Düdüklü tencere hakkında tavsiye lütfen?..

Charm

Whats up ?
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
10.881
24
Arkadaslar merhaba, düdüklü tencere alıcam, yemekler hem daha saglıklı pişiyor hem daha kısa surede hemde daha lezzetlı oluyor dıye.. ama bu kullanacagım ılk duduklu tencere olucak aranızda kullanan ve memnun kalan tavsiye edebılır mı ?? acaba tefal sinbo yada vs gıbı markalardakı düdüklü tencereler gercekten kullanıslımı hangısını tavsıye edersınız? kısa zamanda cevaplarınızı beklıyorum sevgiler.. a.s.

Arkadaslar merhaba, düdüklü tencere alıcam, yemekler hem daha saglıklı pişiyor hem daha kısa surede hemde daha lezzetlı oluyor dıye.. ama bu kullanacagım ılk duduklu tencere olucak aranızda kullanan ve memnun kalan tavsiye edebılır mı ?? acaba tefal sinbo yada vs gıbı markalardakı düdüklü tencereler gercekten kullanıslımı hangısını tavsıye edersınız? kısa zamanda cevaplarınızı beklıyorum sevgiler.. a.s.

a.s.a.s.a.s.merhaba betulygt ben sana tefal clipso yu tavsiye edebilirim ben sekiz yıldır kullanıyorum ve çok memnunum gerçekten düdüklü tencere zamandan ve gazdan tasarruf sağlıyor hem sağlıklı hem lezzetli pişiriyor tefalin yeni çıkan düdüklüleri benimkinden daha ergonomik rahatlıkla kullanabilirsin birde fissler için kullanışlı diyorlar ikisinede bir bak canım ona göre karar verirsin sana mutlu günler diliyorum :1hug::nazar::nazar::nazar:

tesekkurler arkadaslar, emsa, tefal, fissler aklımda hafta sonu cıkınca bakıcam.. tefal clipso ocakta pişiyor degılmı elktrıklı degıl yanı ?? :uhm:

a.s. merhaba tefal clıpso ocakta kullanılıyor sana iyi alışverişler diliyorum sevgilerimle:1hug:

benim ihlas aura var ama....bend e tefal düşünüyorum. clipso.. kulanışı mantıklı geldi. bir de zaman ayarı falan...

tesekkurler arkadaslar bakalm ben hafta sonu alırsam ılk kullanımdan sonra buraya yazaarım almayı dusunenler varsa fıkır olsun..

bende karacanin kullaniyorum cok memnunum,kullanirken hic korkmuyorum cok emniyetli,bide onu arastir derim sevgiler

çalışan bir bayan olarak mutfağımın vazgeçilmez bir parçası ve kurtarıcım diyebilirim tabiki tefal clipso kesinlikle tavsiye ederim

canım ablam ve kardeşimde var tefallin düdüklüsü ve cok memnunlar calışan bayanlar için cok ideal
ama cokkkkkkk pahalı yaaaaaaa:1no2:

fissler vitaquick kullanıyorum çok çok memnunum yemekler 5 dk. da pişiyor süper bişi :) açıp kapaması da çok kolay

belki diğerlerine göre pahalı ama sonuçta bikere alıcaksın
tefal

arkadaslar hepınız cok saolun.. hafta sonu baktım tefal clipso bı kac yerde yoktu sonunda buldum bırde tefal olan yerde fissler vardı..fissler ıde sızden duymustum yıne bılmıyordum ben sordum onun ıcın cok ıyı dedıler.. tefalın uc modelı vardı en ucuzu 179 fılandı en yenı cıkanıda 330 du.. sımdı 330 vermek bır duduklu tencere ıcın pahalı geldı bayada alısverıs yapmıstık o gun artık acıdım kocama :roflol: fissler aldım 170 ytl ydı daha baska bır suru marka daha vardı sinbo ya fılanda baktım ama fisslerı cok tavsıye ettı satıcı bende aldım bakalım bu aksam ılk denememı yapıcam umarım memnun kalırım.. teşekkurler... a.s.

Son düzenleme:
tefal ı tavsıye ederım.ama bende karacanın normal duduklu tenceresı var.en yakın zamanda tefal clıpsoda alıcam ıns.

tefal ı tavsıye ederım.ama bende karacanın normal duduklu tenceresı var.en yakın zamanda tefal clıpsoda alıcam ıns.

arkadaslar hepınız cok saolun.. hafta sonu baktım tefal clipso bı kac yerde yoktu sonunda buldum bırde tefal olan yerde fissler vardı..fissler ıde sızden duymustum yıne bılmıyordum ben sordum onun ıcın cok ıyı dedıler.. tefalın uc modelı vardı en ucuzu 179 fılandı en yenı cıkanıda 330 du.. sımdı 330 vermek bır duduklu tencere ıcın pahalı geldı bayada alısverıs yapmıstık o gun artık acıdım kocama :roflol: fissler aldım 170 ytl ydı daha baska bır suru marka daha vardı sinbo ya fılanda baktım ama fisslerı cok tavsıye ettı satıcı bende aldım bakalım bu aksam ılk denememı yapıcam umarım memnun kalırım.. teşekkurler... a.s.

a.s. canım tencereni güle güle kullan fisslerde çok iyi bir marka annem yıllardır kullanıyor ben sana bir şey sormak istiyorum tenceren kaç litrelik fiyatıda iyiymiş kızkardeşim almak istiyordu yazarsan sevinirim görüşmek dileğiyle a.s. :teytey: :nazar: :1hug:

güle güle kullan tencereni.bendede hem tefal var hemde solingenin lastiksizi.emsanınkine benziyor.ikiside iyi.düdüklü tencerede unutmaman gereken tek şey buhar çıkınca ocağın ayarını düşürmek.zaten bir alışırsan tencereni bırakamazsın ben öyleyim 2günde bir mutlaka düdüklü tencerelerimde yemek yaparım.

X