Cilt Bakımı Ürünleri cilt bakımı yaptıranlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Yarimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
29
0
40
kızlar ağustosta düğünüm var.cildim çok problemli değil ama arada sivilceler çıkıyo ve izler de var.sizce cilt bakımı yaptırmak cildimin daha parlak görünmesi için işe yarar mı?ya da cildi mi bozar mı?kaş yapayım derken göz çıkarmıyım:)yardım edinnnn

yaptırma bence ben yaptırmıştım siyah noktalarımı çok sert sıktılar ve de sıkılan yerler iltihaplandı kızardı daha beter oldum sora da tövbe ettim şimdi herşeyimi kendm yapıorum ve cildim süper :smiley-cool:şakkıdı

Haa bu arada cildim çok beyaz ve çok hassas belki de o yüzden bu kadar etkilendi bilmiyorum kaşlarımı aldırdığımda bile mosmor oluyor her yanım,hassas deilsen çok tehlike yok sanırım

bende daha kötü olmasından korkuyorum canım.siyah noktam pek yok ama nasıl olur bilmiyorum gene de.kadın çok emin konuştu.garanti veriyorum falan dedi ama ben emin olamıyorum işte.bide bir kere yaptırınca cilt sürekli ister mi acaba?bide canım sen nasıl bir bakım uyguluyosun?

Hepsi garanti verio sora bişi olunca da geçer herkeste olur bu diolar,cilt bakımında ne yapıolar ki ben ayda 1 kez buhara tutuyorum yüzümü,suya da değişik bitkiler atıyorum nane ısırgan flan gibi,sora yüz fırçamla yavaş yavaş temizliyorum temizleme jeliyle,arkasından peeling yapıyorum,sora gülsuyuyla siliyorum kil maskesi yapıyorum(onu da kendim hazırlıyorum içine asprin,gül yağı(1 damla) flan koyuyorum) maskeden sora limon-bal maskesi yaparsan ii bal cilde süper oluyo ama ben yapamıyorum yapış yapış,işte en son da nemlendirici ve göz altı kremi
ben doktorda yapmıştım onlar da bunları yapıo başka bişi yok,benim ne sivilcem var ne siyah noktam cildim hem bembeyaz hem de pürüzsüz kaymak gibi,hazır maskeleri tonikleri flan kullanmıyorum herşeyimi kendim yapıyorum ve de her duyduğum maske bilmem ne tarifini yapmıyorum,sadece belli şeyler kil,bal,yoğurt gibi şeylere güvenirim onlardan da sadece kil maskesi yapıyorum öle yüzüne garip garip maskeler yapma sakın

selam kızlar ben kimyasal peeling yaptırdım cilt doktorunda 3 kez. lekelerım içinn sivilce izlerı icin .evet parlaklık geldi ama daha büyük leke kaldı agız kenarımda .sinir oluyorum gördukce paramla rezil oldum .120 euro ödedım. o paraya en güzel kremleri alırdım . asırı soyulma oldu cildimde günlerce dısarı cıkamadım .ama son yaptırdıgımda güneslıydı ve bence onunda etkisiyle leke kaldı .bu mevsimde zaten dogru degil. ama parlaklık verdıgı dogru.burnumun üzeri hep siyah nokta doktor faydası olur gecer dedı ama malesef sıkarken cok acı verıyo vede hic gecme olmadı. memnun kalsam inan tevsiye ederdım. kaş yaparken göz cıkarma derım benim gibi daha büyük leken olmasın.ayrıca hayırlı olsun mutluluklar dilerimmm

teşekkür ederim kızlar tavsiyeleriniz için.kimyasal peelingi bende yaptırmayı düşünüyodum ama bu mevsimde olmaz kışın dediler.bide ben cilt tipimi merak ediyorum en çok.ona göre ürünler kullanmak istiyorum.bu konuda biraz cahilim.güzellik uzmanına da o yüzden gittim zaten.

güzellik merkezinde bende cilt bakımı yaptırmıştım,sonuç iğrenç,güzellik salonundan bi çıktım ablam gördü beni bu ne dedi yaa varya suratım berbattı sıktığı yerler koca koca kabarmıştı kızarmıştı.2 gün öyle dolaştım sonra geçtiler ama değişen hiçbişe olmadı.sonra gittim söyledim memnun kalmadım berbattı dedim,en son teknolojiyle ürünlerle yaptık aynaya bakın nasılda parlıyo diye gözüme baka baka yalan söylediler kapıyı vurdum çıktım:eek:klava::eek:klava: artık oranın önünden bile geçmiyorum önüme gelenede kötülüyorum,:eek:klava::kızgın:

kızlar yaptırdım cilt bakımını ve bir sorunla karşılaşmadım.biraz kızarıklık oldu ama yarım saatte geçti.benim çok fazla siyah noktam yoktu belki de ondan olabilir bilmiyorum.ama öyle aman aman bir değişiklik olmadı cildimde.düzenli devam etmek lazım sanırım.

ben bi kaç gün önce cilt bakımına başladım.sonuç mükemmel.bu gidilen yerle alakalı kesinlikle.çünkü kullanılan ürünler farklılık gösteriyo.gittiğim yerin ismini özelden mesaj atarsanız söyleyebilirim.ama kesinlikle çok memnunum cildim bebek gibi oldu hemde 2 günde!

arkadaşım cilt bakımı yaptıracaksanda düğünden 1 ay önce filan yaptır. ben düğünden 4 gün önce yaptırdım düğünde kıpkırmızı dolaştım cilt bakımı değil sanki işkence. yada evde kendin yap bakımını. zorla siyah nokta çıkarınca çok kötü oluyor cilt

ben holywood yıldızlrının doktorunun ürünlerini kullanıyorum..pekte memnunum..ne siyah noktalar kaldı ne bişey..zira cildin enalt katmanına kadar ulaşan özel bir teknolojiyle hazırlanmış ptentli ürünler..Cildimin nem dengeside düzeldi..Tavsiye ederim.

dr murad ın ürünleri mi

cilt bakımı yaptırdığın yer çok önemli canım cilt bakımını sürekli yaptırmak lazımki işe yarasın ben 1-1,5 ayda bir cilt bakımı yaptırıyorum ve çok memnunum sana tavsiyem düğünden 1-2 gün önce sakın yaptırma kırmızı kırmızı dolaşırsın aysegul2'e katılıyorum yaptıracaksan düğünden 1 ay önce yaptır

cilt bakımı yaptırdığın yer çok önemli canım cilt bakımını sürekli yaptırmak lazımki işe yarasın ben 1-1,5 ayda bir cilt bakımı yaptırıyorum ve çok memnunum sana tavsiyem düğünden 1-2 gün önce sakın yaptırma kırmızı kırmızı dolaşırsın aysegul2'e katılıyorum yaptıracaksan düğünden 1 ay önce yaptır

scarlettohara & dolores
kızlar bir ay önce cilt bakımı yaptırdım Etiler de bir yerde ama memnun kalmadım.çok ilkel şekilde yaptı. siz nerelerde yaptırdınız acaba? özelden yazarsanız sevinirim.
:1hug:

bende 15 gün falan önce yaptırmayı düşünüyodum canım sağol.bu yaptırdığım yerden memnun kaldım.çok fazla kızarıklık falan da olmadı aslında ama cesaretim yok gene de

cilt bakımı hijyene önem veren kullanılan ve kullananın kalitesine göre değişiyor düğünden 2 gün önce cilt bakımı çok büyük hata olur yüzünde akne ve siyah nokta varsa en az dört hafta önce yaptırmalısın çünkü cilt kendini dört haftada toparlar (sıkılan yerlerin iyileşmesi) evde kaynayan suyun içine papatya ve gül yaprakları atıp buhar maskesi yapmalısın farkı göreceksin allah mutluluğunu daim etsin

cilt bakımı hijyene önem veren kullanılan ve kullananın kalitesine göre değişiyor düğünden 2 gün önce cilt bakımı çok büyük hata olur yüzünde akne ve siyah nokta varsa en az dört hafta önce yaptırmalısın çünkü cilt kendini dört haftada toparlar (sıkılan yerlerin iyileşmesi) evde kaynayan suyun içine papatya ve gül yaprakları atıp buhar maskesi yapmalısın farkı göreceksin allah mutluluğunu daim etsin

çok fazla sivilcem ve siyah noktam yok canım tek tük çıkıyor.belki o yüzden fazla kızarıklık yaşamadım.tavsiyelerinizi dikkate alıcam.iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.

X