bebeğimin kalp atışını ne zaman duyabilirim??

calemityjane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
1.381
0
arkadaşlar bugün kan testiyle hamile olduğumu öğrendim ,
darısı bekleyen ve isteyen tüm anne adaylarının başına inşallah
bebeğimin kalp atışını ne zaman duyabilirm en erken cuma dr gitmeyi düşünüyorum erken mi acaba ?son adet tarihim nisan yani normalde 5.hafta oluyo sanırım ama kan sonucuna göre(BETA HCG)ye göre 3.hafta gözüküyo hangisi baz alınır ki,5. hafta da duyulur diye biliyorum sizlerden ama hangi 5. hafta kafam karıştıfisfisfis

canim oncelikle tebrikler...Allah tamamina erdirsin insallah...gebelik haftani son adet tarihinin ilk gununden itibaren sayacaksin haftalari yani...

seninki 3 haftalikmis daha cok erken kalp atisini duyamazsin,ben de 7+6 haftaligim 5. haftamda gitmistim ama duyamamistim...dr ancak 7-8 haftalarda duyabiliriz dedi...ama kisiden kisiye degisir tabi ki...ben hala duyamadim...2 haziranda gidecegim insallah...

sen de biraz bekle bence ama bu zaman zarfinda kontrollerini yaptir ihmal etme...

tekrar tebrikler...

Canim 5. Haftada Keseyi Görebilirsin Kalbini 6. Haftanin Içindeyken Görebilirsin Senin şimdi Adetin Kaç Gün Gecikti Onu Söyle Ben Sana Nekadarli Olduğunu Söyliyeyim Bide Bete Hcg Değerini Yazarsan Keseyi Görüp Göremeyeceğini Söylerim Canim

Bide Ben 5+4. Haftada Keseyi Gördüm Tam Bir Hafta Sonra Yine çağirdi Doktor Gittiğimdede Kalbini Gördüm Kalbini Gördüğümde 6+4 Haftalik Maşallah Bebeğime

Canim 5. Haftada Keseyi Görebilirsin Kalbini 6. Haftanin Içindeyken Görebilirsin Senin şimdi Adetin Kaç Gün Gecikti Onu Söyle Ben Sana Nekadarli Olduğunu Söyliyeyim Bide Bete Hcg Değerini Yazarsan Keseyi Görüp Göremeyeceğini Söylerim Canim

canım tşk ederim değerim 687.8,ve geçikmenin 7 . günü bugün????

canım tşk ederim değerim 687.8,ve geçikmenin 7 . günü bugün????
KESEYİ GÖREBİLMEN İÇİN DEĞERİN 1000 LERDE OLMASI LAZIM. MUHTEMELEN 3-4 GÜN SONRA 1000 LERE ULAŞIR YANİ 10-12 GÜNLÜK BİR GECİKMENİN ARDINDAN KESEYİ RAHATLIKLA GÖREBİLİRSİN BENİM ÖYLE OLMUŞTU. SEN PAZARTESİ DOKTORA GİT FAZLA GEÇİKME ZATEN GEÇİKMEN OZAMAN 12- 13 GÜN OLUR VEE ALLAHIN İZNİYLEE KESEYİ İNŞALLAH GÖRÜRSÜN CANIM.

X