zekai tahir doğum hastanesine giden yok mu?

calemityjane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
1.381
0
kızlar bu hastaneye gideniniz var mı?
memnunmusunuz?
dr unuz kim?
ben burayı düşünüyorum takipler ve doğum için de,
dr. melike yı duydum ama hala araştırma safhasındayım

ben bu hastanede doğum yapmadım ama bilinen bir gerçek var dr un varsa her yer güvenilir olabiliyor... tabi bazende tersi istisnalar çıkabiliyor şans...
eğer gitmediysen ve doğumuna daha varsa bir git bakalım gitmeden anlaşılmaz canım...
Allah yardımcınız olsun hepinizin sağ salim bebeklerinize kavuşun diyorum...

ilk doğumumu orada yaptım çok memnun kaldım ama aradan kooooskoca 13! yıl geçti allahım bebeğine sağlıklıca kavuştursun inşallah

ben inferlititde bölümüne gittim ve bir arkadaşımda hamilelik kontrolerini orda sürüdürüyo memnun oda bende memnun kaldım.. güzel temiz hastane...özel bir dr isimi veremem dr değişiyor senin dosyan oluyor herşeyini biliyor dr lar..

kızlar bu hastaneye gideniniz var mı?
memnunmusunuz?
dr unuz kim?
ben burayı düşünüyorum takipler ve doğum için de,
dr. melike yı duydum ama hala araştırma safhasındayım

arkadaşım bende orada doğum yaptım ve çok çok memnun kaldım.Melike hanımı biliyorum görümcem iki bebeğinde de kızılaydaki muayenehasine gitti ve ikisinde de doğuma giremedi ankara dışındaymış.Böyle bir mantık kabul edilemez.Madem kendin giremiyorsun bari doktor ayarla dimi muayenehanelere ne diye para döküyoruz doktorumuz doğumumuza girsin diye.ben mustafa uğuru tavsiye edebilirim sana yine aynı hastanede muayenehanesi cinnah caddesinde.

O hastanede bir yakınım çalışıyor eğer özel doktorun yoksa ve özel bölümünde kalmıyorsan adam gibi hizmet bekleme .Özellikle hasta yoğunluğu nedeniyle doğumları aceleye getirdiklerini yakinen biliyorum bence pişman olursun . Ayrıca eğer çalışıyorsan ve sağlık güvencen varsa Akay hastanesini tavsiye edebilirim hizmeti çok iyi ve diğer özeller kadar pahalı değil bence araştır canım .

e..hamile kadın alttan o denli 5 kere muayne edilmez!!! ama ben zaten aygın baygınken ses çıkaramadım akabindede suyum patladı...
.

Öncelikle geçmiş olsun , onun nedenini söyleyeyim size yeni dr. olan arkadaşlar (asistanlar )
deney gibi kullanıyorlar ve bunu normal bişey gibi anlatıyorlar ya da uyuşturmadan nasıl dikiş attıklarını zaman olmadığı için ....

Aynen dediğin gibi inan bunu yapanların 3de asistandı....Henüz doğum yapmamıştım biri karnımı yokluyor birden var gücüyle bastırdı yani daha doğum masasında değilim normal yatakta yatıyorum ama tüm gücüyle bastırdı karnıma..nasıl bağırdım bebeğim canlı ne yapıyorsun sen diye...bana ben bebeğini öldürcem dimi dedi ıoda bana bağırdı bend eona..sonra nemi oldu..o gece o asistan nöbetçiydi ve tüm gece sabaha kadar bir damla su bile verdittmedi bana inan hastabakıcı gizli gizli dudaklarımı sildi öyle ağladımki..kanamam var diyorum bakmıyor en sonundada kızımın canıyla bana o bedeli ödettirdi..orda yaşadıklarımı anlatsam neler çektiğimi şuraya yazssam inan o hastahanenin adını bile bir daha duymak istemezsin..
Banamı özel hayır odadaki 10 kadınada aynı muamele yapıldı!

Aynen dediğin gibi inan bunu yapanların 3de asistandı....Henüz doğum yapmamıştım biri karnımı yokluyor birden var gücüyle bastırdı yani daha doğum masasında değilim normal yatakta yatıyorum ama tüm gücüyle bastırdı karnıma..nasıl bağırdım bebeğim canlı ne yapıyorsun sen diye...bana ben bebeğini öldürcem dimi dedi ıoda bana bağırdı bend eona..sonra nemi oldu..o gece o asistan nöbetçiydi ve tüm gece sabaha kadar bir damla su bile verdittmedi bana inan hastabakıcı gizli gizli dudaklarımı sildi öyle ağladımki..kanamam var diyorum bakmıyor en sonundada kızımın canıyla bana o bedeli ödettirdi..orda yaşadıklarımı anlatsam neler çektiğimi şuraya yazssam inan o hastahanenin adını bile bir daha duymak istemezsin..
Banamı özel hayır odadaki 10 kadınada aynı muamele yapıldı!

demişsin ama ben 3senedir aynı yere gidiyorum ama hiç kimseden öyle seyler duymadım aksine herkes memnun olmasa yurt dısından bile gelen olmaz bence senin sansına öyle gelmiş ama su konuda haklısın heryer aynı canım ama hiçyoktan burası iyi bence

X