Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü renk nasıl bir renk?

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar ben saçımı kolestonun küllü sarısıyla boyamak istiyorum ama nasıl bir renk olduğunu bilmiyorum yardım edebilirmisini??lütfen aranızda belki bu rengi daha önce yapan vardır çokmu mat duruyor?

cnm şu an saçın ne renk sanırım ona göre değişiyor
küllü tabi böyle mat bir renk :)

ama açıcı olarak kullanacaksan küllü kızıllığı önler sanırım

evet saçıımı daha önce açıcıyla açtım soonra sarı boya ama şimdi çok açık platin rengine yakın yüzüm beyaz olduğu için hayalet gibi duruyor bende küllümü yapsam dedim

arkadaşlar ben saçımı kolestonun küllü sarısıyla boyamak istiyorum ama nasıl bir renk olduğunu bilmiyorum yardım edebilirmisini??lütfen aranızda belki bu rengi daha önce yapan vardır çokmu mat duruyor?

arkadaşım.küllü tam sarı değilde hafif girimsi sarı oluyor ama mat bır renk değil kesinlikle.aksine kuaforler saçın parlaması için saç kızıl tonlarında bıle olsa küllü ile cila atıyolar saça.çünkü saça ayrı bır ışıltı ve doğallık verıyor. hani almanlar gelir ulkemize hepsinin saçı kumraldır ama boyle bebek kumralı derler ipek gibi yumuşak durur o saç.işte ona o görunumu veren küllüdür.
ancak çoğu boyada küllüyu kızılı ortmek için kullanırlar. bu yuzdende boyanın içine fazlaca yeşil koyarlar.yeşil boya evet saçtakı kızıllığı alır ama kullu tonda yapmaz.kolestonda boyle bır boyadır.saçın yeşilimsi bır ton alır kullu bır ton almaz.o yuzden sanada lorealın kullulerini dene derim. ve şuandaki saç rengin nedir buda önemli.
fashıon tv nız varsa bı ara aç ordaki modellerin 10 tanesinden 9 unun saçı kullu tondadır ve ışıl ışıl parlar o ışıkların altında. kullu hakkında ne varsa sormak istediğin bana sor canım.benim kullu saç takıntım olduğundan çok ıyı bılrım bu konuyu

o zaman o 12 numara da çok açık olmaz mı küllü saçını koyulaştırmaz ki onda da solgun görünülebilinirdaha koyu bir boyayla boya o zaman 9no ya da 8 no olabilir

arkadaşım.küllü tam sarı değilde hafif girimsi sarı oluyor ama mat bır renk değil kesinlikle.aksine kuaforler saçın parlaması için saç kızıl tonlarında bıle olsa küllü ile cila atıyolar saça.çünkü saça ayrı bır ışıltı ve doğallık verıyor. hani almanlar gelir ulkemize hepsinin saçı kumraldır ama boyle bebek kumralı derler ipek gibi yumuşak durur o saç.işte ona o görunumu veren küllüdür.
ancak çoğu boyada küllüyu kızılı ortmek için kullanırlar. bu yuzdende boyanın içine fazlaca yeşil koyarlar.yeşil boya evet saçtakı kızıllığı alır ama kullu tonda yapmaz.kolestonda boyle bır boyadır.saçın yeşilimsi bır ton alır kullu bır ton almaz.o yuzden sanada lorealın kullulerini dene derim. ve şuandaki saç rengin nedir buda önemli.
fashıon tv nız varsa bı ara aç ordaki modellerin 10 tanesinden 9 unun saçı kullu tondadır ve ışıl ışıl parlar o ışıkların altında. kullu hakkında ne varsa sormak istediğin bana sor canım.benim kullu saç takıntım olduğundan çok ıyı bılrım bu konuyu

ay canım benim nekadar sevindim anlatmam sana gerçekten ş
mdi ben kolestonun açık külli sarısını aldım şu yeni kolaeton boyalarından olanı hani ama yok olmaz diosan gider hemen değiştiririm canım...saçlarım platin sarısı renginde hatta bi kaç gez günışıgı sarısı yaptım ama nebiliyim çok yapay duruyor ben sarı istiorum ama böle değil...simli simli parlasın istiorum ve doğal dursun istiyorum sen anlarsın benim ddediğimden ...bide bana tam numara ve marka verirsen gider değiştiririm boyayı...dediğim renk için bana mat ve yaşlı saçı dediler korktum önce ama bölede çok çiyak duruyor ben hem sarı ama çiğ durmasın istiyorum yardımların için çok teşşekür ederim saolsına.s.a.s.

Laetitia_Casta_Face_Young_%2834%29.jpg

foto koymayı başarabıldıysem sana bırkaç tane foto koyucam. bu koyduğum mesela küllü sarı en onde bıkaç röfle var gerçi.

c56ddd21eea14699e671e788ca9f98a1.image.68x110.jpg

küllü kumral buda eğer tenin soluksa hiiç tavsiye etmem yaşından oldukça büyük gösteriyor

ay canım benim nekadar sevindim anlatmam sana gerçekten ş
mdi ben kolestonun açık külli sarısını aldım şu yeni kolaeton boyalarından olanı hani ama yok olmaz diosan gider hemen değiştiririm canım...saçlarım platin sarısı renginde hatta bi kaç gez günışıgı sarısı yaptım ama nebiliyim çok yapay duruyor ben sarı istiorum ama böle değil...simli simli parlasın istiorum ve doğal dursun istiyorum sen anlarsın benim ddediğimden ...bide bana tam numara ve marka verirsen gider değiştiririm boyayı...dediğim renk için bana mat ve yaşlı saçı dediler korktum önce ama bölede çok çiyak duruyor ben hem sarı ama çiğ durmasın istiyorum yardımların için çok teşşekür ederim saolsına.s.a.s.

canım saçın platın rengindeyse muhakkak orealle açılmıştır değil mi ve tahmın edebılıyorum o sarı rengi ciyak duruyordur.onu doğal ve guzel bır sarıya çevirmek için mutlaka kullu sarı olması gerek saçının. evet herkes daha doğrusu boya satan yerler kulluyu tavsıye etmıyor hep yaşlı kadın saçı gıbı olur dıyolar.halbu kı saçta kullu olunca daha doğal olunduğundan daha genç durur her zaman. ben yaşlı olupta hiç görmedim saçı kullu olan:) neyse ama saçın platınse yanı bayağı bır açık renktır değil mi. senin aldığın boyayı bılıyorum kolestonun kullu saırısını.ancak sçaın zaten çok açılmış o yuzden tekrar boyarsaa elindeki boyayla oldukça yıpranır saçın. o yuzden senin tek yapman gereken saçına cila atmak olucak. ama saçın eğer sönmüşşe hanı bazı orealle açılan saçlar boyle mısır puskulu gıbı olur yaa o zaman kulluye boyadığında saçın boyayı emmez ve yeşilimsi bir renk olur.eğer saçın hala kalıtelıse ve dınlendirmişşen yanı platın rengine boyandıktan sonra en az 2 hafta falan geçmesi gerekir saçı tekrar boyamak için okadar zaman beklemişşen saçını boyayabılrsın. sana bıkaç resim koyucam becerebilrsim. eğer memnun kalırsan bende hangi boyayla elde edebileğini soylerım. ama snde eğer şuandaki saç rengin nasıl sağlığı nasıl saçına benzer bır foto koyarsan daha ıyı olacaktır yardımcı olmam konusunda.

yok külli kumral istemiyorum tenim çok beyaz ve yeşil açık göz....bide bu vardı ama boyanın üstündeki renk tabi
1661.jpg

bide kızlar bu ara bi renk moda böle sarı ama kızıllıkta var sanki acaba ne renk o?

0000000ei4.th.jpg
[/URL][/IMG]
umarım bu kez koymayı başarbılmışımdır. bu kullu sarı ama boyayla bu kadar doğalını yakalamn platın renginden sonra pekte mumkun değil buna yakın bı ton yakalayabırsın ama

Copy_of_Hariette_171_close_up.jpg

az önceki çok küçük oldu.belki bu daha anlaşılır olur. bu bebeğın saçıda kullu sarı mesela.:)

ya işte benim demek istediğim bebeiğin saçı gibi olmasın istiyorum ben yani canlı bir sarı istiyorum ama benim kafam yumurta sarısı gibi napıcamı şaşırdım:S
saçlarım yıpranmadı zatenn normal rengi kumral açık kumralın üzerine açtım ama istediğim sarı şölede oolabilir ama bu cartlıktan nasıl kurtulucam yardımsenağlama

1752.jpg

bölede olabilir

Tanya+2-00079+copy.jpg

bak bu saçta kullu açık sarıdır ve bayılrım bu saç rengine.bu modelde beyaz tenli.beyaz ten ile nasıl durduğunu anlayabılrsın canım. yolladığım fotolar umarım ıstediğin gibi bır renktir çünkü tum yolladıklarım kullu sarı tonları

Tanya+2-00079+copy.jpg

bak bu saçta kullu açık sarıdır ve bayılrım bu saç rengine.bu modelde beyaz tenli.beyaz ten ile nasıl durduğunu anlayabılrsın canım. yolladığım fotolar umarım ıstediğin gibi bır renktir çünkü tum yolladıklarım kullu sarı tonları

aaaaaa evet tamam istediğim tam bu renk şimdi lütfen söyle nasıl elde edebilirim bu rengi hangi boya lütfena.s.a.s.

1769.jpg

X