düşük olabilirmi

agxuxl

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
139
1
kızlar geçen ay adet günüm 10 gün geçti 2 gün geçince test yaptım hamiş degildim 10 gün sonra sabah uyanınca aniden bir sancı girdi lavaboya gittim birşey yoktu 15 dk sonra kanamam başladı ardından şiddetli bir agrı eşim beni acile götürdü doktora gecikmem var dedim oda test yapmadı sonra hastanede bilincimi kaybetmişim agrı kesici ilaçlar serum derkem gece hastaneden çıktım 5 gün kalkamadım sonra kadın dogumcuya gittim düşük olabilir dedi ama içerde parça felan olmadığı için emin olamadı sizce düşük olabilir mi senağlama senağlama senağlama

güzelim geçmiş olsun ama böyle bişi yaşamadım ve bilemiyorum umarım kötü bişey değildir..

agul bak bu adresteki yaziyi okurmusun
http://www.mumcu.com/html/article.php?sid=114
Erken gebelik kayıpları, yani düşüklerin neredeyse yarısından fazlasının sebebi boş gebeliklerdir.
Boş gebelik kromozomal problemlerden kaynaklanan bir tablodur. Bu olayın kalıtsal olduğu anlamına gelmez. Sadece o gebeliği meydana getiren sperm ve yumurtalarda kalite düşüklüğü ya da anomali söz konusudur. Geçmişte düşük yapan kadınların çoğu boş gebelikten haberdar bile değildiler. Oysa günümüzde uterus içinde neler olup bittiğini çok güzel gösteren ultrason cihazları ve tecrübeli hekimler sayesinde bu tür hastalıkları tespit edebiliyoruz ve düşük gibi tehlike yaratabilecek durumlara karşı önlemimizi alabiliyoruz.
Yani sen dusuk yapmis olsan bile bu sekilde olmustur bence ve kafani hic takma canim iyiles kendine iyi bak gecmis olsun

X