gebelikte dusuk

tuana22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
58
0
canım benim agır iş yapmamla alaklıydı bide stres tabiki,1 gun once perdeleri falan yıkadım,uzanıp takıp cıkardım,neyse o gun bisey yoktu,yattım aksam,sabah kalktıgımda 1 damla falan kan vardı yatakta tabi nasıl buyuk bi şok ouyorsun anlatamam,agrım falan olmadı hani ben oyle cok agır bi sekilde yasamadım,benim bir arkadasımda gecirmişti onun boyle direk kan bosalmıs,,ve baya bi hastanede yatıp serum falan yedi,,,,benim oyle degildi ama dikkat etmezsem doktorum oyle olacagını soylemişti,,, okadar yani

Aslinda Bu Haftalarda Düşük Tehlikesi Fazla Kalmaz.ama Sen Dikkat Et Hic Bisecikler Olmaz Allah'in Izniyle..

ben de hamileyken bir ara hırs yapmıştım,bütün evin (3 kat!!!)perdeleri çıkardım,yıkadım ,astım.bol bol uzanmca falan akşama bayağ sancım oldu.sonra da kendi kendime napıyosun nilhan dedim! bırak perdeler pis kalsın,ya da başkası yapsın,ya da perdesiz kal.HİÇBİRŞEY BEBEĞİNDEN ÖNEMLİ OLAMAZ.yapmaman gerek en tehlikeli hareketlerden biri uzanmak!üst raflara falan da sakın uzanma mutfakta,
kendine dikkat et.
sevgiler

Bencede Cnm Dikkat Et Ben Okadar Dikkat Ettimki Kendime Anlatamam.s
Rekli Evde Esya Yerleri Falan Değiştiren Biriyimdir Hamilelikte Kölecik Kocami Calistiriyorum

allah hepimizin yardımcı olsun inş bir an önce bebeğimizi kucaklarımıza alırız.. kendinize çok dikkat edin ben çok dikkat ettiğim halde düşük dehlikesi yaşıyorum sağolsun eşim ve 2 annemde başımdan ayrılmıyorlar..

yagmurcum ne guzel ya 2 annende yanındaymıs bizimse kimse yok,bi fasulye yemegi yedimki bugun sormayın,:KK43: boyle olmayacak zaten bi aylıgınada olsa bi kadın falan bulucaz yoksa olmuyorr

beslenmenize çok dikkat etmen lazım haftada en az iki sefer balık yemeği unutma sakın çok faydalı..bol bol sebze yemeğe çalış....bize gel beraber bakar annemler ikimize birden))))

candancım düşük tehlikesi 5. aya kadar devam ediyor 5. aydan sonra erken doğum tehdidine giriyor yani riskli anne adaylarımızın kendilerini çok iyi kollamaları lazım

ya bende öle korkuorum ki, 3.ay bitti falan derken oh be düşük tehlıkem yok die düşünürken insan yine de korkuo. ama ben bu mideyle nabıcm kızlar ya. hala delı gibi kusuyorum. artık çok yoruldum. gücüm kalmadı walla. sabah kan geldı kusarken anlamadım ya korktum bende. of ya işe geldım gene kustum. bu ay sonu işten çıkıcam. iş falan sallayamıcam. sankı çok para kazanıom. of ya... bebeğim seni çok özledik babanla..

Benimde Cok Kusmaktan Bogazlarim Hep Tahris Olmus Benimde Hep Kusarken Kan Gelirdi Ben Doktora Sordum Korkma Normal Dedi..bide Hasta Oldum Simdi Deli Gibi öksürük Var Iyice Bogazlarim Tahris Oldu...artik Karnim Agriyoooo öksürmekten..benimde Mide Yanmalarim Var Ve Cok Istahsizim 3 Ayda 3 Kilo Almistim Iki Haftada 3kilo Verdim...

güneşcim benimde 4 aya kadar oldu kusmam günde iki defa burnumdan da kan geldi bi keresinde çok korkmuştum ama önmesenecek bi durum değilmiş kanda artış oluyomuş o yüzden günde 3ten fazla oluyorsa doktoruna git önemli çünkü ama üçü geçmiyorsa bebişin gayet sağlıklı demek ki...

anladım ya saolun kızlar aama hakkatten yediğim hiçbişiyden zewk almıom ve artık içim dışıma çıkıo ya. çok zor geçio. hayır entersan olan kusuyorum ama kılo da alıorum...

Bencede Cnm Dikkat Et Ben Okadar Dikkat Ettimki Kendime Anlatamam.s
Rekli Evde Esya Yerleri Falan Değiştiren Biriyimdir Hamilelikte Kölecik Kocami Calistiriyorum

arkadaşlar tabiki hamileyseniz kendinize dikkat edin doktorlar her zaman hamileliğin yüzde ellisini risk olduğunu söylüyor eger saglıklı bir gebelikse bebeginize hiç bir şey olmaz zaten saglıksız bir gebelikse riskliyse bir kere o zaman gerçekten korkun bunları diyorum çünki kız kardeşim 3 gebelik geçirdi 1 ölü dogum diğerleri düşükle sonuçlandı vel hasıl ki hamileliklerinde yerinden dahi kaldırmadık ama olmadı bunları diyorum bu acıları yaşadık 2 gebelik geçirdim ve ikisindede çok yoğun çalıştım ama çok şükür hiç sorunum olmadı çoçuklarımda saglıklı saglıksız gebelikler her zaman fire verir

Ben 4aylık hamileyken düşıük yaptım Kendımı çok yormustum ve çok fazla stres yapmıştım o gün kanamam oldu ve 5gun sonra bebek çıktı kendılıgınden doktor tahıl ağzı genıslıgı var dedi bidaha hamile kalırsam dikiş atılması gerekıomus ıkı ay geçti tekrar gebe kalmak istiyorum ama dikişten dolayı düşük yapmaktan korkuyorum bununla ilgili bılgısı olan var mı? :'(

14 haftalik dusukten kac gun sonra b hcg sifirlanir. Bilen var mii ??

X