduğum için bekliyorum 15 günü doldurunca bütün testlerim ve tahlillerim yapılacak nedeni araştırılacak, umarım arkadaşım rabbim sanada banada sağlıklı bebişler nasip eder.:teselli:

Ben Problemmi Vr Dedim Yok Problem Görülmüyor Ama Bebk Gelişmemiş Henüz 5 Haftalik Dedi Istersen Alttan Bakalim Dedi Bişey Diyemedim çikti Yanimdan .. 1 Hafta Sonra Tekrar Gel Dedi Bakalim Dedi.. çok Ağladim.. Zaten Hiç Gebelik Belirtimde Yok Hissetmiştim ... Desteğiniz Teşekkür Edrim Allah Hepinizden Razi Olsun...

Bak problem görülmüyor demiş doktor geç döllenme olabilir neden vajinal usg ye girmedinki canım..bence ortada hiçç bişi yok bu kadar üzülecek bebeğine zarar verirsin yapma lütfen..
içinin rahat etmesi için başka doktorada git ama bu çok normal..dedimya belkide geç döllenme oldu...
bence üzüntün boşuna canım bebeğinede zarar verirsin asıl moralin bozuk olursa bebeğin gelişmez
yapma böyle başka doktorada git lütfen ve vajinal usg ye gir lütfen daha net bilği alırsın canım..

canım bak bende adetım bır gun gectıgınde bhcg 0 cıkmıstı 10.gun 104 cıktı yanı adetım gectıkten sonra hamıle kalmısım normalde suan 7 veya 8 gebe olmam gerekıyor ama ben 4,5 haftalık gebeyımmmm

istiridyeyim inciyim canim neden baktirmadan asagidan bir sorun yaratmyiorki. Icin rahat olsun. Ayrica 3 ay bitene kadar hepimizde bi kenarda bi tedirginlik var su ara. Bi problem yok demis doktor ne guzel iste demekki sende bizim gibi son dakka golünden yakalamisin. Cok merak ediyorum ocak dogumlarini biraz sorunlu basladik ama insallah iyi sona erdiricez.Bende persembe giidcem bakalim kalp atislari varmi.

guzelım uzulme sen daha once hıc gorunmemıstı dımı bak sımdı gorunmus bunada sukur.son adet tarıhıne gore bakılırsa bende 10 gun sonra 2 aylk olucam ama bılıyorumkı daha 5 haftalıgım.takma kafana kalp atıslarını duyduysan sorun olmaz bence.hadı hayırlısı ocak ayında sırayla gelsın bebeler

sana tavsiye canım benim bebeğimde gelişmedi ve alındı ama ben çooooook stres yapmıştım ne oldu ne olacak siye sürekli araştırıyodum pimpirikleniyodum çok ağlıyodum sinirleniyodum.lütfen sen aynı hataya düşme sakin ol belkide normal bi gebelik geçiriyosun geç döllenme olmuştur eğer böyleyse şu an üzülerek bebeğe zarar veriyosun

canım üzülme benimde aynı şey geldi başıma bence başka bir doktora daha gitmeni tavsiye ederim.daha çünkü çok küçük pro cihat şen çok iyi bir doktordur.ulturosona çok iyi bakıyor ve teşhis koyuyor.

ya arkadaslar hersey basımıza gelebılır ama herseyı anlatmak zorunda degılız tesellı verırken bıle dıkkat edelım lutfennn bıraz enpati yapalım

ya arkadaslar hersey basımıza gelebılır ama herseyı anlatmak zorunda degılız tesellı verırken bıle dıkkat edelım lutfennn bıraz enpati yapalım
Çok haklısın. yani bazen okuduğum yazılara inanamıyorum. böyle bir cevap yazısını yazmış olamazlar bir hata vardır falan diyorum ama 2 kere 2 =4 eder herşey ortada. empatik olmak bir yana , sanki insanları üzmek için kasti yapıyorlar.
Allah akıl fikir versin

Ne alaka yani. Belliki arkadaşımızın gebeliği görünen tarihten sonra olmuş, daha geç olmuş döllenme. Çok görüyoruz bu olayı ve birkaç hafta sonra yetişiyor bebek normal haftasına.
istiridyeyim_incimsin arkadaşım canım benim bak gör nasılda herşey yoluna girecek.
sakın sakın sakın kafana bişey takma, eğer moralini bozup devamlı ağlarsan o zaman bebeğine bişey olabilir, biliyorsun normal giden bir gebelikte bile stres istenmeyen sorunlara neden oluyor.
İçini ferah tut herşey yoluna girecek canım benim...
Hreşeyin düzeldiği haberinide buradan bekliyoruz...
Kendine iyi bak, hiçbirşey olmayacak gör bak...

X