medical park ta tedavi olan varmı

B

bebegimgelartık

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bebegimgelartık
arkadaşlar mehaba.bahçelievler medical parkta tüp bebek tedavisi olan varsa orayla ilgili izlenim ve fikirlerini yazarmısınız.ayrıca ben emekli sandığı mensubuyum.fiyat nekadar.yani nekadar ödiycem.yardımcı olursanız çok sevinirim.şuan hastane araştırıyoruz.acıbadem ve medical park arasında kararsız kaldım.sizce hangisi.şimdiden teşekkürler canlarım.hepinizi öpüyorum.dualarım sizinle.:uhm:

Mrb cnm ben ilk tüp bebek denememi medikal parkta microenjeksiyon yaptırdım fakat ben fatiheki medikal parkta yaptırdım ama sonuç alamadım tedaviden olumsuz sonuç aldıgımda doktor siz zor bi hastasınız demişti ikinci denememi başka bi hastanede yaptırmayı düşünüyorum. İşallah sen başarılı olursun herşey gönlünce olsun Allah hepimize anne olmayı nasip etsin..senağlama

arkadaşlar mehaba.bahçelievler medical parkta tüp bebek tedavisi olan varsa orayla ilgili izlenim ve fikirlerini yazarmısınız.ayrıca ben emekli sandığı mensubuyum.fiyat nekadar.yani nekadar ödiycem.yardımcı olursanız çok sevinirim.şuan hastane araştırıyoruz.acıbadem ve medical park arasında kararsız kaldım.sizce hangisi.şimdiden teşekkürler canlarım.hepinizi öpüyorum.dualarım sizinle.:uhm:

canım öncelikle tedavin hayırlı olsun inşallah benim gibi ilk denemende güzel sona ulaşırsın ben bahçelievler medical parc da yaptırdım ve şuanda 14 haftalık hamileyim hala kontrollerime oraya gidiyorum dr um ve personel çok ilgililer çok hijyen bir hastane personel güler yüzlü her konuda bilgi veriyorlar randevu saatlerini size göre ayarlıyorlar testler hakkında telefonla bilgi veriliyor odalar wc vs ...tertemiz bizim ilgi alaka ve hijyen çok hoşumuza gitti hala da orda takiplerim yapılıyor allah nasip ederse doğumumda orda olacak........

bende ssk çalışanıyım tüpbebek ücreti 3250 ytl bunun 1000 ytl sini devlet karşılıyor ilaçların ise %20 sini ödüyorsun bütün işlemleri personel yaptırıyor senin sadece dr la görüşmelerin olacak o kadar güzel organize etmişler ki prosüdörle uğraşmıyorsun kalan 2250 ytl yi tedavi süresince 3 taksit te ödeme mkanı sağlıyorlar bu ücretin içerisinde estrodiol ve progestan tahlilleride dahil hastaneye ödeyeceğin ücret 2250 ytl + spermiyogram ücreti 100 ytl

doktorum SERKAN ORAL VE LATİF KÜPELİOĞLU zaten LATİF bey bu konuda türkiyede ki en iyilerden medyada da tekip etmişsindir porf.dr KADİR SAVAN direktörlüğünde tam bir ekip ..... gidip görüşmeni hastaneyi görmeni tavsiye ederim içine sinecekse ve soru işareti kalmayacaksa aklında tedavine bir an önce başla canım ....

bu arada acıbadem tüp bebek henüz son bir kaç yıldır kendini geliştirmeye çalışıyor bursa acıbadem ekibi çok iyiymiş ama bakırköy acıbadem tam oturmamış bende çok araştırmıştım bilgin olsun istedim karar sizin ama ben verdiğim krardan çok memnunum iyiki orda yaptırmışım allah nasip ederse ikinci tüp bebeğimide latif beyin ekibine yaptırmayı düşünüyorum

aslında önemli olan ne biliormusunuz hastane değil hastanedeki tüp bebek ekibi sekraterinden tutunda doktorunuz hemşireniz embriyolog uzmanları labaratuar çalışanları anesteziciler hepsi bir ekip zaten ıvf direktörü hangi hastaneye giderse ekibinide götürür bence hastaneden çok ekip in iyi olması çok çok öenmeli

inşallah beklediğin bebeğine kavuşursun ...........sevgiyle kal...

deryahakan.canım benim.çok saol.benimde bikaç arkadaşım medical parkta tüp bebek yaptırdı ve ilk denemelrinde oldu.bende artık başka hastane düşünmüyorum.direk olarak oraya gidicem.bebeğin hayırlı olsun.allah san ve eşine bağışlasın.kucağına alıp koklamayı nasip etsin.senin adına çok sevindim.ben ilk denememi cerrah paşada yaptırdım ve inanki resmen kobay olarak kullanıldık.düşünsene dr geliyo.şuna idrar doluyken yapalım şuna idrar boşken yapalım bakalım hangisi başarılı olucak diyo.tepki verincede kişidene kişiye değişir.sizin idararınız yokken tutmazsa ikinci denemede doluyken yaparız die bi karşılık alıyosun.herşey için saol.seni çok öpüyorum.allah herşeyi gçnlüne göre vesin.

deryahakan.canım benim.çok saol.benimde bikaç arkadaşım medical parkta tüp bebek yaptırdı ve ilk denemelrinde oldu.bende artık başka hastane düşünmüyorum.direk olarak oraya gidicem.bebeğin hayırlı olsun.allah san ve eşine bağışlasın.kucağına alıp koklamayı nasip etsin.senin adına çok sevindim.ben ilk denememi cerrah paşada yaptırdım ve inanki resmen kobay olarak kullanıldık.düşünsene dr geliyo.şuna idrar doluyken yapalım şuna idrar boşken yapalım bakalım hangisi başarılı olucak diyo.tepki verincede kişidene kişiye değişir.sizin idararınız yokken tutmazsa ikinci denemede doluyken yaparız die bi karşılık alıyosun.herşey için saol.seni çok öpüyorum.allah herşeyi gçnlüne göre vesin.

canım iyidileklerin için çok teşekkürler rabbim sana da inşallah bu seferde nasip eder
ikinci ve son denemen olur biran önce anne adayı olarak gelmen dileğiyle
yardımcı olabileceğim bir konu olursa sakın çekinme özelden de yazabilirsin karar vermenizede çok sevindim inan pişman olmazsın inşallah tüm dualarım seninle ve bebek sahibi olmak isteyenlerle moralini çok yüksek tut canım sağlıcakla kal..........

canım iyidileklerin için çok teşekkürler rabbim sana da inşallah bu seferde nasip eder
ikinci ve son denemen olur biran önce anne adayı olarak gelmen dileğiyle
yardımcı olabileceğim bir konu olursa sakın çekinme özelden de yazabilirsin karar vermenizede çok sevindim inan pişman olmazsın inşallah tüm dualarım seninle ve bebek sahibi olmak isteyenlerle moralini çok yüksek tut canım sağlıcakla kal..........

deryacım merhaba

ben de ilk ultrasonuma cumartesi girdim .ilk ilacım progena 225 mlle başladım.yarın 2.kontrolüm var.Bu benim 2.denemem ama medcalde ilk

Prosedürlerle hiç uğraşmadık herşeyi onlar halletti demişsin de raporunu kendin aldın herelde onlar pek bişeyle uğraşmıyor.sadece evrakları söylüyorlar.Benim rapor 3 haftada çıktı.Bakırköyün kendi içindeki sorunlara denk geldim .

RAPOR ÇIKTI 1 HAFTA GECİKMEYLE REGL OLDUM VE İLACA BAŞLADIK

Yalnız ultrasondan sonra Latif beyle görüşemedik hemşire tarif etti ilacı falan

ben ilk tedavimde Lucrinle başlamıştım.yani bu önce yumurta ilaçlarıyla başladı anladığım kadarıyla neden anlamadım

Çok farklı tedvi yöntemleri ilaçları arada uçurumlar var. İnşallah bu sefer olur benimde

deryacım sen bize baştan beri yaşadıklarını anlatırmısın ben çok heyecenlıyım meraklanıyorum.

ne zaman yumurta toplandı transfer ne zmaan yapıldı kaç tane

şuan bebişlerin mi var bebişin mi??

allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

bizimle paylaşırsan sevinirim

bide canım benim ben bidaha seni başlıklarda göremezsem nasıl bulucam bilmiyorum

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

bu arada ben tüp bebeği orda yaptırdım raporumu kendi özel doktorum
GATA da prof. o çıkarttı ben hiç birşeyle uğraşmadım
medicalden istedikleri evraklar rapor dışında evlilik cüzdanı nüfus cüzdanı sureti
2 resim sağlık karnesi fotokopisi yanlış hatırlamıyorsam zaten rapor çıkartırken
hepsi elimizde mevcut oluyor istedikleri var olan belgeleri verdim

tedavin hayırlı olsun inşallah son denemen olur bebeğine kavuşursun
benim ilk denemem ve şu anda 15 haftalık hamileyim tek gebelik
3 embriyo yerleştirildi idrara sıkışık olman lazım

ben pco hatasıyım her hastanın yumurta rezervine ve yaşına boyuna göre
ilaç tedavisine başlanıyor adetin 3.günü başladıklarına göre seninde kısa protokol
olacak sanırım tam bilemiyorum ama
bana adetin 3.günü gonal f 450 vardiler
ama 225ml ile başladım hemşire gösteriyor zaten iğne yapımını
ama anlamadığım latif bey le görüşmeden neden dirak dozu
ayarlayıp sana gösterdiler gerçi drlar hepsi beraber karar veriyorlar
ve hemşirelere iletiyorlar dr opu da veya ameliyatta olabilir onun için
görüşememiş olabilirsiniz randevu almadan mı gittiniz acaba
ben her gidişimde dr umla görüştüm bilgi aldım ve sonrasında hemşirenin
göstereceği bir şey varsa hamşire mukaddes hanım var o ilgileniyor genelde
bu arada latif bey çok yoğun olabilir tv programları falanda var ya onun için özellikle randevunu onun bulunduğu saate almaya çalış gideceğin gün o yoksa serkan beyden de alabilirsin onlar zaten ekip olarak çalışıyorlar
canım vaktim kısıtlı olduğundan fazla yazamıycam ama msn yi eklersen
rahat rahat hemde karşılıklı konuşuruz
belli mi olur belkide hastanede karşılaşırız 12 haziranda kontrolüm var
randevu saatim henüz belli değil saatini sana iletirim

Son düzenleyen: Moderatör:
deryacım merhaba nasılsın.bebişin nasıl.msn adresini yazmışsın bende seni ekleyebilirmiyim.çünkü özelden msj atamıyorum.ya ben beceremedim yada sistemde sorun var.sevgiler.benim için elini öp ve karnına koy bebişin öpücüklerimi alsın.kendine ve bebişine çççççooooook iyi bak.benim için dua et canım.şimdiden teşekkürler.

deryacım merhaba nasılsın.bebişin nasıl.msn adresini yazmışsın bende seni ekleyebilirmiyim.çünkü özelden msj atamıyorum.ya ben beceremedim yada sistemde sorun var.sevgiler.benim için elini öp ve karnına koy bebişin öpücüklerimi alsın.kendine ve bebişine çççççooooook iyi bak.benim için dua et canım.şimdiden teşekkürler.

canım tabiki ekleyebilirsin bende özelden atamadım onun için yazdım adresimi
ekle hemen burdayım

canım teşekkür ederim ekledim seni

ben cumartesi ilk iğneme bşladım 225 mlle salı kontrolüm vardı .225mlle devam dedi doktor bide orgetron muydu çatlatma önleyici iğneye de hemen başladım 4,akşam

benim 2.kontrolüm 6 haziran canım .herelde haftaya salı falanda opu yapılır.

evet benimki kısa protokolmuş .

canım biricik bebişine hayırlısıyla kavuşmanı dilerim
dikkat et kendine

msnden görüşürüz nevgun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
canım tabiki ekleyebilirsin bende özelden atamadım onun için yazdım adresimi
ekle hemen burdayım

canım selam.msn adresini ekleyemedim.silinmiş yasak olduğu için.bende senin proflini ziyaret ettim.oraya bişiler yazdım.bakarsın ve eklersin.kendine ii bak bebişede.çok öpüyorum.sevgiler.

ok canım aldım görüşmek üzere

canım selam

cuma kontrolüm vardı gittim bugün yine çağırdılar yine gittim .ve yarın son kontrol için bide kan alıp HCG mi ne yapacaklarmış sabahın 8inde gidicez.

3 gündür perişan oldum yoruldum da.Salı günü opu yapacaklar.
yarın utrasonuma serkan bey bakacak latif by yokmuş. opuyu da serkan yapacakmış herelde

seninde öylemiydi.transfere kendi doktorum girecekmiş

opudan sonra ertesi gün işe gidebilir miyim ben acaba sen ne yapmıştın canım

canım selam

cuma kontrolüm vardı gittim bugün yine çağırdılar yine gittim .ve yarın son kontrol için bide kan alıp HCG mi ne yapacaklarmış sabahın 8inde gidicez.

3 gündür perişan oldum yoruldum da.Salı günü opu yapacaklar.
yarın utrasonuma serkan bey bakacak latif by yokmuş. opuyu da serkan yapacakmış herelde

seninde öylemiydi.transfere kendi doktorum girecekmiş

opudan sonra ertesi gün işe gidebilir miyim ben acaba sen ne yapmıştın canım

Deryacım nerelerdesin yaa

merak ettim seni

X