bebeğiniz kaç kilo arkadaşlar.???

kizim 13 bucuk aylik 12 kilo. 4 kilo dogmustu ama o nedenle normal diyo doktor. boyu da uzun.
allahim nazarlardan korusun yavrularimizi.

benim kızımda 14,5 aylık 10 kilo boyu ise 80 cm. çok iştahsız diş çıkarıyor bi de aşırı hareketli olunca kilo almıyor :KK43:

arkadaşlar,benim de altı aylık bir oğlum var.şu an 8700 gr,68 cm boyunda.sizce nasıl?cevaplarınız bekliyorum...

merhaba arkadaşlar,6 aylık oğlum reflü.çok kusuyor.doktorların dediklerini yapıyor,verdikleri ilaçları kullanıyorum ama az önce yine ağız dolusu kustu.çok üzülüyorum.ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum.ÇOK ACİL.....................:teselli::teselli:

gemiş olsun canım böyle bişi basıma gelmediği için bişey diyemiyorum..benim oğlumda 8aya kadar kustu ama reflü deiildi sonradan düzeldiydi.

11 aylık kızım 9300 gram bir dakka oturmuyor sürekli yürüyor yürümezse ayakta duruyor. kilo almaz tabi birde iştah az olunca

11 aylık kızım 9300 gram bir dakka oturmuyor sürekli yürüyor yürümezse ayakta duruyor. kilo almaz tabi birde iştah az olunca

benim oğlumuda bugün götürdüm kontrole. tam 9 aylık 3 kilo doğmuştu ve şimdi 9500 kilo 73 cm boyunda ebemiz çok güzel dedi çok hareketli pire misali birde tutunup gezinmeye başladı RABBİM bebeişlerimizi korusun nazardan :nazar:

Oglum 3900 gr doğdu. Şu an 8 aylik 11860 gr ve 75 cm. Doktor kilosu icin endişeleniyor. Çok istahli ayrıca hala anne sutu alıyor. Cok duzenli ve kontrollu besleniyir. Ben de obez olmasından korkuyorum. Belki yurumeye başlayınca kilosu düzelir.

X