Türkiye hastanesi

Hanımlar eğer dr. Olarak türkiye hastanesi nevra hanımı düşünüyorsanız vazgeçin. Kardeşimin eşi onda doğum yaptı memnun kaldı diye hamileliğimin başlangıcında ona gittim. Yaştan dolayı gebeliğin riskli dedi. Her hafta çağırdı beni. 3 kez gitmeye dayanabildim. Bir kez soru sordum gebeliğin riskli zaten doğacağı bile belli değil. Ne soru soruyorsun dedi. Eşim elimi tutmasa dalacaktım.
Kadın bir kez yüzüme bakmadı. Bir kez hoşgeldin nasılsın bir şikayetin var mı demedi. Kardeşimin eşide son muayenede geldi şok oldu. Ben 16. Haftadayım ve halen dr. araştırması yapıyorum.
Bu arada şişli etfal hastenesine gidiyorum. Hastanenin içi ne kadar berbat olsada bir kez benim birkezde oğlumun hayatını ordaki doktorlara borçluyum. Hepsinden Allah razı olsun.
Hangi doktora devam ettiniz bende Nevra hanima gidiorum basindan beri ama emin degilim bu konuda

Hangi doktora devam ettiniz bende Nevra hanima gidiorum basindan beri ama emin degilim bu konuda.

Ben şu anda silivri medical parkta emine hanıma gidiyorum. İstanbulda birçok dr dolaştım. Doğum ücretleri de bana çok astronomik geldi. Çok şükür doktorumdan memnunum.

doğuma girerken vücüdumda enfeksiyon olduğunu anlayamadılar malesef bendeki enfeksiyon bebege geçmiş ve 3. gün bebeğim yogun bakıma alındı doğumdan sonra doktor çıktı gitti tatile odaya geçtiğimde yanıma bile gelme tenezüründe bulunmadı.
sonrasında bebeğimi kaybettiğimi öğrenince kader giyip geçti.
yoğun bakım ünitesinde yatarken cocuk doktoru gripti düşünün artık...

doğuma girerken vücüdumda enfeksiyon olduğunu anlayamadılar malesef bendeki enfeksiyon bebege geçmiş ve 3. gün bebeğim yogun bakıma alındı doğumdan sonra doktor çıktı gitti tatile odaya geçtiğimde yanıma bile gelme tenezüründe bulunmadı.
sonrasında bebeğimi kaybettiğimi öğrenince kader giyip geçti.
yoğun bakım ünitesinde yatarken cocuk doktoru gripti düşünün artık...
Doktorunuz kimdi peki gercekten cok uzuldum basiniz sagolsun

Gecen aylik kontrole gittim.Cinsiyetini goremedi.4lu test istedi sonucla beraber haftaya gelirsin cinsiyetinede bakarim dedi.Testi yaptirmadim ama cinsiyetini merak ettigim icin gittik esimle.Hemde uzun yola cikicaktim danismak istedigim seyler vardi.Hic yogunluk olmamasina ragmen asistaniyla haber yolladi bize bakmicani soyledi.Testi yaptirsam bakicakti yaptirmadigim icin bizi iceri bile almadi

Gecen aylik kontrole gittim.Cinsiyetini goremedi.4lu test istedi sonucla beraber haftaya gelirsin cinsiyetinede bakarim dedi.Testi yaptirmadim ama cinsiyetini merak ettigim icin gittik esimle.Hemde uzun yola cikicaktim danismak istedigim seyler vardi.Hic yogunluk olmamasina ragmen asistaniyla haber yolladi bize bakmicani soyledi.Testi yaptirsam bakicakti yaptirmadigim icin bizi iceri bile almadi

lanet olsun ordaki doktorlara test yaptırıp yaptırmaman senin isteğine bağlı zoraki bidurum değil nedir bu kadar kapris.
paranla muayine oluyorsun sanki aldıkları parayı bizden kazanmıyorlar.

V
lanet olsun ordaki doktorlara test yaptırıp yaptırmaman senin isteğine bağlı zoraki bidurum değil nedir bu kadar kapris.
paranla muayine oluyorsun sanki aldıkları parayı bizden kazanmıyorlar.
Valla oyle ya 80 lira para veriyorum her gitmemde 5 dk bakip konusamadi bilgi veremedi resmen kovdu ya

kesinlikle hastane yönetimine şikayet etmelisin ben o hastane yüzünden bebeğimi kaybettim onları süründürmediğime çok pişmanım çok.
Canim hemen aradik esimle hatta sikayet var.coma da yazdim gerekeni yapicaz dediler ne arayan var ne soran.Ben bile benim kontrol suremde beni muayene etmemesini yasal hakkim falan olsa dava etcektm inan sende pesini birakmasaydin keske

X