Matematik dersi verebilicek birisi aranıyor ??

Charm

Whats up ?
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
10.881
24
Arkadaslar aöf işletme 2. sınıf öğrencısıyım, alttan genel matematık dersım var 3. sınıfa gecmek ıcın alttan dersımı vermem gerekıyor.. ist anadolu yakasında oturuyorum.. 6-7 eylül de bütünleme sınavım var o zamana kadar bır an once derse baslamak kaydıyla genel matematik dersi verebılıcek bırısını arıyorum bilginize, yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler.....

merhaba arkadaşım,ben matematik öğretmeniyim.Belki yardımcı olabilirim.Anadolu yakasında nerde oturuyorsun

merhaba arkadaşım,ben matematik öğretmeniyim.Belki yardımcı olabilirim.Anadolu yakasında nerde oturuyorsun

yenı uyesınız sanırım ? üsküdar tarafındaysanız uygun olur.. nasıl yardımcı olabılırsınız bıraz bahsedermısınız.. calısıyormusunuz suan haftada kac gun calısabılırız yada kac gun calısmalıyız.. genel matematık ten gırıcem sınava ve ılk sınavda hıcbır bılgım olmadıgı ıcın salladım sadece ve 15 aldm sıdı gecmem ıcın almam gereken en dusuk not 65.. cevabınızı beklııyorum..

Son düzenleme:
evet yeni üye sayılırım.4 yıllık matematik öğretmeniyim.Okullar açıkken çok yoğundum özel ders verdiğim çok öğrencim vardı ama şimdi tatil başladığı için boşum.Yardımcı olabileceğime eminim.Çünkü özel ders alan öğrencilerimde müthiş gelişmeler görüyorum.Kısacası kendime güveniyorum.tabii birazda senin öğrenme isteğine bağlı.Sende istekliysen mutlaka başarırız.Ben Pendikte oturuyorum ama Üsküdar'da kayınvalidem var Çamlıca tarafında.Yani o tarafa gelmem hiç sorun olmaz.Düşünürsen konuşalım

pendıkte mı oturuosunuz keske daha onceden haberım olsaydı bu yıl oss ye gırcem
sızden ders alabılırdım.....ama artık cok gec

evet yeni üye sayılırım.4 yıllık matematik öğretmeniyim.Okullar açıkken çok yoğundum özel ders verdiğim çok öğrencim vardı ama şimdi tatil başladığı için boşum.Yardımcı olabileceğime eminim.Çünkü özel ders alan öğrencilerimde müthiş gelişmeler görüyorum.Kısacası kendime güveniyorum.tabii birazda senin öğrenme isteğine bağlı.Sende istekliysen mutlaka başarırız.Ben Pendikte oturuyorum ama Üsküdar'da kayınvalidem var Çamlıca tarafında.Yani o tarafa gelmem hiç sorun olmaz.Düşünürsen konuşalım

mesajını yenı gordum nedense bildiri maili gelmemıs.. ben hala ders verıcek bırını arıyorum.. eger senın ıcın uygunsa sartları konusalım.. ve bır an once baslamak kosuluyla eylül 6-7 ye kadar yanı bütünleme sınavıma kadar aralıksız (yanı tatıl vs. gırmeden) devam etmek uzere.. kısa zamanda cevabını beklıyorum.. istersen sartları ozel mesaj yoluylada konusabılrıız..

Son düzenleme:
arkadaslar benım ıcın vakıt daralıyor lutfen ılgılenen varsa bır an once cevap versin..
hala matematik dersi verecek birini arıyorum en acil tarafından.....

arkadaslar benım ıcın vakıt daralıyor lutfen ılgılenen varsa bır an once cevap versin..
hala matematik dersi verecek birini arıyorum en acil tarafından.....

canım msjı yeni okuyorum sınavın nasıl geçti iyimiydi keşke aynı şehirde olsaydık ben sana çok basit bir dille anlatırdım emin ol çok sevk alırdın çünkü bende aöf li arkadaşlarıma matematik anlatmıştım hatta yazın bütünleme sınavı için hocanın yanında yardımcı olarak beraber derse girip çıkıyordum umarım geçersin bu arada ygt diye bahsettiğin ne anlama geliyor merak ettim açıkcası bende soyismimi öyle kısaltma yapıyorum :)

canım msjı yeni okuyorum sınavın nasıl geçti iyimiydi keşke aynı şehirde olsaydık ben sana çok basit bir dille anlatırdım emin ol çok sevk alırdın çünkü bende aöf li arkadaşlarıma matematik anlatmıştım hatta yazın bütünleme sınavı için hocanın yanında yardımcı olarak beraber derse girip çıkıyordum umarım geçersin bu arada ygt diye bahsettiğin ne anlama geliyor merak ettim açıkcası bende soyismimi öyle kısaltma yapıyorum :)

canım muratın kursa gıttım gercekten orada da yasar hocanın derslerıne gırdım zaten gıtmeden oncede yasr hocadan bahsedıyorlardı.. a.s
gercekten cok verımlı oldu cok kısa surede cok guzel anlattı konuları..
henuz sınavın sonucalrı acıklanmadı ama ben gectım sanırım..
cunku sınav cok kolay geldı eger kolay dıye hafıfe alıp yanlıslıklar yapmadıysam verdım dersı sanırım.. :1rolleyes:
matematık anlasıldıgında gercekten cok guzel bır ders.. sözel olan tum derslerıme tercıh ederım yanı..
bu arada ygt dıye kısaltıgım sey soyadım evet.. a.s

canım senin adına sevindim yaa acaba biz akrabamıyız demeden geçemiyorum valla kendi kendime :) inş geçmişsindir..

arkadaşlar aöf işletme okuyorum, istanbul avrupa yakasında ikamet eden evimde genel matematik dersi verecek bayan öğretmen arıyorum.bu ders kabus oldu bana 2.sınıftayım ama bu ders yüzünden 3. sınıfa geçemiyorum ve bu okul bana saplantı oldu.bitiremezsem belkide hayatım boyunca buna vahlanıcam lütfen mesajımı okuyup yardımcı olabilecek bi arkadaş varsa bana cevap yazsın bu ders yüzünden boşa harç yatırıyorum.yardımcı olabilecek olanla irtibata geçelim hemen lüüüüüüütttttfeeeeeeeeeeeeennnnnnnn.. :KK43:(((

mehaba,ben matematik öğretmeniyim, bakırköyde oturuyorum. 6 yıl dersanede (üniversiteye hazırlık-sbs alanında) çalıştım, bu yıl kolejde öğretmenlik yapıyorum. aöf genel matematik sınavına daha önce öğrenci çalıştırdım ve sınavlarında başarılı oldular. Hala öğretmen aramaktaysan sana yardımcı olabilirim.

mehaba,ben matematik öğretmeniyim, bakırköyde oturuyorum. 6 yıl dersanede (üniversiteye hazırlık-sbs alanında) çalıştım, bu yıl kolejde öğretmenlik yapıyorum. aöf genel matematik sınavına daha önce öğrenci çalıştırdım ve sınavlarında başarılı oldular. Hala öğretmen aramaktaysan sana yardımcı olabilirim.

tabiki arıyorum netten bir kaç kişiyle görüştüm alanlarında iyi olduklarını söylediler fakat çalıştıkları ücretler çok yüksek bana göre altından kalkamam o yüzden askıya aldım.tabiki onlarada saygı duyuyorum sonuçta emek veriyorlar zaten emek istemese tek başına başarıla bilir:KK43: ben beyoğlu ndayım ücretle ilgili bu sayfadan yazmak istemezseniz özel msj. atabilirsiniz inş. anlaşabiliriz bu derse ihtiyacım var. çok çok teşekkürler.

X