Erken Hamilelik Belirtileri

nry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
66
0
37
KIZLARRRR ADET GÜNÜ GECİKMEDEN ÖNCEKİ ZAMANDA NE GİBİ HAMİLELİK BELİRTİLERİ OLUYO BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ :enbuyukkk:

canım internette okumuştum kasıklarda ağrı oluyormuş adete yakın kasıklarda ağrı olur ya onun gibi olurmuş göğüste şişkinlik hassasiyet.hemen hemen adet belirtileri gibi...

canim benim bende oncelikle mide bulantisi ve akinti basliyor ...zaten insani suphelendiren akinti,adetten once de geldigi icin....ardindan kasik batmalarim ve gögüs hassasiyetim basladi...sonra adetim gecti zaten...

ama kisiden kisiye degisir ...belki sende farkli olur ama ben hep suphelerimde dogru ciktim simdi de hamileyim 7+5 haftalik,Allah im sana da nasip etsin insallah...

Valla bendeki en güzel belirtiyi göğüslerim vermişti. Nomaldede adetten önce şişer ama maksimum 2 gün öyyyyle şiş durur. Hamile kaldığımda bir hafta önceden şişip hiç inmemişti ozaman anlamıştım ben.

mrb herkese. ben 4 ay önce dış gebelik geçirdim. 3 aylık korunma sonrası hsg filmim çekildi. filmi çekindiğim haftanın sonu yumurtlama dönemimdi. denedik... ilişkiden 2 gün sonra kasıklarımda ara ara batmalar ve adet olacakmışım gibi sürekli bi agrı başladı. 7 gün sonra kan testi yaptırdım negatif cıktı. ama hala kasıgımda ağrı var. adetimede 9 gün var. bu forumda bi arkadaş yazmış kasıktak agrı bebeğin rahme yerleşmeye çalışmasından kaynaklanıyormuş diye. bu kadarerken kan testinde bile çıkmaz diyolar. negatif çıkıp soradan hamilelik belli olanda cokmuş. kafayı yıycem :KK43: sizce neden bu ağrılar ???

X