Dr.Gürkan Kubilay'dan 6 ayda 45 Kilo Diyeti...

Kalliste

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
9.109
59
55
1.gün:

sabah:
1 avuç kiraz
1 dilim kızarmış ekmek
sınırsız beyaz peynir

ara öğün:
orta boy elma

öğlen:çoban salata
kıymalı taze fasulye
1 dilim ekmek

ara öğün:

2 top dondurma

akşam:
4 ızgara köfte
sınırsız salata
1 kase yoğurt
1 dilim kızarmış ekmek

yemekten bir müddet sonra 1 dilim kavun

2.gün:

sabah:
5 kayısı
8 zeytin
1 yumurta

ara öğün:
1 avuç üzüm

öğlen:
1 ızgara biftek
1 elma
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt

ara öğün:
10 çilek

akşam:
1 tabak karışık salata
1 tabak mercimek çorbası
1 dilim ekmek

3.gün:

sabah:

1 fincan şekersiz çay
1 kaşık reçel
2 küçük sosis

ara öğün:

5 kepekli bisküvi

öğlen:
1 tabak patlıcan salata
ve dilediğinizi yiyerek kaçamak yapabilirsiniz(istediğiniz herşeyi istediğiniz ölçüde yiyebilirsiniz.).

ara öğün:
1 avuç fındık

akşam:
2 kabak dolması
ayran
1 dilim ekmek

gece:
1 dilim kavun

ayda 7,5 kilo ediyor sanırım. üstelik gayet dolu bir diyet. işe yarar gibi görünüyor :1rolleyes: nerden buldun bu diyeti? ben internette bulamadım çünkü
bu sabah bir programda gördüm... doktor beyde yıllar önce tedavi amaçlı gittiğim fakat olumsuz şartlar yüzünden diyeti yarım bıraktığım bir beyefendi....bu yüzden ilgimi çekti... bu diyet ile zayıflayan hastasını gösterdi 6 ayda 45 kilo vermiş, diyeti bırakalı 1 yıl olmasına rağmen kilo hiç kilo almamış.... diyet 3 günlük, sanırım tüm diyetlerde olduğu gibi 1,5- 2 ay gibi bir süreçte menüyü değiştirerek yapıyoruz, televizyon seyredememe gibi bir hastalığım olduğu için yapışıp saatlerce izleyemedim... ama, diyette gibi hissetmeyeceğiniz için ve içinde dondurma hatta 3. gün kaçamak olduğu için metabolizmanız hızlanacak, insilün seviyeniz düzene girecek dedi...

ben hafta sonu başlamayı düşünüyorum.. uzun zamandır doğru düzgün kilo veremediğim için listenin dışına hiç çıkmadan uygulayacağım, artı veya eksi gelişmeleride yazarım...

bu diyeti yaparken haftada 4 gün 1 er saat yürümeniz yeterli diyede ekledi..a.s.

X