Karbonatla Yapilan Gebelik Testi

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.430
11
Karbonatla yapılan gebelik testi...CADIARZU
İdrarınızla doldurduğunuz kaba karbonat dökülüyomuş eğer dibe çökerse negatif...:1closedeyes:
Köpürürse pozitifmiş....:1closedeyes:
Ben sırf meraktan dahi olsa bir deniycem...
Arkadaşlar duydunuzmu böyle bişey...
Yada uygulayan varmı??*..:sm_confused:

saçmalık ötesi bence:1shok:
karbanatı suyun içine atsan bile köpürür beee.:roflol:
idrarda hayle hayle kabarıra.s

öylemidir dersin...:uhm:
henüz bir fikrim yok...sengözlerimebaksanab
bakalım anlıycaz...jeyyar

.............................................................................................

Dur kıss...
gidip yapcam şimdi...yerimseniben
kimse yapmamış herhal...
gidip yapiyimde söyliyeyim bari..sırnaşık şey:dilcikar:

KArbonat bı bu ıse el atmadıydı haa.Ama sırf merakdan benımde yapasım geldı tatlicadiarzu

:uhm:sırnaşık şeylaelaelaelaelaekızz hamişlerden biri yapsın birde hamile olmayan biri bakalım ne çıkacaklülülülülülü

kıslar bu test bundan bırkac ay once denenmıstı ve sonuc maalesef cıkmadı.
hatta hamıs olan arkadaslar bıle denedı..a.s

saçmalık bencede ne olursa olsun karbonat sıvıda kopurur hem gebelık testlerı var artık karbonat gibi taş devrınden kalmış hurafelere ne gerek varkı

Ben yaptım arkadaşlar...:hooray:
benimki köpürdü biraz üstü...
Ben bu ay hamişliği bekliyorum...:asigim:
Hamile olmadığı kesin birisi yapsın bakiyim bide, köpürcekmi yav:bbo:
benimki köpürdü hamilemiyiym acaba:sm_confused:

saçmalık bencede ne olursa olsun karbonat sıvıda kopurur hem gebelık testlerı var artık karbonat gibi taş devrınden kalmış hurafelere ne gerek varkı bence boyle saçma şeylerle ınsanları umutlandırmayalım

Ben yaptım arkadaşlar...:hooray:
benimki köpürdü biraz üstü...
Ben bu ay hamişliği bekliyorum...:asigim:
Hamile olmadığı kesin birisi yapsın bakiyim bide, köpürcekmi yav:bbo:
benimki köpürdü hamilemiyiym acaba:sm_confused:
canım bundan bırkac ay once bu test yapılmıstı ınsallah hamılesındır ama sonuc maalesef alınamadı..ıstersen forumda bır arastır..yerimseniben

Yahuu ben de çok ciddiye almadım herhalde...tatlicadiarzu
Duydum, burada da paylaşmak istedim sadece...:hooray:
Birazda eğlencesine yaptım denedim yaniii:asigim::dilcikar:

eğlence amaçlı ıse okiş tatlım ama ılla çıkar falan dıyenlerde oldu yazık ınsanlarda umutladı bende uzulmuştum sonuçları negatıf çıkınca

yok cannıım...şakkıdı
ona güvenilirmi testler varken ki onların bile yanılgısı oluyor yani dimi:1rolleyes::bbo:Şeniz

canlarım peki bu insanlar yalanmı sölüyo acaba bizmi bi hata ediyoz yaparken ben denemedim ama denicem.belki bi püf noktası vardır bununda.benim 2 gün geçti adetim şimdi yapıcam bakalım ne olcak haftayada dra gidicem o zman belli olur ne oldugu .bunu bence bi kimyagere sormak lazım ne oluyoda kiminde kabarmıyo kiminde kabarıyo bu karbonat.yada yapıpta sonra hamile oldugunu ögrenen varsa yazsın konuya.

arkadaşlar bu konunun aynısı aylar önce açılmıştı ve ne yazıkki hamile olan arkadaşlarda bile köpürmemişti olmayanda ise köpürmüştü hatta bir arkadaş idrarı yerine musluk suyunun içine karbonat atmış ve köpürmüş oda bizim musluk hamile diye hepimizi gülmekten kırıp geçirmişti yani inanmamak lazım böyle şeylere:KK66:

Kızlar bu karbonat testi hepsi faso fiso kendimizi kandırmaktan başka birşey değil :roflol:

X