hamilelikte normal ağrı kesici içilirmi bi zararı varmı?

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar mrh,basım asırı sekilde ağrıyor saç diplerim sızlıo resmen.ama ağrı kesici almak istemiyorum.annem ağrı kesici falan içme zararı olur dedi.ama bas ağrısından duramıyorum.hamileyken normal ağrı keseci alan varmı aranızda??:1rolleyes:

içilmez cnm sadece minoset veriri dr biraz kolnya ile ov başını dinlen uyu fln ilaçsız geçir geçmiş olsun

içilmez cnm sadece minoset veriri dr biraz kolnya ile ov başını dinlen uyu fln ilaçsız geçir geçmiş olsun

sağol canım bu ilk bebeğim olacak nasipse doğru düzgün bisi bilmiyorum.

sakın içmeyesin ağrırsa ağrısın karanlık bi odaya gir başını da tülbentle iyice bandana gibi anlından sık sonrada yat uyu.

minoset içebilirisn cnaım, biraz dinlenmem ve uyuman da iyi gelir, geçmiş olsun canım

canim bence agri kesici alma sakin...bebegine zarar verir...yat uyumaya calis ve dinlen...o zaman gececektir....gecmis olsun...

canım sadece parol alabiliyorsun ama gerekmedikce alma güzelim

eltim hamile ve doktor ağrı kesici olarak PAROL verdiler
görümcemde hamileyken sadece parol kullanabildi, hamilelere en uygun ağrı kesici bu canım
geçmiş olsun

ben de ilk 3ay hiçbir ilacın içilmediğini ama daha sonraları doktorların parol önerdiğini biliyorum canım..

canim benim doktoruna bi danissana CADIARZU var ya benim de 4 gun pes pese basim agirdi boyle anlatamam sanki civi cakiyorlardi beynimdekafamçokkarıştı

minoset ve parol dışında içilmiyor..bencede sakın içme...

Canım ağrı kesiciiçmeden önce doğal yöntemler kullanabilirsin, mesela dilimlediğin elmaların üzerine kahve serpip tülbentle başına bağlarsan çok yararının olduğunu görürsün...

arkadaşlar ben 5 hft.lık hamileyim ve aşırı derecede grip oldum ve kulağıma vurdu akşamdan beri kulağım çok aşırı ağrıyor dr.ulaşamadım parol aldım bir şey olur mu ki....

Merhabalar, dokorlar minoset veriyor ama bende içmemeye çalışıyorum. Bana bir öğretmen arkadaşım başıma PATATES bağlamamı önerdi. Denedim gerçekten işe yarıyor. Patatesi yuvarlak yuvarlak kesin. Bir tülbent üzerine koyun, üzerine biraz türk kahvesi telvesi dökün, telveli kısmı başınıza gelecek şekilde tülbentle iyice sıkarak sarın başınızı yarım saat dinlenin. gerçekten işe yarıyor. tamamen doğal ve ilaca gerek yok. Umarım gerekmez ama başınız ağrıdığında bunu yapın işe yaradığını göreceksiniz...

X