bebeğiniz kaç kilo arkadaşlar.???

melodies

GameOwer
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2007
1.345
2
benim bebeğim 1 yasında 11 kilo 700 gram.kayınvalidem çok kilolu oldugunu sölüyo :kızgın:korkuyo sonradan weremezse kiloları diye:roflol:abartıyo.daha bebek boyu uzadıkça kilolarıda gidecektir öle değilmi.onun için merak ettim cevaplarınızı bekliyorum.senağlama

canım benim kzızm 2.5 yasında 12.5 kg.pek kilolu ve iştahlı değil evet ama cok aktif.seninki yürüyor mu bilmiyorum ama hareketlendikçe azalır kilosu.bundan sonra düzenli beslenme alışkanlığı kazanması öenmli tabi.

canım benim kzızm 2.5 yasında 12.5 kg.pek kilolu ve iştahlı değil evet ama cok aktif.seninki yürüyor mu bilmiyorum ama hareketlendikçe azalır kilosu.bundan sonra düzenli beslenme alışkanlığı kazanması öenmli tabi.

yok daha yürümüyo emekliyo ama hareketli.ortalık karıştırıyoruz.:roflol:yürüyünce ne olacak bilmem.

merhaba benim bebeğim 1kilo 750 gr doğmuştu.ilk birsene yaşıtlarından çook zayıf cılız görünüyordu. şimdi allahıma bin şükür pehlivan gibi.boyu kilosu yerinde.oğluşum prematüre doğmuştu pamukların içinde büyüttüm ALLAHIMIN izniyle.şimdi 13 yaşında boyu benle beraber kilosuna gelince,ben bebekken az yiyordiye çocuğun azına tıka tıka şişmanlattım baya şişkoydu 2 sene evvel diyetisyene götürdüm şükür bidaha almamak üzere zayıfladı.siz siz olun bebişlerinize tıkmayın yiyecekleri ben pişman oldum ama çaresinide buldum

şuan en küçük benim paşam demekki :)) 41 günlük ve 4650 gr. teyzeleri bizde 3100 doğmuştuk ama 2870 le hastaneden çıkmıştık çok şükür toparlandık.. ellerinizden öper

benim kuzu 2.5 yşında 14.5kilo kilosu az ama boyuii benim kızımın boyuda 98 sn

7 aylık kızım 4kg doğdu şuanda 10kilo 200gr kızlar..Ama boyu da var..

3,5 aylik oglum 7.300 gr. kilolu diyolar ama nedense bana öle gelmiyosırnaşık şeysırnaşık şey

Benim Kizim 14 Aylik Ama 9 Kiloyu Gecemiyoruz Maalesef,boyu Uzun Ve 10,5 Aylik Yürüdü..hiç Oturduğunu Görmedim Henüz:)

:teselli:
benim bebeğim de 1 yaşında 10 kilo ama yanakları falan tombiş herkes çok kilolu zannediyo

bizim ailede bir önceki torunları çok zayıf olduğu için benim kızımı çok kilolu görüyodu göz alışmadığı için yani seninkide belki öledir ama çok kilolu değil. genede bebeğin biraz tombişi daha sevimli öle değilmi?

benim bebeğim sekiz aylık 9.5 kiloydu dört gün öncesine kadar bi hastalandı eridi yavrum şu an 8 kilo :KK43: umarım kısa zamanda yine toparlanır

arkadaşlar benim kızımda 3 yaşında 11,5 kilo zayıf ama çok şükür sağlıklı.bence kilo değil önemli olan bebişimizin sağlığı.o yüzden zayıfmış şişmanmış hiç kafaya takmayın bence.kızımın pek iştahı yok bende yemesi için zorlamıyorum acıkınca kendi gelip yiyor zaten,doktorlarda zorla yedirmeyin diyo...

benimde kızım 3 ay sonra 2,5 yaşında olacak ve 11kilo 700 gram boyuda 88 allaha şükür ne zyıf ne külolu çok hareketli maşallah 9 aylıktı yürümeye başladığında

X