Aşılama alman hastanesi veya Bahçeci kliniğinde aşılama ücreti ne kadar bilgisi olan varmı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
C

cise1981

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cise1981
alman hastanesi veya Bahçeci kliniğinde aşılama ücreti ne kadar bilgisi olan varmı
bende pko var aşılama yapmayı düşünüyorum
bahçeci kliniğini tavsiye ediyorlar acaba aşılama ne kadardır
yardımcı olursanız sevinirim

• Konu Sahibi cise1981
bende 2.aşılamamı orda yaptırmayı dusunuyorum suleyman beyle gorustum regl olmayı beklıyorum ama fıyatını sormak hıc aklıma gelmedı bende merak edıyorum bılen vara lutfen yardımcı olsun arkadaslar

• Konu Sahibi cise1981
merhaba nisan ayında bahçecide aşılama yaptırdık ve hamile kaldım bende bi sorun yoktu eşimde hareket problemi vardı ilaçlarımız çok fazla tutmadı bizim aşılama ücreti 880 ytl ödedik ben çok memnun kaldım bahçeciden tavsiye edrim inşallah sizlerinde gönlüne göre olur ilk denemede hamile kalırsınız allah yardımcınız olsun

• Konu Sahibi cise1981
ben vajınusmusum taksım tup bebek merkezınde yaptırdık tutmdı kıstler olustu şimdi korkuyorum yıne kıst olusursa dıye doktorunuz kımdı acaba

• Konu Sahibi cise1981
ordamısın yusi ozelıne de yazdım ama cvp vermedın

• Konu Sahibi cise1981
kuızlar aşılama yaptırırken hangi ilaçları kullandınız ben klomen+ çatlatıcı oviretti+aşılma ama regl oldum.ben eskişehirde 160 ytl ye yaptırdım

• Konu Sahibi cise1981
neden kist oluşuypr bu nasıl engellenir bende yarın yaptırcam bana dua edin

• Konu Sahibi cise1981
ben vajınusmusum taksım tup bebek merkezınde yaptırdık tutmdı kıstler olustu şimdi korkuyorum yıne kıst olusursa dıye doktorunuz kımdı acaba
canım sendemi vajınusmussun benim gibi benimde ilki tutmadı şimdi 2. aşılamaya geçicem cok zor dimi ben anesteziyle oldum ya sen

bende 8 temmuzda 2.asılamamı oldum bahcecı klıgınde 840 ytl canım asılama ılaclar hariç

selam bende vajinismus hastasıyım florance nightıngele hastanesinde yaptırıcam emre bey harika bir doktor senin neden kist oluştu bana yaz merak ettim ok

arkadaşlar bende yaklaşık 5 aydır çocuk için doktorumuza gidiyoruz.klomen tedavisi gördüm.bana dr asılama .ilk defa yaptırıyorum 2 senelik evliyiz. fiyat 750 tl dedi bana fiyat yüksek geldi bildiginiz daha ucuz yer varmı lütfen yardım edin istanbul avrupa yakası

arkadaşlar tutmazsa 3 defa deneriz dedi ama daha erken degilmi yardımmmmmm

X