yarin sabah bebegi aliyolar:(

meltemDE

7.aydayiz
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2006
3.074
8
bir suru yere yazdim 2 aydir ama su an hic iyi diilim nereye ne yazdim bilmyiroum yeni baslik actim mecburen :KK43:( öglen doktor kontrolumde testler sonucu doktor bebegin buyumedigini almasi gerektigini söyledi yarin sabah alacak bir sure giremem kk ya hamislerin hepsine saglikli dogum diliyorum .

Allah Yardimcin Olsun Arkadaşim çok Zor Bilirim... Ben Daha Kötüsünü Yaşadim Desem Yeridir Herlade Inşallah Alah Bize Birdaha Sağlikli Gebelikler Geçirmek Nasip Etsin...

allah yardımcın olsun canım .ınsallah hayılı zamöanda tekrar bebiş sahibi olursun..

canım çok üsüldüm hayırlısı demek lazım. seni allah diğer çocuğuna bağışlasın onunla avunursun.öp seni canım benim .sözün bittiği yer işte tam burası geçmiş olsun canım...

allah yardımcın olsun canım... en kısa zamanda sağlığına kavuşmak dileğiyle...

Canım üzme kendini herşeyde vardır bir hayır
Herşeyin başı sağlık
Allah daha bederinden saklasın
Sen kendini iyi hisset olumlu hisset olumlu olsun hoşçakal:çok üzgünüm:

:çok üzgünüm: canım sen iyimisin şuan önemsemen gereken bu herşeyde bir hayır vardır. Üzülme diyecem ama ben bile bu duruma şaşırdım ve çok üzüldüm umarım birdaha böyle birşey yaşamazsın sağlıklı bir bebeğin olur eve mutlaka kardeş gelecektir. Zor biliyorum ama iyi olmaya çalışa.s.

Allah yar ve yardımcın olsun....herşeyin hayırlısı demek en güzeli sanırım...çok geçmiş olsun

canım bebeğin sağlıklı değilse ikinizin içinde en hayırlısı alınması zaten kendini hiç üzme hamileliğin dahada ilerlemeden belli olduğu için şükretmelisin allah ikinciyi kucağına almayı nasip etsin

cnm üzülmemeye çalış bnm de bebğim gtti seni çok iyi anlıyorum insan kahroluyo yemek yerken ble onn için yiyosun ama kader işte ühü

bir Suru Yere Yazdim 2 Aydir Ama Su An Hic Iyi Diilim Nereye Ne Yazdim Bilmyiroum Yeni Baslik Actim Mecburen :KK43:( öglen Doktor Kontrolumde Testler Sonucu Doktor Bebegin Buyumedigini Almasi Gerektigini Söyledi Yarin Sabah Alacak Bir Sure Giremem Kk Ya Hamislerin Hepsine Saglikli Dogum Diliyorum .

Canim çok üzüldüm Yaaa Canini Sikma Moralini Bozma Hayirlisi Olsun Kendine Iyi Bak

canım öncelikle çok geçmiş olsun benimde bebeğim karnımda ölmüş 8 haftalıktı cumartesi günü kürtajla alındı hakkımızda hayırlısı buymuş allah yardımcın olsun önemli olan senin sağlığın senağlama

allah yardimcin olsun
her serde bir hayir vardir
allahim sizlere saglik sihat versin

moralinizi bozmayin insallah
gecmis olsun

cok uzuldum yazik sana ya...:teselli:
biliyorum biz ne desek kar etmeyecektir,uzuleceksin ben de bilirim aynisi degil ama ben de bebegimi aldirmak zorunda kalmistim..cok zordur bilirim :çok üzgünüm:Allah sabir versin canim yine de cok fazla yipratma kendini sen oldugun sürece bebek olacaktir ama sen olmazsan bebek te olmaz ki...:1no2:

Tekrar gecmis olsun,Allah bir daha gostermesin insallah en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin ve bu sefer hersey iiy olur umarim...:teselli:

arkadaşım üzülme demek saçma olucak biliyorum üzülecceksin.ama kendini fazla yıpratma bu sizin içiin enhayırlısı sen ii oldukça çok bebişin olur önemli olan sensin bunu uunutma.şimdiden geçmiş olsun

X