Merhaba kızlar...Keseniz göründüğünde hcg değeriniz kaçtı?

axsxxixk81

İkinci aşkım, tatlı oğlum
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2008
989
3
Ben aranıza yeni katılıyorum uzun zamandır takip ediyorum siteyi, sizleri tanıyorum yani.üç yıllık evliyim ve 4+3 günlük hamişim.geçen hafta öğrendim ve iki günde bir ikiye katladı değer, pazartesi 1200 dü acaba kese gözükür mü?bu hesapla cuma 4800 gibi oluyor sizce cuma mı gitsem haftaya mı gitsem genelde 5 haftada belli oluyor galiba...

asik81 hayirli olsun hamisligin insallah sorunsuz devam eder kucagina alirsin. Bence biraz bekle cok acele etme doktor sana zaman söyledimi gelmen icin?6. haftani doldur öyle git derim ben. Ben acele ettim görümedi sonra kan testi yaparak bekeldik hic hos diildi ama 4800 civari görünüyor.

ben 4 haftalıkken gittim kese görünüyordu ama daha ii görünebilmesi için doktor 2 hafta sonra tekrar gelin demişti kese görünür ama daha emin olabilmek için sanırım o şekilde söyledi

ben öğrendiğimde 238di nerdeyse 4 haftalıktı ilk gittiğimde bakmadı sonra beş haftalıktı gittim 7494 dü sadece keseyi gördük 7 haftalık yani geçen c.tesi gittim kalp atışını duyduk

ben şimdi doktordan geldim ilk kez keseyi gördük ama bebiş gözükmedi tabiki 5+3 üm 3000 civarı hcg. 10 gün sonra kalbini duyucaz inşallah bence git gözükür o minicik noktayı görmek için bile 1 gün daha bekleme çok güzel bi duygu

ben öğrendiğimde 238di nerdeyse 4 haftalıktı ilk gittiğimde bakmadı sonra beş haftalıktı gittim 7494 dü sadece keseyi gördük 7 haftalık yani geçen c.tesi gittim kalp atışını duyduk

gözün aydın:nazar: canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
teşekkür ederim

ben şimdi doktordan geldim ilk kez keseyi gördük ama bebiş gözükmedi tabiki 5+3 üm 3000 civarı hcg. 10 gün sonra kalbini duyucaz inşallah bence git gözükür o minicik noktayı görmek için bile 1 gün daha bekleme çok güzel bi duygu

teşekkür ederim heveslendirdin şimdi beni ya.. yarın mı gitsem ama benimki daha 4+4
benim erken tutmuş galiba bebiş:nazar:

teşekkür ederim heveslendirdin şimdi beni ya.. yarın mı gitsem ama benimki daha 4+4
benim erken tutmuş galiba bebiş:nazar:
evet belki erken olabilir doktorum bana bugün için gel demişti demekki sen yine ptesiyi bekle ama eğer hiç görünmediysen bi git yani ben dayanamazdım giderdim:eek:

evet belki erken olabilir doktorum bana bugün için gel demişti demekki sen yine ptesiyi bekle ama eğer hiç görünmediysen bi git yani ben dayanamazdım giderdim:eek:

Teşekkür ederim canım cuma gideceğim inşallah. ne kaybederimki
vajinal ultrason zor oluyor mu?

benim ilk gidişte hiç bakmadı bile ama keseyi görmek ve bi sonraki gidişte kalp atışını duymak için vajinal baktı 3 aya kadar böle dedi hiç bi sıkıntısı olmuyo merak etme kendini kasma yeterli

Teşekkür ederim canım cuma gideceğim inşallah. ne kaybederimki
vajinal ultrason zor oluyor mu?

ben ilk gidişimde kese gözükmeyince vajinal baktı bişi yok rahat ol ama bence etek giy daha rahat olursun ama vajinal hep kullanılan bi yöntem diil sanırım bakmayabilir

canım kesemin göründüğünde değerim 565 di. %95 hamilesin dedi doktorum.
ultrasonda tam görememiştik kan değerinde anlaşıldı hemencik.

gözün aydın cnm allah kucagına almayı nasip etsin bnm degerim 2655ti kese gözükmemişti 1 hafta sonra gittiğimde kese gözüktü bebegi göremedik 1 hafta sona tekrar gittiğimde bebegide gördük sende acele etme cnm haftaya git bence

Gözünaydın canım Allah sağlıklı bir hamilelik dönemi ve sağlıklı bir bebek versin sana inşallah.
Ben 4 haftalıktı test yaptırdım hcg değerim 1336 dı. Doktoruma gittim test sonucunu gösterdim ve ne zaman ilk muayene gelmeliyim dedim. bana 2 hafta sonra gelirsen kese net gözükür ve de kalp atışını da duyarsın dedi. İlk muayenemizi 6+2 iken yaptırdık ve keseyi de gördük kalp atışını da dinledik. Muhteşem bir şeydi.

Gözünaydın canım Allah sağlıklı bir hamilelik dönemi ve sağlıklı bir bebek versin sana inşallah.
Ben 4 haftalıktı test yaptırdım hcg değerim 1336 dı. Doktoruma gittim test sonucunu gösterdim ve ne zaman ilk muayene gelmeliyim dedim. bana 2 hafta sonra gelirsen kese net gözükür ve de kalp atışını da duyarsın dedi. İlk muayenemizi 6+2 iken yaptırdık ve keseyi de gördük kalp atışını da dinledik. Muhteşem bir şeydi.

teşekkür ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:nazar:

X