Saç Rengi ve Saç Boyama röfle mi?kızıl mı?yoksa aralara pembe mi?

E

EU1

Ziyaretçi
kızlarr meraba benim saçım 3 yıl röfle işlemi gördü daha sonra karamele boyattım karamelden sonra bi sürü renk denedim(fındık kabuğu,altın parıltılı kahve vs..) ama şimdi çok kararsızım..saçım şuan açık kahve gibi..aslında sarı saçlarımı çok özledim ama kızılı da çok merak edioumm herkes dönmesi çok zor olur dio diye cesaret edemioumm ama hayat boyu da merak edicem..en rahat sarı aslında ve en seksi bana göre..bi de bi dergide bi kız görmüştüm saçları koyu kahve ama aralarda pembeler vardı az az o kadar vamp durmuştu ki anlatamam..acaba onu mu yapsam..lütfen fikir verin bana:çok üzgünüm:

----------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
saçın çok yıpranmış değilse ve yıpranmayı göze alıyorsan röfle yaptır derim kızılı demene çünkü dönüşü zor bence merak etmek daha iyidir bi türlü kurtulamamaktansa
kızıldan kurtulmak için gene siyah tarzı bir koyu boyaya boyanacak bu sefer iyice saç kötü olacak kızıldan direk açıp röfle yapıyorlar mı bilmiyorum

canım pembe saçı kullanamazsın... en fazla 2 haftada akar. 2 haftada bir boyamak zorunda kalırsın. zaten saçın çok işlem görmüş...

--------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
kızlarr meraba benim saçım 3 yıl röfle işlemi gördü daha sonra karamele boyattım karamelden sonra bi sürü renk denedim(fındık kabuğu,altın parıltılı kahve vs..) ama şimdi çok kararsızım..saçım şuan açık kahve gibi..aslında sarı saçlarımı çok özledim ama kızılı da çok merak edioumm herkes dönmesi çok zor olur dio diye cesaret edemioumm ama hayat boyu da merak edicem..en rahat sarı aslında ve en seksi bana göre..bi de bi dergide bi kız görmüştüm saçları koyu kahve ama aralarda pembeler vardı az az o kadar vamp durmuştu ki anlatamam..acaba onu mu yapsam..lütfen fikir verin bana:çok üzgünüm:

Bende aynen senin gibi kızılı kendinde merak edenlerdenim ama kızılı beğenmessen dönüşü zor bir saç rengi.
Bende tam 12 senedir röfle kullanıyorum çok alıştım.Koyu saçı merak ediyorum ama sarı saçın albenisi var .İnsanı daha bakımlı gösteriyor buda bir gerçek.
Birde dergideki saçı yapacak kuaför bulmanda zor.Komik sonuçlar çıkarabilirler.

Canım bence eğer röfle kullanmışsan ve sarı sana yakışoyorsa devam derim..tatlicadiarzuBende beyaz tenli olmama rağmen malesef ben ben taşıyamıyorum sarıyı,soluk gösteriyor ne kadar makyaj yapsamda.Kızıl ve kahvenin her tonunu denedim sayılırç.Hem kulllanımı zor hem desaçın altında sonra ne kadar da üstüne boyasan kızıllık gitmiyor...Hem yaz da geldiii ne yapıcan öyyle koyu renleri cicim ya..
Resimdeki saç da çoook zor kullanımı olan bir saçç,hem giyim hem makyajı yorar valla insanı...

Öptüm canım benimma.s.

Not::kahve:Saçına aktarlarda satılan saç bakım yağı karışımını da hafta iki falan uygula..kıskardeşimin de yıpranmış sarı röflelli saçına iyi geldi,ha bi de yumurta sarısı ve zeytinyağı kürü....İşlem tamamdır:sm_cool:

X