Düdüklü tencere hakkında tavsiye lütfen?..

Arkadaslar bende uzun zamandır düdüklü tencere arastırıyorum . Tefal, aryıldız ve fissler arasında kalmıştım .Kararımı verdım fissleer alacagım inşallah . Tekzenin internet sitesinde fissler ve tefal daha uygun fıyata bi bakın derım .

clipso 6lt : 269 tl Magazasında daha pahalı havalelı fıyatı 256.41
23tk049.jpg

Fisslerinde 3 çeşidi var .Ben FISSLER VITAVIT COMFORT 4,5 LT DÜDÜKLÜ TENCERE (FISSLER FINECUT ÇOK AMAÇLI DOĞRAYICI HEDİYELİ) Bunu almak istiyorum. 269 tl havale ile 256.41
2wghtly.jpg

ben bu konuda çok cahil ve korkağım acayip korkuyorum ve hiç kullanmadım
oysa annem hep kullanır
ama çocukluktan kalma korku
bi gün yengem yanlış kullanmış düdüklüyü e tabi Allah korumuş yer gök batmış
ben de daha küçüğüm öyle anlattılar ki bu korku ordan kalma yenemedim bi türlü

fisslerden ben de çok memnundum arkadaşlar . taaa ki eve gelen bir misafirim kapağı yere düşürüp ana valfına zarar verinceye kadar . doğal olarak servisten yardım istedik. o kısmın tümden değiştirilmesi gerekir dediler ve çıkardıkları fatura 175 tl. karar verirken yedek parça fiyatını da gözönünde bulundurmalısınız. yoksa üründen memnun dum. siz olsanız naparsınız yenisini almak daha mantıklı değil mi

yenısını almak daha mantıklı tabi, tefalde bu konuda farklı sayılmaz hepsi garantisi gecince parca fiyatını pahalı tutuyor

kesinlikle fıssler.ben tefali de kullandım fissler in üzerine tanımıyorum.kullanımıda kolay ve güvenli.istesende buharı boşalmadan açamıyosun ve süper pratik.

arkadaşlar ben karacanın klipsolu düdüklü tenceresini aldım.pişirme ayarına aldığımda bile buhar veriyor bu normal mi?

arklar ben tefalın duduklusunu aldım ancak 6 lt lık olanı netten bakıp aldıgım ıcın karar veremedım sızce 6 likk küçükmü yanı ben yenı evlenıyorum ama ömurluk olsun ıstedım. 5 kişilik bır aileye yeter mı sizce.yoksa 8 lt lık de kazan gıbı dıyolar?????

:KK24:
arklar ben tefalın duduklusunu aldım ancak 6 lt lık olanı netten bakıp aldıgım ıcın karar veremedım sızce 6 likk küçükmü yanı ben yenı evlenıyorum ama ömurluk olsun ıstedım. 5 kişilik bır aileye yeter mı sizce.yoksa 8 lt lık de kazan gıbı dıyolar?????

6 lt yeterli olur bence.. ben 6 lık kullanıyorum...

ya peki fissler nerede satılıyor arkadaşlar. biraz araştırdım kendi mağazaları yokmuş. mesela ankarada nerelerde var? bilenler bilgilendirirse cok mutlu olucam:)

kesınlıkle fıssler arkadaslar kesınlıkle benım tefal clığsoda var ınanın clıpsoda 20 dk da pısırdıgım taze fasulyeyı fısslerde 7 dk da pısırdım ve gozlerıme ınanamadm

7 dk.da taze fasulye ... kulağa ne kadar hoş geliyor..benim clipsom sağolsun yarım saatte bile pişirmez.
dün baklayı 40 dakikada pişirdi ve eşim biraz diri olmuş diye soylendi. kesinlikle tavsiye etmiyorum tefal clipsoyu. fissler kullanan arkadaşlarım çok memnunlar. ben de ilk fırsatta fissler alıcam.

7 dk.da taze fasulye ... kulağa ne kadar hoş geliyor..benim clipsom sağolsun yarım saatte bile pişirmez.
dün baklayı 40 dakikada pişirdi ve eşim biraz diri olmuş diye soylendi. kesinlikle tavsiye etmiyorum tefal clipsoyu. fissler kullanan arkadaşlarım çok memnunlar. ben de ilk fırsatta fissler alıcam.

benim çok eski markası bile olmayan düdüklü tencerem taze fasulyeyi 15 dk da pişiyor..40 dk çok uzun emin misin o kuru fasulye olmasın?
çok şaşırdım..

Son düzenleme:
Benimki fischer, super bisey, hediye geldi...ceyizime de karaca almistim, a daha da kullanisli.

ya peki fissler nerede satılıyor arkadaşlar. biraz araştırdım kendi mağazaları yokmuş. mesela ankarada nerelerde var? bilenler bilgilendirirse cok mutlu olucam:)

kızılaydaki tüm züccaciyelerde bulabilirsin
Aydoğanlar
Alpbilluriye
kayalar
evkur

bende alıcam daha dorusu sözlüm alıcak :21: ama edition mu premium mu karar veremedim :KK15: uzaktan bakınca tek fark fiyatları gibi geliyor:26:

arkadaşlar güncel tavsiye istiyorum.

Yeni çıkan hangi modelleri önerirsiniz

Burda bir konu vardı bir arkadaş fisslerle ilgili soruları yanıtlıyordu.ona sormuslardı hangi düdüklüsü daha iyi diye. O da fark etmediğini bütçeye hangisi uyuyorsa onun alınabileceğini söylemişti.Hepsi kaliteli zaten. Bende 34.5 lt'lik blue point var.Çok memnunum gerçekten çok güzel.Ama tavsiyem 6 lt filan almayın sakın.Çok büyük. 4.5 yetiyorda artıyor bile.

kalabalık bir misafire de yeter mi sizce 4.5 litre bu tip durumları düşünerek 6lt alınabilir mi diye düşünmüştüm.
4.5 lt misafir durumunda yeterli olur mu

kalabalık bir misafire de yeter mi sizce 4.5 litre bu tip durumları düşünerek 6lt alınabilir mi diye düşünmüştüm.
4.5 lt misafir durumunda yeterli olur mu

orda bakarken 1.5 kilo fark var 6 lt alayım filan diye düşünüyor insan ben de öle düşünmüştüm annem 4.5 lt olanı al dedi.İyiki de öle yapmışım. Emin ol yetiyor da artıyor bile.6lt de var ben de o başka bir marka netlon galiba.Misafir filan gelince onu kullanırım demiştim ama hiç ihtiyaç duymadım.
Bide bu düdüklüyü pratik olduğu için tercih ediyoruz. Bazen bana 4.5 lt olan bile büyük geliyor yıkarken filan 6 lt'yi hiç düşünemiyorum.Ayrıca 5-6 kişiye yemek yaptığım ve arttığı da oldu.

X