Mutfak Püf Noktaları mutfak perılerı buraya lutfen..........

lotus79

kuzucuklarıma kavustum:))
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
1.432
7
kım en guzel hangı yemeğı yapıyor bakalım kızlar????hadı yazın.bı püf noktanız da varsa unutmayın e mi?a.s.

tatlicadiarzuelimden her yemeğin çok nefis olduğunu söylüyor eşim:kahve:

ben de mutfak konusunda kendme güvenirim.doğulu olduğum için özelliklerde yemeklerim acıdır.:)eşim trakyalı bizim yörsel yemeklere bayılıyor tabii.acil durumlarda mesela hazır çorba alsamda içine kendimden baharat katarak tadını ev yapımı halne getirmeye çalışıyorum

bolognese soslu spagetti, zeytinyağlı,patlıcanlı iç pilav, yayla çorbası, erzincan çorbası,kısır,bilumum kurabiyeler ,...... çok iyi yaparım. bunlar da spesialitelerimdir.

arkadasim bak inan her ymegi guzel yaparim ovumek gibi olmasin:dilcikar:amma velakin su kofteyi tutturamadim gitti yaaaaw:bbo:

canim her yemegi guzel yaparim.ama en guzel yaptigim yemek islim kebabi.hamur islerini cok beceremiyorum ama

Valla ben hamur işlerinide yaparım,kurabiyeler,pastalar,tatlılar,kekler,sulu yemekler vs.. ne varsa güzel yaparım :1closedeyes:

Ama nedendir bilmem o kadar yemek varken birtek kendi yaptığım salçalı makarnaya bayılıyorumfisfisfis

Bence her yapilan güzel yemegin bazen farkinda olmasaniz bile bir püf noktasi vardir..

Kendinize güvendiginiz ve yaptiginiz güzel yemeklerin püf noktalarini ve ya üsenmezseniz kisaca tarifini yazarsaniz cok sevinirim :sm_cool:

X