Türkiye hastanesi

BeyazBulut

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2007
14.882
4.543
arkadaşlar türkiye hastanesinde nevra topalismailoğlu na giden varmı yada o hastanede herhangi bir kadın doğumcuya ben avrupa yakasında oturuyorum şuanki doktorum göztepede ve bana baya uzak oyüzden değiştirmeyi düşünüyorum aranızda giden varsa beni bilgilendirebilirmi özellikle nevra hanımı çok merak ediyorum

arkadaşlar türkiye hastanesinde nevra topalismailoğlu na giden varmı yada o hastanede herhangi bir kadın doğumcuya ben avrupa yakasında oturuyorum şuanki doktorum göztepede ve bana baya uzak oyüzden değiştirmeyi düşünüyorum aranızda giden varsa beni bilgilendirebilirmi özellikle nevra hanımı çok merak ediyorum

canım ben orda dogum yaptım 2004 yılında ama dr nevra degıl nıhal cakırdı gorumcemde orda dogum yaptı aramızda 4,5 ay vardı onun dr da nevra hanımdı ıkımızde cok menmun kaldık ama ben ozellıkle nıhal hn gıtmenı onerırım cunku vebalden korkan bırısı kesınlıkle ıstege keyfe gore yanı hersey normalse sen ıstesende sezeryana almıyor ama ben sezaryan ıstıyorum zaten onemlı degıl dersen nevrayada gıdebılırsın sen bılırsın sımdı yıne hamıleyım ınsallah ssk yla anlasması bırmezde gene o hastaneye gıdebılırım cunku hastaneden ve dr dan cok ama cok menmundum hepsınden allah razı olsun cocuklada cok ılgılendıler otelcılıgıde cok guzel ayrıcan yenı dogan yogun bakım unıtesının olmasıda onemlı alah korusun cocukda sarılık vs sorun cıkabılır cocuk dr larındanda salım bey oglumun dr ondan da allah razı olsun cok tecrubelı bır dr bır bakısa anlıyor pek konusmayı sevmıyor ama cok cok ıyı gozun kapalı gıt derım sende dua ette eylule kadar anlasmaları yanı ekıme kadar ekımın 6 sı felan tahmını dogum trh ım ama sezaryanda 2 hafta erekn alıyorlar 40 haftayı beklemıyorlar 38 haftalıkken alıyorlar hadı hayırlısı

bende türkiye hastanesine gidiyorum doktorum mehtap hanım kendisinden çok memnunum çok güzel ilgileniyo hastanede çok temiz ayrıca labaratuarları 24 saat açık ssk ile anlaşmalı olmasıda çok güzel

bu konuyu açtığımda yeni hamileydim türkiye hastanesini aradığımda kontorlrinize burda başlamadıysanız doğuma kabul edilmyorsunuz cevabını aldım yan komşum orda yaptırıyordu kontrollerini 7 aylıktı bebeğinin ccinsiyetini göremiyomuş doktoru bunları duyunca vazgeçtim göztepedeki doktoruma devam ettim iyikide öyle yapmışım pişman olmadım çok şükür

arkadaslar selam. bende yarın türkiye hastanesine gidecem. cok ii oldunu sölediler.dogum yapan arkadaslar warmı?

yahu bende nevraya gidiyom bende 7 sülalesını öğrendım böle bişe yok aynı sorun bende de var evet tecrubeli ama aslaaaaaaa sen sormadan bisey sölemıyoooo yaa delircem acayippppppppp gevezee ben özelıne gıdyom bende her gdste 130 tl verıyom bu haaftada detylı ultrasona grcem oda 270 tl miş .çok karrsızım ama burda ne yer biliyom ne yol izmrden geldım.

yahu bende nevraya gidiyom bende 7 sülalesını öğrendım böle bişe yok aynı sorun bende de var evet tecrubeli ama aslaaaaaaa sen sormadan bisey sölemıyoooo yaa delircem acayippppppppp gevezee ben özelıne gıdyom bende her gdste 130 tl verıyom bu haaftada detylı ultrasona grcem oda 270 tl miş .çok karrsızım ama burda ne yer biliyom ne yol izmrden geldım.

canım eğer doktorunu değiştirmeyi düşünürsen ethica incirli hastanesinde Op. Dr.Tahibe Derici yi tavsiye ediyorum.çok güzel ilgileniyor bizim sskmız yok o yüzden 60 tl muayene ücreti ödüyoruz.ben hastaneyi gezdim temiz odaları güzel.yenidoğan ünitesi var hepsini gezdirdiler.gidersen sende gez mutlaka.bir katında sadece doğum yapan anneler var ordaki personel hep ebe ve anne bebek konusunda eğitimli hemşirelermiş.

bir de nevra hanım bana normal doğum yapamazsın demişti kilo fazlam varmış diye.sezeryana hazırla kendini dedi.epidural normal doğum istiyorum dediğimde "sen önce normal doğum yap da epidural eksik kalsın" diye kırıcı bi cevap verdi.çok üzülmüştüm ama Tahibe hanım normal doğum yapmam için hiçbir mani olmadığını söyledi.

neyse ki artık moralim çok düzgün.umarım küçük meleklerimizi sorunsuz kucağımıza alırız.

Son düzenleme:
cok tessekkur edrım canımmm içim rahatladı benımde,aradım şimdi ethıca yı ,benım zorunlu sezaryan fıyat sordum blgi vermediler ama mutlaka bu ayadan sora gtcemm kontrole.çünkü nevranın ult cıhazıda cok kötü hiç bise göremiyo bnmde 22 hartam halen cnsiyet belli degl:CüvCüv:

telefonda fiyat bilgisi hangi hastaneyi aradıysam vermedi demek hastanelerin prensibi bu ethicaya gitmeden aradım ben gelicem ama bütün hastaneyi gezmek istiyorum dedim sağolsunlar gezdirdiler fiyatıda doktorum verdi.sezeryana 2500 demişti sanırım çok iyi hatırlamıyorum epidural sezeryan istersen 300 fark veriliyordu sanırım ben normal doğum fiyatını tutmuşum aklımda :)

ethicadan memnunmusun canım? hangi doktora gidiyosun?ssk karşılıyo değilmi?ultrasonu nasıl?

ben memnunum hele ki nevra hanımdan sonra tahibe hanımın güleryüzlülüğü ilaç gibi geldi :) ssk karşılıyor ama bizim yok o yüzden 60 ödüyoruz.doğuma 7 haftam var bakalım doğum ve sonrasında da memnun kalırsam yazacağım.

cok sevindim gerçi ben bugün elif hanıma aldım randevu. canım ultrasonu nasıl? renkli ultrason varmı peki?

bu arada renkli ultrason değil siyah beyaz da bakıyor ama renkli ultrasın zaten bebek için zararlı diye duydum o yüzden talebimde olmadı.tahibe hanım bebişimi anlatıyor ultrasonda gösteriyor bilgi veriyor diğer doktorda ultrasonun ekranını bile döndürmezdi bana doğru bebeğe bakarken bile kendinden bahsederdi :)

anladım canımm,benım mecburi sezaryan cocukken gecırdıgım kalça çıkıklıgımdan dolayı ve ssk lıyım,sanırım daha uygun olur,kaydirigubbakcemile3

:roflol: çok güldüm canım yaa aynen bende de sormuştu yanındaki kıza cinsiyetini görebiliyo musun diye mazeretide şu sözde bebişler o kızı görünce korkup gösteriyolarmış cinsiyeti kaydirigubbakcemile3 öyle deyince çok bozulmuştu kızcağız kaydirigubbakcemile3

geçenlerde bir arkadaş bahsettiğiniz doktorun eşi hakan bey'i tavsiye etmişti, onun hakkında bir bilginiz var mı? işten izin almak zor olduğu için yakın yerlerde bir doktor arıyorum da.

hakan beyı hıç bılmıyom ama hastası cok ve guler yzlu ama işnde nasıl bilemem canım sengözlerimebaksanab

ethıcaya gdenler dıe forum var canımm,orda baktım bgun ali bey varmış ult 4 boytlymuş,anlmadım her doktrun cıhazı ve dgum fiyatı ayrıymış sanırım herkez farklı yazmış.tahibe hanımın 4 boyutlu degldi sanırım ,insan 1 ay beklio gtmişken ayrntılı grmek çok buyuk morel oluyo,4 byutlunun zarrlı oldugunu da düşnmuyorum netten arstrdım bayağı ,öle olsa bu kadar yaygınlaşmaz zaten uygulaması,özellkle prf kullanıyorlar artık.:a015:

valla ben memnun kaldım hiç sorunum olmadı .orda doğum yaptım 2,5-3 aylıkken filan erkek dedi bebişime söylemem aslında ama kardeşim baksana burnuma sokuyo pipiyi demişti:))) biz eşimle giderdik hep baya da geyik yapardık.Biraz kaprisli ama bence işini iyi yapıyo.

Merhaba,
Yapılan yorumları okuyunca hayretler içinde kaldım. Bunlar nasıl yorumlar, fiyat, ikili paylaşımlar ile bir doktorun tecrübesini nasıl sorgularsınız. Site kurallarını okumanızı öneririm...

X