Kahverengi akıntı

ya arkadaşlar sabah 4ten beri gözüme uyku girmiyo.7 haftalık hamileyim dün öğlen saatlerinde kahverengimsi bulanık akıntım oldu bu sabah da işte saat 4 civarlarında da daha koyu renkte kırmızımsı akıntı geldi, sadece lavaboya gittikçe gelio artık lavaboya gitmeye bile korkuorum napçam ben ya düne kadar sigara da içiodum onu da bıraktım keşke daha önceden bırakabilseydim kendimi bu yüzden çok daha sorumlu hissediorum. nolur biri bana bişey olmaz desin ve öyle bi yerdeyim ki burda doktora ulaşmam çok zor..

kusura bakma arkadaşım,yazını daha önce yazdığını düşünerek böyle cavap verdim,ama daha bu sabah yaşamışsın bu olayı,mutlaka doktora görünmen lazım,bulunduğun yer ilçemi,köy mü,bilmiyorum ama mutlaka sehre gidip bi doktora görün,çalışıyorsan rapor falan yazsın,çünkü dinlenmen gerek,ve progesteron içeren bi ilaç kullanman gerekli,bişey olmaz diyebilmeyi çok isterdim,inşallahta bişey olmaz ama sen tedbirini almalısın,bende yedi haftalık hamileyim ve düşük açısından en tehlikeli zamanlardayız,ve lütfen sigara kullanma,minicik bebeğine kendi ellerinle zarar verme,o senin tarafından korunmaya muhtaç şu anda,Allah yardımcın olsun.

kendinize cok dikkat edin bebeklerimiz cok nazlı ne olur bırakın işi gücü yatın bn 5 gün oldu bebegimi kaybedeli bnm de on gün kahverengi kan geldi 11 gün sabah kanla parca geldi bebegim gitti simdi diyorum ki hiç yataktan cıkmasaydım ama keskeler geri getirmiyo bebegimi siz siz olun dikkat edin ilacı düzenli kullanuın

arkadaslar eger boyle bir probleminiz varsa kesinlikle ihmal etmeyin derim.ben ilk bebegimi 2 aylikken kaybettim.bende de bu kahverengi akinti oluyordu bazen çamur gibi.ama ben yeteri kadar dinlenmedim ve bebegimi kaybettim 10 gun sonra.yatmaya çalisin surekli,herseyi bosverin bir sure.

kendinize cok dikkat edin bebeklerimiz cok nazlı ne olur bırakın işi gücü yatın bn 5 gün oldu bebegimi kaybedeli bnm de on gün kahverengi kan geldi 11 gün sabah kanla parca geldi bebegim gitti simdi diyorum ki hiç yataktan cıkmasaydım ama keskeler geri getirmiyo bebegimi siz siz olun dikkat edin ilacı düzenli kullanuın

geçmiş olsun canım,Allah bi daha yaşatmasın,en kısa zamanda hamile kalıp,sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

arkadaşlar bu kahverengi lekeler hiç iyi bir şey değil evet ..bende ilk gebeliğimde 2 aylıkken düşürdüm..yatmakla kalkmakla bişey değişmiyor..düşeceği varsa düşüyor..her işte bir hayır vardır arkadaşlar..sakın üzülmeyin..sonuçta hamile kalabiliyoruz demek..ve tekrar bebek yapabiliriz. allahım herşeyin güzelini verir ve sağlıklı olmayan çocukları bizden alır..aslında bu iyi bile bişeydir..yaşamınızdan ve kadınlığınızdan zevk alın..

Arkadaşlar bende mikroenjeksiyonla hamile kaldım..6.5 haftalık hamileyimm.bu kahverengi akıntılar ilk transferimin 6. günü başladı doktorum estrafem verdi.....ara ara bu kahverengi akıntı (benimki kahve telvesi gibi dökülüyo sanki kum tarzında) bende de oluyo geçenlerde karın ve bel ağrısı ile beraber oldu..Doktoru aradım keyfinize bakın cirnone jel yüzünden oluyo dedi..Bu hafta hiç olmadı....Yani benim bu kahverengi akıntılarım normalmi yoksa tehlikelimi şimdi içime bir kurt düştü gerçekten..

merhaba Sat a göre 6 haftalık hamileyim.dün ilk doktor kontrolüme gittim. doktor bebeği görebileceğimizi hatta kalp atışlarını bile duyabileceğimizi söyledi. ama sadece keseyi görebildik :KK43: kese 9.5 mm boyutundaydı. doktor ya 5 haftalık hamile olabileceğimi yada gebeliğin başarısız olabileceğini söyledi. kesin sonucu görebilmek için haftaya tekrar kontrole çağırdı. bir de kasıklarımda adetmişim gibi sancı ve de 3 gündür kahverengi lekelenmelerim oluyor.düşük tehlikesine karşılık progesteron verdi ve eve işi yapmamamı , dinlenmemi söyledi. tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim. çok korkuyorum. haftaya gittiğimde bebeğimi görmek yerine yine sadece keseyi görebilrim,gelişme olmadığı içince kürtaj :KK43:

merhaba Sat a göre 6 haftalık hamileyim.dün ilk doktor kontrolüme gittim. doktor bebeği görebileceğimizi hatta kalp atışlarını bile duyabileceğimizi söyledi. ama sadece keseyi görebildik :KK43: kese 9.5 mm boyutundaydı. doktor ya 5 haftalık hamile olabileceğimi yada gebeliğin başarısız olabileceğini söyledi. kesin sonucu görebilmek için haftaya tekrar kontrole çağırdı. bir de kasıklarımda adetmişim gibi sancı ve de 3 gündür kahverengi lekelenmelerim oluyor.düşük tehlikesine karşılık progesteron verdi ve eve işi yapmamamı , dinlenmemi söyledi. tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim. çok korkuyorum. haftaya gittiğimde bebeğimi görmek yerine yine sadece keseyi görebilrim,gelişme olmadığı içince kürtaj :KK43:

iki buçuk aylık hamileyim.yaklaşık 20 gündür kahverengi akıntım devam ediyor.dr aradım, kasıklarında ağrın varmı dedi yok dedim o zaman kontrolünden önce gel bakalım dedi.endişe içindeyim,bu gibi durum yaşayanınız varmı.bebek açısından tehlikeli bir durummu acaba,bilgisi ve deneyimi olan varsa beni bilgilendirebilirmi.teşekkürler.

canım geçmiş olsun bendede aynı sorun var 3 aylık hamileyim 13 gündür yatıyorum bugün doktora gittim ultrasonda kanama hala gözüküyor dedi 10 gün daha yatman lazım dedi doktoruna biran önce git arkadaşım ve sakın ama sakın bir tabak bile kaldırma bu zamanlar en tehlikeli zamanlar bebişimizi kucağımıza almak biraz zahmetli olacak ama değecek....

canım aynı sorun bendede var dr um tuvalet dışında kalkmayıp dınlenmemı söyledi birde bol bol su içmek iyi geliyormuş...sende bir süre çok fazla ayakta kalma dinlen...allah bizi bebeklerimize kavuştursun inşallah....

Slm arkadaslar benimde yaklasik 2 haftadir gunde en az 1 kere olmak uzere kahverengi akintim geliyor her defasinda doktora gittim ve doktor bebegin durumunun cok iyi oldugunu söyledi.Doktorda bi anlam veremedi hersey yolunda gözükürken bu akintilarin gelmesi garip
dedi.

Suna hala kahverengi akinti devam ediyor esimde bende cok endiseliyiz dun doktorla telefonda konustuk stres,cinsel iliski yasak dedi ve surekli dinlenmem gerektigini söyledi ama bunlar tabikide beni rahatlatmadi.Bu benim ikinci hamileliligim ilinde hic yasamadigim seyleri yasamak beni daha da endiselendiriyor.Haftaya cuma gunu 3 ayim doluyor insallah o zamana kadar hic bir sorun yasamam doktora da ayin 25 inde tekrar gidicem ama eger akintilarin siddeti artarsa hemen de gidebilirim.

Insallah hepimiz saglikli bi sekilde bebelerimizi kucagimiza aliriz.Ne zor sey anne olmak daha ana rahmine basladigi an basliyor sikintilari :gitme:

iki buçuk aylık hamileyim.yaklaşık 20 gündür kahverengi akıntım devam ediyor.dr aradım, kasıklarında ağrın varmı dedi yok dedim o zaman kontrolünden önce gel bakalım dedi.endişe içindeyim,bu gibi durum yaşayanınız varmı.bebek açısından tehlikeli bir durummu acaba,bilgisi ve deneyimi olan varsa beni bilgilendirebilirmi.teşekkürler.

cnm merhaba bende 10 haftalık hamileyim benimde yaklasık 1.5 haftadır kahve akıntım var ondan oncesi az bişey kan gelmişti ondan beridr dvam edio işte lekeler.progestan verdi doktorum ama kesilmedi lekeler bugun aradım kahveyse bişiy olmaz dedi ama yarın gidicem ben doktora dayanamıcam cunku meraktan olucem...sen gidicekmısın doktora?

Ben de hamileyken kahverengi akıntı sorunu yaşadım.3 ay hiç kalkmadan yattım ve kızım bugün tam 7 aylık:))geçen sene bu zamanlarda düşük tehlikesi yaşarken şimdi kucağımda...İşinizi falan bırakıp yatın...

Merhaba,
Ben de bu siteye yeni üye oldum ve 5+0 günlük hamileyim. Hamile olduğumu beta hcg testiyle adetimin olmasına birkaç gün kala öğrendim.Ne yazık ki bir kaç gün sonra da açık kahverengi lekelenmelerim oldu ve bu lekelenmeler 5 gündür devam ediyor. Günde 1 kere bir iki damla açık kahverengi lekelenmelerim var. Çok korkuyorum, tuvalete gidip çamaşırıma bakmak var mı yok mu diye artık beni çok rahatsız ediyor.Psikolojim bozuldu,hamile olduğuma sevinemedim bile. Allah herşeyin hayrlısını nasip etsin. Bilmiyorum kafam çok karışık, umarım hepimiz için herşey yoluna girer...

merhaba kızlar, bende 6 haftalık hamıleyım benımde hamıle kaldıgım gunden berı var kahverengı akıntım ama bu 6. haftaya gırdcıgımden berı ıyıce arttı. arada küçük parçalarda gelıyor. doktorum sancılı olmadığı sürece bir tehlike olmadıgını ama düşük olmaması için yatmam gerektiğini söyledi. bende çk korkuyorum.

merhaba kızlar, bende 6 haftalık hamıleyım benımde hamıle kaldıgım gunden berı var kahverengı akıntım ama bu 6. haftaya gırdcıgımden berı ıyıce arttı. arada küçük parçalarda gelıyor. doktorum sancılı olmadığı sürece bir tehlike olmadıgını ama düşük olmaması için yatmam gerektiğini söyledi. bende çk korkuyorum.

geçmiş olsun canım

benimde 6. hafta kahverengi akıntılarım oldu hatta bir ara canlı kırmızı kanamam oldu. yaklaşık 25 gün sürdü. progestan kullandım. çok şükürü geçti. şuan 14. haftamdayım dr.um düşük riskimin kalmadığını her şeyin yoluynda olduğunu söylüyor.

çok sıkıntı çektim. 20 gün wc dışında kalkmadım. neler yaşadığını çok iyi anlıyorum ama içini ferah tut ve sıkı sıkı tutun bebeğini....

geçmiş olsun canım

benimde 6. hafta kahverengi akıntılarım oldu hatta bir ara canlı kırmızı kanamam oldu. yaklaşık 25 gün sürdü. progestan kullandım. çok şükürü geçti. şuan 14. haftamdayım dr.um düşük riskimin kalmadığını her şeyin yoluynda olduğunu söylüyor.

çok sıkıntı çektim. 20 gün wc dışında kalkmadım. neler yaşadığını çok iyi anlıyorum ama içini ferah tut ve sıkı sıkı tutun bebeğini....
ne guzel canım. ınsallah bende görurum o gunleri. benım doktorum progestan yazmıyor nedense. senın bebegının kalp atısları nasıldı kahverengı akıntın oldugu dönemlerde? hıslı yada yavas dıye bırsey söylemişmiydi?

geçmiş olsun canım

saol canım. gözün aydın darısı tum bu sorunu yasayan hamıslerın basına.. kahverengı akıntın oldugu zamanlarda bebgın kalp atısları ne durumdaydı hatırlıyormusun? benım bıraz yavas oldugunu söyledı doktorum. acaba kötu bırseymı?

X