Saç Kesim Şekilleri Sizce en karizmatik saç kesimi nedir ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar..
ilk olarak ben başlayım....
benim karizmatik (yani havalı) olarak nitelendirdiğim saç kesimleri...victoria beckham modeli, gülben ergen modeli ve katlı küt....

peki ya sizce ?

Ya açıkçası kısa modeller her zaman daha karizmatik ve farklıdır. Yani etrafınıza bi bakın herkes uzun saçlı. Uzun saç daha havalı olabilir ama karizmatik değil bence. Hele bence bide sarıysa asla karizmatik değil. Sarı uzun saç bana artık piyasa modeli gibi geliyor. O yüzden katlı kütler, diğer kısa modeller daha karizmatik.

tabiki victorıa beckham modeli karizmatik.
kavak yelleri'ndeki Aslı da o modaya uymuş.
bende çok beğeniyorum ama benim saçım kabarık malesef öyle durmaz kii:sm_confused:

victoria beckham modeli gercekten cok guzel ama her yuz tipine uymayabilir..ama bence katli kesim her zaman cok guzel..

Mesela konuyu açan arkadaşın avatar resmindeki bayanın saç modeli çoooooooooooookkkkk güzel.

benım uc boyutlardakı sac modellerı cok hosuma qıdıyo sacta hem cok uzunlar hem cok kısalar olcak renk olcak vs. vs.

uzn saclar ii bi makyaj ve giyimle cok havalı oluyo.. eger uygun makyaj ve giyim olmazsa cok sıradan ve sevimsiz.. kısa saclar ise tasıyana gçre degişir.. victoria cok alımlı biri.. makyaj ve giyimle cok güzel tasıyo ama cogu kişide görüyorum cok bait durmus.. benim favorim uzun.. ama dedigim sartlarda...

canım çok sağol
yani kahkul hacimli mi olmalı?anlayamadım:KK43:

evet hacimli diyebiliriz.. yani alnınla sac sınırından 3-4 parmak yukardan olursa peruk gibi durmaz.. tam alın cizgisinden kestilermi cok komik duruyo. anlatabildiysem ne mutlu:eek:.. yoksa dahada acıklarm:1rolleyes:

Bende buraya yorum yazdıktan sonra uzun olan saçlarımı gittim kestirdim :))) Hakkaten daha karizmatik ve havalı oldum :))) Ve anladım ki uzun saç demek havalı olmak demek değilmiş. Önemli olan farklı olabilmek. Uzun saç herkese yakışır, herkes uzun saçla güzel olur nihayetinde. Bence bir bayan kısa saçla da güzel olabiliyorsa ve yakışıyorsa gerçekten güzel demektir.

Bende buraya yorum yazdıktan sonra uzun olan saçlarımı gittim kestirdim :))) Hakkaten daha karizmatik ve havalı oldum :))) Ve anladım ki uzun saç demek havalı olmak demek değilmiş. Önemli olan farklı olabilmek. Uzun saç herkese yakışır, herkes uzun saçla güzel olur nihayetinde. Bence bir bayan kısa saçla da güzel olabiliyorsa ve yakışıyorsa gerçekten güzel demektir.
herkes uzun saçla maalesef güzel olamıyor. yakışana bak yakışıyor. ama yakışmayana da bir o kadar kötü duruyor... çok uzun saç mesela, ufak tefek te hiç iyi durmaz.... boyu iyice kısaltır..... çok küçük bir yüzde saç bir de gürse uzunu nu düşünemiyorum. yüz iyice kaşık kadar kalıyor. ama yakışana da muhteşem yakışıyor... ben kısa saçı da severim, uzunu da ... geçen sene victoria tarzı kestirmiştim. şimdi uzatıyorum. bana göğsümün hemen altına kadar olan boy yakışır. daha uzunu hiç gitmez.

okypete ; sana katılıyorum canım uzun sac konusunda.. bide uzun saclı olup dümdüz bi kesim cok kaba duruyo ve bakımsız görünüo.. en iisi katlı kesim.. yada ovall

evet ama uçlara doğru incelen kesimler hoşuma gitmiyor:KK43: maalesef
uçlarda da dolgun ve gür saçlar favorim:)))

yok cnm tabi oval kesim güzel ben ustura ile ince ince katlardan bahsediyorum:KK43:şu an benim saçım diplerden gür uçlara doğru ince de pek sevmiyorum maalesef:KK43:

cnm sen benim fotomu gördüğüne göre bana başka hangi kesimler olabilir sence?imaj değişikliği yapmak istiyorum ama absürd dursun istemiyorum tabi:KK43:

cnm sen benim fotomu gördüğüne göre bana başka hangi kesimler olabilir sence?imaj değişikliği yapmak istiyorum ama absürd dursun istemiyorum tabi:KK43:

walla bilmiyorumki..:uhm: ama dalgalı sac yakısır masayla yapılmıs yada köpük yardımıyla...bide kahvenin her tonu cok yakısır sana... sacların uzun kestirme bence.. kahkül biraz zahmetli bide düz saclarda hos duruyo.. aksi olursa kafa cok kücülüo yada yüz ön planda kalmıyo... valla bana sordugunu düsünerek cevap verdim ama:smiley-cool:a.s. bide benden bi öneri sadece; saclarının bi tutamını kulak arkasından omuza düsen kısımlarından birer tutam alıp her iki yandan ışıltılı bi renge boya saclarınıda düz ve kahküllü yap cok sık olacak... cok konustum galiba..:eek:

X